„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 618
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Азад и Джихан си заслужиха шамарената фабрика на Агата, аз тях не ги броя но за първи път го видях да удря невинен човек. Rolling Eyes Не му подхожда подобно поведение и това е, а гадовете те са си гадове, и колкото, и да ги шамари все, ще им е малко.

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 17:24 от Neidjal

# 691
  • Мнения: 8 098
Не знам до къде стигнахте с броенето, но знам , че ми харесва повече, лош и с брада! Naughty


# 692
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Привет, девойки!
Броите ли?  Laughing

Здравейте. Simple Smile
да голям палавник е нашия ага  hahaha типичен ЛЪВ  newsm53

Мехмет последно е зодия Лъв, а каква е зодията според Вас на агата?   

# 693
  • Мнения: 21 201
Куинче, тъй като според мен Боран е балансиран и изключително уравновесен герой, би му подхождало да е зодия Везни.

# 694
  • Мнения: 272

Мехмет последно е зодия Лъв, а каква е зодията според Вас на агата?   

Според мен е Водолей, така го усещам. smile3506

# 695
  • Мнения: 272
Куинче, тъй като според мен Боран е балансиран и изключително уравновесен герой, би му подхождало да е зодия Везни.

Ха Наде, аз предположих Водолей, ама и Водолей и Везни са въздушни знаци, така че ни се доближават мненията.  newsm10

# 696
  • Мнения: 8 098
Куинче, тъй като според мен Боран е балансиран и изключително уравновесен герой, би му подхождало да е зодия Везни.

Ха Наде, аз предположих Водолей, ама и Водолей и Везни са въздушни знаци, така че ни се доближават мненията.  newsm10


И аз да се изкажа, тъй като живея с два Водолея, което не е много лесна работа...

Мисля, че агата трябва да е чист Водолей и то януарски. Те са великодушни, отворени за проблемите на другите и умират, те да ги решат. Изключително верни приятели, но не прощават предателството, просто те зачертават от живота си.
Новатори са по природа, нежни ,остроумни. Трудно се влюбват, не се дават лесно, но са чудесни съпрузи!
Екстравагантни са, но са интровертни, лесно раними, затворят ли се в черупката си е много трудно да стигнеш до тях. Но пък са и инати, вземат ли решение не го променят.
Небрежни са към парите и с радост ги харчат за другите...
Обичат умните жени, но за тях е важен и сексапила...
С една дума Боран трябва да е Водолей bowuu


Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 18:15 от alex_94

# 697
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
За зодията на Агата аз гласувам за Скорпион /с толкоз мачкане на чаршафи ден и нощ/ Joy Joy Joy Joy
А за шамара аз мисля, че той беше израз на безсилието му да предотврати смърта на Азад.

# 698
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
За зодията на Агата аз гласувам за Скорпион /с толкоз мачкане на чаршафи ден и нощ/ Joy Joy Joy Joy
А за шамара аз мисля, че той беше израз на безсилието му да предотврати смърта на Азад.


точно заради мерака му за игра с Бедирханчо  Heart Eyes  си мисля че е или Лъв или Скорпион  newsm78 но само мога да гадая все пак не знаем рождената дата на агата  Tired

# 699
  • Мнения: 3 945
                                                   За Палави и Непристойни Труженички

                                      В неговата остра четинка се кълна, че космите му преброих с уста.
                                             Няколко хиляди излязоха те, но чисти като пране.

# 700
  • Мнения: 2 643
                                                   За Палави и Непристойни Труженички

                                      В неговата остра четинка се кълна, че космите му преброих с уста.
                                             Няколко хиляди излязоха те, но чисти като пране.

Ааааааааа, Сезонче не се брои , не се брои. Аз исках бройка , това много общо казано. Брой отново  #Crazy #Crazy #Crazy smile3521 smile3521

# 701
  • Мнения: 849
Здравейте БорСълинки!!!

Гледам серията по БТВ и ме напира нещо да напиша.

Ядоса се агата на Хамди
и с голям кеф го наби,
освободи нещастната Айше
и обеща й да я разведе!




# 702
  • Мнения: 5 591
Добър вечер ,БорСълинки !

Здравейте, момичета! Напоследък съм доста заета в университета и затова закъсня одобрението на превода за 24-ти епизод, но вече може да го гледате:

http://vbox7.com/play:a2d3b6faf4



Нямам много свободно време и не мога да изчета това, което сте писали назад, затова се извинявам, ако вече имате информацията, че Аданалъ ще се качва и като торент в дата-бг.нет  Simple Smile

xxyani  Hug благодаря  newsm51 newsm51 newsm51


dimana-nova ,поздравления за стиха   bouquet чок добре ти се е получило. Продължавай да твориш .

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 3 945
Аз залагам на Дева или Скорпион....еето тук сгрешиха сценаристките като не ни поднесоха Агински Рожден ден.

# 704
  • Мнения: 21 201
Здравейте БорСълинки!!!

Гледам серията по БТВ и ме напира нещо да напиша.

Ядоса се агата на Хамди
и с голям кеф го наби,
освободи нещастната Айше
и обеща й да я разведе!


Браво Диме, много е смислено.
Жал ми е за Айше. Тя е душица а попадна на изверг нооо Боран Ага е затова.
Допада ми образът и на брат й Шиван, той е един от мааааалкото братя в сериала, които обичат сестрите си, и не ги имат за дадености.

Може и Скорпио да е Агата, много са любвеобвилни. Мъжът ми е Скорпион но пък и ние Лъвовете не падаме по-долу от тях по любвеобвилност.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт