Намаления лято 2015

  • 146 421
  • 758
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 478
Много съм доволна от покупките и най-вече от намаленията в Original Marines i Reserved, 50 и 70%

# 631
  • София
  • Мнения: 23 109
миласара, хепи, благодаря ви много.   bouquet

# 632
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте, някъде цели бански да сте видели на поносими цени? Днес обиколил Сердика мол и дъ мол и нищо, само големи размери.

# 633
  • Мнения: 9 785
От пума купих на детето  бански за плуване на прилична цена. Пума в Аутлет центъра.

# 634
  • Мнения: 53
Вчера бях в Debenhams, в България мол - почти нищо не намалено на 70%. На всички щендери, на които пишеше до -70%, намалените дрехи масово бяха на 50%.
Някой по-назад в темата питаше за балсамите EOS -  и те не бяха намалени, стоят си на 15,80 лв.

# 635
  • София
  • Мнения: 11 768
Какво е положението в Desigual,Guess и Liu Jo?

# 636
  • Мнения: 6
Здравейте,
Нека и аз се включа  Simple Smile днес ходих до Бенетон и взех блузки (момиче 3-4г)по 7лв и едни дънки/клин на рози за 11 лева Simple Smile Намират се хубави неща, макар да е доста разграбено вече.  В некст в Ринг мол всичко е на 50% и нещата си заслужават, но и там не е останал голям избор - има дънки за момиченца за 12 лв, блузките са между 8-15 лв. В Зара в the mall не беше останало почти нищо, нито дамско, нито детско(за момичета). В НМ има доста дамски дрехи на разпродажба, но нищо интересно няма, а в детското винаги забърсвам по нещо, като мина  Grinning

P.S. Онзи ден бях в Debenhams - имаше добър избор на блузки за момиченца по 10лв. Взех едни дънки/клин много яка материя и цвят за 12лв. Имаха много хубави сандали за 20 лв, но тъкмо бяхме взели на малката джапанки от джъмбо за 4 лв и не ми се даваха още пари за сандали Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 юли 2015, 16:05 от Kiku

# 637
  • Мнения: X
Случайно да сте видели балсамите за устни EOS дали са намалени в Debenhams?

И аз питам.  Laughing

# 638
  • Мнения: 380
Намалени съм ги виждала само като пуснат от време на време -10/-20% намаление на козметика. Много ми беше мерак за едно яйце ЕОС и съответно си взех като имаше намаление на Блек Фрайдей в България мол.

# 639
  • Мнения: 3 955
Намалени съм ги виждала само като пуснат от време на време -10/-20% намаление на козметика. Много ми беше мерак за едно яйце ЕОС и съответно си взех като имаше намаление на Блек Фрайдей в България мол.
Аз си поръчах от Фейсбук страницата за 11 лева, но бих си купила още едно. Ще чакам намаление, няма да дам 16 лева за нещо, което е 3 долара  Crossing Arms

# 640
  • Мнения: 380
Мисля, че ЕОС-ите днес ще са намалени Simple Smile

Скрит текст:
Само днес, по повод международният ден на червилото, Debenhams Ви предлага 20% отстъпка от всички продукти за устни!

# 641
  • Мнения: 11
Някой знае ли дали в магазина на GЕOX има намаления и колко % са?

# 642
  • Мнения: 2 836
Някой да знае докога ще са намаленията на Бершка, Страдивариус ?

# 643
  • Мнения: 258
В H&M kids Mall of Sofia някой да знае какво е намалението на детските обувки?

В някои от магазините има голямо намаление, но бройките са изчерпани, а в други са на по-висока цена.
Това е странно newsm78 миналото лято бяха в еднакъв етап на намаление, където и да отидеш #Crazy

# 644
  • Мнения: 380
Някой знае ли дали в магазина на GЕOX има намаления и колко % са?
Има, около 30% в The Mall (не съм влизала, само витрината мернах)

Общи условия

Активация на акаунт