Отговори
# 15
  • Мнения: 1 034
Запис и от мен в прекрасната тема. Връщам се да чета.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте и благодаря за новата темичка   bouquet
Честито на мамите с добри новини и узнали пола на бебчетата си!
Как ми се иска и на мен да разбера ..., но ми се струва, че още е рано. В 11-та седмица съм.
Утре съм на преглед и нямам търпение вече. Вчера си взех направление за ЖК.
Правих си вчера първите кръвни изследвания, които утре трябва да представя на доки. Притеснява ме, че левкоцитите и неутрофилите са ми завишени и ще се побъркам до утре. Ако някоя от Вас е компетентна по въпроса не бих отказала мнение  Hug
Имам съмнения, че в определени моменти усещам бебче, но не съм много сигурна.
Запек и аз имам, и много ме мъчи, пия Лактулоза по препоръка на приятелка, която е бременна в трети триместър вече. За съжаление обаче не ми помага много.
 
Продължавам поименно:
Niana, относно купуване на количка от ибей, аз съм За. Купувала съм от там количка за сина ми.  Peace
Jojolinka, аз също смятам да ходя на частно и по ЗК на прегледи. През първата ми бременност бях така и за сега така смятам. Причините ми са няколко, първо частната ми докторка ме гледа подробно и тя ми е основния критерий за развитието на бебчето. Мнението й ми е по-важно. По ЗК ходя за да имам все пак второ мнение, което винаги сравнявам, вземам си болничните по ЗК и от там ми пускат изследванията. При частната док. трябва всеки път да си плащам изследванията и болничните. Имам един много ярък спомен от първата ми бременност с двамата ми доктори. Единия, всеки път ми мереше кръвното 90/60, а другия всеки път 110/70.
До преди първата ми бременност кръвното ми беше много ниско, горната граница не стигаше 90. След раждането обаче и до сега е около 110/65-70.

Някой беше писал за предишно раждане със секцио. Аз съм раждала секцио заради седалищно предлежание преди 7 години. Нямам и не съм имала абсолютно никакви оплаквания, дано и за напред да е така.
Хубав ден момичета и само хубаво новини   bouquet

# 17
  • Мнения: 923
Запис!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 418
Тук   bouquet
Сузи, Тринидат, честито за хубавите новини  Hug
И аз вече си мисля, че гаденето ще премине през октомври  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 599
Записвам сеееее  bowuu
Аз съм със секцио преди 4 години ще станат, поради седалищно разположение на бебето, но нямам никакви оплаквания  Rolling Eyes Вече се чувствам доста по енергична, даже си спортувам активно  Laughing

# 20
  • Мнения: 804
Ниaнa, зaбрaвих дa се изкaжa зa купувaнето нa количкa от чуждестрaнни сaйтове. Ще ти кaжa моя опит - с количкaтa нa синa ми се появи дефект след месец използвaне. Нaложи се дa я дaдем зa ремонт в мaгaзинa, от който я бяхме купили. Ремонтa отне две седмици, през което време ползвaх тяхно оборотно шaси, слaгaх си моя кош отгоре. В крaйнa сметкa не успяхa дa я отремонтирaт и ни дaдохa чисто ново шaси. Доволнa съм, че взехме количкaтa от БГ, зaщото aко беше от ebay нaпример, кaк щеше дa се покрие гaрaнциятa, дa стaне ремонтa и зaмянaтa после хич не ми е ясно, по-скоро щяхме дa сменяме количкaтa.

# 21
  • Мнения: 1 898
Запис и от мен Simple Smile
Благодаря за новата тема момичета   bouquet
Сузи, Тринидат Браво за хубавите новини момичета  Hug Само така и за наопред !
de3demonka Късмет на прегледа утре  Hug Аз също нямам търпени да разбера пола на бебетата  Mr. Green
Аз съм на преглед в петък и ми е леко притеснено... като чета и тук какво сполетя някой мами още повече се панирам.
Шмокси , Бебо Прегръдки  Hug

Иначе за количките ... и мен точно това ме притеснява , гаранцията! Вчера се свързах с фирмата производител и както предполагах количките наистина се оказаха Полски. Сега си пишем мейли да видим до къде ще я докараме Simple Smile Принципно ми казаха , че мога да си я поръчам директно от тях.  Абе какво да ви кажа , направо се влюбих в тази количка  Laughing Луда работа  Mr. Green
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 923
Тези гуми май са надуваеми? Един пирон и хайде на лепене, ако става. Питай дали може да си вземеш резервни. На нашата количка само това малко ме притеснява, че гумите са се поизтъркали, но мога винаги да си купя.

# 23
  • Мнения: 1 898
Да... помпят се гумите. Наистина не ми беше дошло на акъла , да си поръчам резервни  Crazy Все пак ние още само преговаряме Simple Smile

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз с надуваеми гуми за 2 години съм пукала гума точно веднъж ..

# 25
  • София
  • Мнения: 945
Да се запиша и аз в новата ни темичка  Simple Smile
Колички и аз започнах да гледам и честно казано сериозно се замислям и за поръчка по интернет. Нооо още май е рано, ще го оставя за по натам.

# 26
  • Мнения: 804
Дaaaa, не купувaм количкa с нaдувaеми гуми  Peace Имaм приятелкa дето се обaждaше нa мъжa си дa я прибирa редовно от Южния пaрк, че спукaлa гумa. Нямaше бутaне количкaтa тогaвa. A другa приятелкa с X lander кaто спукa гумa се окaзa, че не може дa се зaлепи и трябвaше дa си купи новa. Е дa, aмa в мaгaзинa нямaше и чaкaхa две седмици дa достaвят.
Нaшaтa количкa е Jane, гумите сa силиконови, не плaстмaсови. Кaто с нaдувaеми е, но нямa пукaне нa гуми.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Количка няма да купувам - ще ползвам тази от Ивайла
- мисля, че става дори и за момче, за мен червеното и сивото са универсален цвят. Доволна съм си от нея, една идея ми е по-тясна, но като се има в предвид, че бебетата ни (живот и здраве) ще са зимни, тъкмо ще израсте зимния кош и ще дойде сезона за другия.Друг малък минус, е че летния кош е само  в посока на движението, т.е. не може да го обърнеш към теб, зимния пък е само към майката, което всъщност е добре.

# 28
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Шмокси аз пък съм безкрайно доволна от количката си - Адбор Арте 3х3 - както казах за 2 години веднъж пукнахме гума, а пък не е като да не съм минавала на места, където вероятно и планинска коза ще се замисли дали да се пробва .. та в общи линии едно спукване е малък недостатък за всички преимущества, които носят със себе си помпащите се гуми Peace

# 29
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета!
Аз съм вече в 13 седмица и искам да споделя, че още към края на 12 много от неприятните симптоми като по часовник изчезнаха. Примерно спрях вечер да треперя от студ, умората вечер понамаля, гаденето също. Остана острото ми обоняние, а сега има и друг проблем/ настинала съм, кихам и кашлям и съм болнични цялата седмица.  
По принцип днес трябваше да съм на изследване за статистическа вероятност от наличие на аномалии в плода, но с ММ говорихме и се отказахме да го правим още миналата седмица. Тук няма правилно и неправилно, всяка двойка решава сама за себе си. Сега съм на нормален преглед чак на 30 април, не знам пол за сега, само да е здраво детенцето! Установих, че трябва много да си пазя нервите и спокойствието. На всички вас желая леко бременеене и  да има само хубави новини в тази тема!

Общи условия

Активация на акаунт