"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 59 тема

  • 40 534
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 047
Веляна, раздялата ще е с мама Елван предполагам.

Скрит текст:
На турски. Тя живее в Турция от 17 години.

# 46
  • Мнения: 5 138
Фентъзи,ама какви сте ,значи-човекът сега е ни жив ни умрял,вие капка жалост нямате. Joy

ма ти си в дълбоко заблуждение ,че нямаме милост и жалост
предлагаме му де що поиска от нас точно от добри чувства водени

# 47
  • Мнения: 4 795

А, аз бих дала не само рамената, но...  Joy Joy Joy Joy Joy
ти ся много си подробна
той да стигне до рамената ми оттам насетне фасулска  работа
ще има ач гьозлери и давай бъркалката че чая изкипя

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 48
  • Мнения: 4 795
Значи, не моа ви рАзбера... Като мърморим по адрес на ком,саря - йок, недейте, що мърморите и прочие. Като рече човек да го утеши в тоЙзи труден за него момент - пак не сте доволни. Ами че тя Нервакова нали ви каза - ач или не ач гьозлери - чаят завря, че и кипи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 3 217
Има си той кой да го утешава-вие какво се бутате-в суматохата да не го отнесете от ядосаното Елифче. Joy

# 50
# 51
  • Мнения: 10 017
Здравейте!  Hug

Хаштагът "болезнена раздяла" предполага доста мрачен епизод.
Да, раздялата между Йомер и Елиф е болезнена и за двамата. Явно ще се нагледаме на болката и на двамата ни герои. Но каквото, такова... Не ние пишем сценария. И това е по-добрия вариант. Опасявам се, че нашия сценарий би бил доста скучен...  Mr. Green



Желая ви безпроблемен нет и много пречистващи сълзи. Wink

# 52
  • AMS
  • Мнения: 6 441
Привет на всички!!!

Благодаря за споделеното
и първоаприлските старания
да се повдигне настроението

Нашата вечер дойде



Аз съм приготвена за


# Болка е!!!





Душата ми крещи от болка!




# 53
# 54
  • Мнения: 4 795
Скъпи мои, дали менюто, което ви предлагам, ще помогне да преглътнем драмата, която ни чака?







И, разбира се, достатъчно от тези



 Joy Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 550
Ето, какво е постнала Елиф Инджи, дано правилно да съм написала името.
Скрит текст:
Гугъл ми преведе-good time-хубаво време.

Безпроблемен нет, момичета!
Че, на мен миналата сряда много ми засичаше.

# 56
  • Мнения: 1 386
Аз покрай мрачните неща  се натъкнах на нещо смешно.Някой скоро беше споменал серията с белезниците.Цъкнах да си припомня.(18еп.)
Вие забелязали ли сте как Елиф както е с едни черни обувки и в следващия момент,когато се качва в колата с Йомер,черните обувки са станали маратонки.Стана ми много смешно това недоглеждане при сглобяването на кадрите Laughing

# 57
  • Мнения: 3 550
Аз покрай мрачните неща  се натъкнах на нещо смешно.Някой скоро беше споменал серията с белезниците.Цъкнах да си припомня.(18еп.)
Вие забелязали ли сте как Елиф както е с едни черни обувки и в следващия момент,когато се качва в колата с Йомер,черните обувки са станали маратонки.Стана ми много смешно това недоглеждане при сглобяването на кадрите Laughing
Ети,привет. Hug
Да, още тогава грузинките коментираха тази смешна случка.

# 58
  • Мнения: 1 386
 Simple SmileАз със закъснение,но поне откривам сама някои неща,защото не съм чела всичко Wink

# 59
  • Мнения: 4 795
Аз покрай мрачните неща  се натъкнах на нещо смешно.Някой скоро беше споменал серията с белезниците.Цъкнах да си припомня.(18еп.)
Вие забелязали ли сте как Елиф както е с едни черни обувки и в следващия момент,когато се качва в колата с Йомер,черните обувки са станали маратонки.Стана ми много смешно това недоглеждане при сглобяването на кадрите Laughing

Мдаа, Ети, не остана незабелязано  hahaha hahaha Ама какво да правят хората - бързали, бързали  hahaha Пък и нали акцентът беше върху белезниците. Всъщност ако ги бяха турили на крачката, може би щяха тогава да забележат  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт