Чували ли сте за сребърната вода

  • 34 346
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ицко го лекувам вече втори месец с хомеопатични лекарства /на Бойрон/. Когато прочетох тази тема се сетих, че и аз навремето пиех сребърна вода и вчера я купих от първата аптика. След консултация с хомеопатката почнах да капвам на Ицко в нослето, защото последните дни е малко хремав и според мен има ЕФЕКТ, който пролича още през нощта. Днес му давах и да пие, както е оказано на шишето.
Мисля, че АД Ликуида съдържа сребро....

# 16
  • София
  • Мнения: 11 117
Искам да попитам тези които са ползвали "сребърна вода", има ли някакво описание за прилагане ? Питах в една аптека предложиха ми 2 вида едниния е готва вода, другия е за разреждане с вода, но нямаше описание ...
Не мога на своя глава да дозирам и т.н.

# 17
  • Мнения: 1 680
в ADLiquid for kids има колоидно сребро, в ADLiquid immune support няма.

# 18
  • Мнения: 1 341
в ADLiquid for kids има колоидно сребро, в ADLiquid immune support няма.
прости за невежеството, но какво точно е това. Не съм много наясно с лекарствата и тем подобните, защото сме само на хомеопатия и сребърна вода Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 639
Аз знам ,че всъщност "светената вода" от църквите е на този принцип и затова е лекувита.

# 20
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Искам да попитам тези които са ползвали "сребърна вода", има ли някакво описание за прилагане ?

Погледни тук http://www.arcol.hit.bg/

в ADLiquid for kids има колоидно сребро, в ADLiquid immune support няма.
прости за невежеството, но какво точно е това. Не съм много наясно с лекарствата и тем подобните, защото сме само на хомеопатия и сребърна вода Mr. Green

Тук http://www.admedicine.co.uk/p_line2.asp?p=6 има информация за ADLiquid for kids

# 21
  • София
  • Мнения: 11 117
Фроска, благодаря ти !  Hug

# 22
  • Мнения: 1 341
Аз знам ,че всъщност "светената вода" от църквите е на този принцип и затова е лекувита.

да, така е, но най-вече вярата в Бога лекува (дано не звуча като кукавела). Винаги когато съм се молила и съм вярвала Господ ми е помагал.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сори, че пак повдигам темата, но....Днес купих "Аркол". Чета в нета описанието и дозировката, но не ми стана ясно дали е едно и също при възрастни и деца..... newsm78

# 24
  • Мнения: 319
 И аз вчера си купих Аркол и си капнах снощи в носа - нали първо да пробвам аз, пък после на дребосъка. Имам една хрема от два месеца - бях се побъркала направо - дори вчера сутринта си говорихме с мъжа ми, че секретите, които излизат от носа ми са толкова обилни и зелени, каквито не съм имала от най-ранните си детски години. Може и да е съвпадение, хора, но днес нямам сополи, камо ли обилни и зелени. Факт! Няма как да си го въобразявам, защото това поне се вижда!

Сори, че пак повдигам темата, но....Днес купих "Аркол". Чета в нета описанието и дозировката, но не ми стана ясно дали е едно и също при възрастни и деца..... newsm78

Леля Ог, явно това чудо се води не точно лекарство, защото описанието му е доста "фриволно", ако мога така да се изразя. Пише какво действие има и как се ползва - накапване, намазване и пр. Вероятно питаш за случаите, когато се пие. Имаше някаква дозировка, написана там, но не знам дали и децата могат да я пият тази доза. Що не видиш на сайта, който е упоменат на опаковката?

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353


Сори, че пак повдигам темата, но....Днес купих "Аркол". Чета в нета описанието и дозировката, но не ми стана ясно дали е едно и също при възрастни и деца..... newsm78

Леля Ог, явно това чудо се води не точно лекарство, защото описанието му е доста "фриволно", ако мога така да се изразя. Пише какво действие има и как се ползва - накапване, намазване и пр. Вероятно питаш за случаите, когато се пие. Имаше някаква дозировка, написана там, но не знам дали и децата могат да я пият тази доза. Що не видиш на сайта, който е упоменат на опаковката?

Аз точно там четох, но не ми е много ясно. Както и да е, ще давам "на око". Не вярвам да прекаля. В сайта пише, че няма такъв вариант. Ха, дано.

# 26
  • Мнения: 2 082
момичета от къде да си набавя ср.вода -поръчах си по интернет но не ми се обадиха.аз съм от ст.загора.една приятелка проверила в софия в някои аптеки,но и там нямало

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
момичета от къде да си набавя ср.вода -поръчах си по интернет но не ми се обадиха.аз съм от ст.загора.една приятелка проверила в софия в някои аптеки,но и там нямало

Купих я от първата възможна аптека, изпречила се на пътя ми. И цената не е лоша- 2.30лв.

# 28
  • Мнения: 319
И аз от първата аптека я купих, беше някъде толкова 2,30 - 2,40 лв. Аркол се казва - не могат ли, ако я нямат налична, да я поръчаш и да ти я доставят. В Софето така процедират почти във всички аптеки.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И аз не мога да я намеря във Варна. Питах на няколко места и все ме гледат  Shocked  Ако има някоя мама от Варна, която е купувала такава вода, моля да каже.

Общи условия

Активация на акаунт