На пазар в Лозенград и Одрин -7

  • 301 222
  • 773
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Момичета, посъветвайте ме какво мога да си купя от Лозенград ?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 40 991
Аз се отказах...може покрай 6-ти май да идем.Пазара в петък бил до 13ч.

# 62
  • Мнения: 3 285
Кливия платихме си дезинфекция като попове.А те не благоволиха дори да пуснат пръскалките. Wink.Викам на госпожата защо ни вземате пари а не ни дезенфекцирате а ни взехте парите .Съпруга ми почна да се смее и вика той дъжда е дезинфекцията /валеше/Бирници на златната локва

# 63
  • Мнения: 1 934
Ама явно е секнало кранчето им на златната локва- иначе що ще протестират днес?!?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Не се притеснявайте ще ви окъпят и на отиване и на връщане
на отиване минаваш през "облак", но не се плаща.
На връщане, къпани-некъпани все ще ви вземат паричките

# 65
  • Мнения: 120
Аз се отказах...може покрай 6-ти май да идем.Пазара в петък бил до 13ч.

Не е вярно това. Пазарът си е до вечерта.

# 66
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Днес има протест на животновъди и щели да блокират границата с Капитан Андреево  Confused

Протестират, че отпаднала дезинфекцията  newsm78 Тоест вече не се плаща 5 лв на кола, така ли?


Ние също си платихме за дезинфекция на връщане.

Вече двама души ми казват, че съобщили по телевизията за някакви обилни валежи в Турция  newsm78

Тя е огромна като територия- предполагам, че не става въпрос за Одрин- гледам, че времето си е като в БГ

По прогноза в Истанбул днес вали много.

# 67
  • Мнения: 599
Къде я гледаш прогнозата?

# 68
  • у нас
  • Мнения: 5 740
В Синоптик-а най-често.

# 69
  • Мнения: 120
Доста дъждове е имало вчера, но нагоре от Одрин. Одрин е наша мирия, така че  Joy

# 70
  • Мнения: 14
Здравейте, магазин на Тас има и на центъра, улицата в дясно успоредна на чаршията. Там даже работи една българка.

# 71
# 72
  • Мнения: 18
Вярно ли е че не може да се пренасят млечни продукти и от кога така? Есента си донесох от съботния пазар в Одрин невероятно сирене и кашкавал на конци. Сега прочетох, че на някакви пенсионери са им ги
конфискували на българската граница.
Момичета, а купували ли сте си каймак от Турция и кой?

# 73
  • Мнения: 4 215
Млечните продукти и месата са забранени за внос в Турция. Пише го на едно голяма табло на границата (Лесово).
Инъче за покупка от Турция и внос в България не съм забелязала да правят проблеми. Аз всеки път си нося млечни продукти - айрян, кисело мляко, сирене...

# 74
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 704
А какво сирене и кашкавал купувате? Искаше ми се да взема като ходих в Одрин, но от голямото разнообразие се обърках и нищо не взех.
А някой купувал ли е жълта леща и с какво е по-различна от червената? 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт