Лесен начин за слагане на капки в носа

  • 4 824
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Лесен начин не мисля че има, важното е детето да разбере, че това се прави за негово добро и не е някаква инквизиция. А също така не трябва да се поддавате на провокациите на децата, защото в това отношение са доста хитрички.
До тук обаче не прочетох за слагане на капки в право състояние на детето Rolling Eyes
По съвет на УНГ лекарят ми аз слагам капки точно така. Главата леко назад, после запушвам носа и тя се навежда рязко надолу веднага след накапването и си вдига главата. Незнам как го обясних и дали разбрахте, но при цялата процедура детето е право, а не легнало. Друг е въпроса, че аз капки за нос не съм слагала в носа от може би 2 години, а само концентриран разтвор на Алое Вера, което повярвайте е супер гадно и горчиво, аз лично не мога да си го слагам на мен, но дъщеря ми стиска зъби и търпи. Не се карам и не викам, само гледам лошо, което е достатъчно и смятам че сме се тренирали в това отношение, щом при хрема идва с шишето и сама ми го подава.
За другите методи които прилагам при хрема няма да споделям с вас, че ще ме обявите за голям тормозатор Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Valeria
По съвет на УНГ лекарят ми аз слагам капки точно така. Главата леко назад, после запушвам носа и тя се навежда рязко надолу веднага след накапването и си вдига главата. Незнам как го обясних и дали разбрахте, но при цялата процедура детето е право, а не легнало. Друг е въпроса, че аз капки за нос не съм слагала в носа от може би 2 години, а само концентриран разтвор на Алое Вера, което повярвайте е супер гадно и горчиво, аз лично не мога да си го слагам на мен, но дъщеря ми стиска зъби и търпи.

Цялата ли се навежда или само главата. Какъв е смисълът, от центробежната сила какпките да отидат навътре ли?
Я кажи какъв е тоя концентрат от алое, сама ли го приготвяш или е готов и разбира се, помага ли?
Thanks:)

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Iva_D
Цялата ли се навежда или само главата. Какъв е смисълът, от центробежната сила какпките да отидат навътре ли?
Я кажи какъв е тоя концентрат от алое, сама ли го приготвяш или е готов и разбира се, помага ли?
Thanks:)

Навежда се цялата за части от секундата трябва да стане много бързо това упражнение. Навежда се и вдига главата веднага. А смисълът е че като се слагат капки в легнало положение не попадат на правилното място и това бил метода за слагане на капки. Алоето го купувам разбира се, това е продукт на Forever Living, цената му е 5лв. за 20мл. Комбинирам го с Фърст който пак е 5лв.- 50мл. и се пръска в гърлото, а и не само, ползвам го и с други цели. Принципно не съм от хората които сляпо се доверяват на реклами и продукти които се предлагат само чрез дистрибуция, но това наистима мога да кажа, че помогна при нас, а дъщеря ми боледуваше адски много. Сега да чукна на дърво от 1 година не е пила никакви лекаства, нито антибиотици и пак от толкова време няма един ден отсъствие по болест от детската градина. Случвало ми се е да я взема в петък видимо доста болна със зелено-жълти сополи, забърквам и разни смеси от мед, кромид и лимон + Алоето и до понеделник е готова за градина.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Valeria
Навежда се цялата за части от секундата трябва да стане много бързо това упражнение. Навежда се и вдига главата веднага. А смисълът е че като се слагат капки в легнало положение не попадат на правилното място и това бил метода за слагане на капки. Алоето го купувам разбира се, това е продукт на Forever Living, цената му е 5лв. за 20мл. Комбинирам го с Фърст който пак е 5лв.- 50мл. и се пръска в гърлото, а и не само, ползвам го и с други цели. Принципно не съм от хората които сляпо се доверяват на реклами и продукти които се предлагат само чрез дистрибуция, но това наистима мога да кажа, че помогна при нас, а дъщеря ми боледуваше адски много. Сега да чукна на дърво от 1 година не е пила никакви лекаства, нито антибиотици и пак от толкова време няма един ден отсъствие по болест от детската градина. Случвало ми се е да я взема в петък видимо доста болна със зелено-жълти сополи, забърквам и разни смеси от мед, кромид и лимон + Алоето и до понеделник е готова за градина.

Благодаря ти:), ще ги погледна на сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт