Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-212 тема

  • 44 094
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535


Добро утро на всички! Grinning Hug

  Това е вместо китка за Баги, нали си обичаме дървета  Wink Пожелавам и много интересни пътувания и да не забравя, че всички пътища минават през...Пловдив Laughing Наздраве!  love001

# 31
  • Мнения: 41 784
Добро утро! Hug wavey

Канти Hug благодаря! Hug Hug

Баги HugЧестит рожден ден! bdbaloni newsm38 Gift

Всички пожелания,които получиш днес да се сбъднат!Бъди здрава и щастлива! Heart Eyes Hug



Линка HugВичи HugЦвети HugРали HugСабина HugНадин Hug

Днес отново имаме късмет за среща с КПА! Peace



Приятна Велика сряда! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 32
  • Мнения: 4 535


Пак си откраднах нещичко от нета, ама ми хареса за колекцията на Дороти Embarassed

# 33
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Сряда е. Пак е темен ден, и то международен newsm47


Лелка Кадрие вдига наздравица. От сърце го прави,  ама все пак не пийте на екс Wink  

И за да не ви е кисело от сутринта, да се възползвам да ви подсладя. Имам повод.
Скрит текст:

Линка, Вичи, Цвети, Сабина, Рали, Надин, Злати, благодаря ви от сърце Heart Eyes

И за да се заредите с енергия и настроение, а и да се възползвам от пожеланията, ви каня в едно райско кътче. Ако ме питате мене, Комисарят да отмъкме розовите диамантчета от депото с уликите, да отмъкне и Ел от властната захватка на Хала и да отпраши и той натам.



Канти, харесаха ми зодиите. Че и им повярвах - овнешките девизи са точно моите Wink Затова открих коя зодия е Комисарят - водолей Не помня точно рождения ден на Комисаря, не го празнуваха  през февруари (менте, за нуждите на сценария Wink), ама сигурно е бил тогава:

Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
6. Доброто намерение е по-важно от изпълнението!
9. На първо място са приятелите ми, а за семейството си ще се погрижа, ако ми остане време!
10. Няма по-добър от мен!

7. За да си откривател, трябва да отхвърлиш всичко старо!
Този му липсва, та трябва да го усвои.

Хубав ден ви желая Hug

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 10:55 от Bagi

# 34
  • Мнения: 6 546
  Баги, съгласна съм с дестинацията. Цаня се за прислужничка. Peace Все един чай ще направя.



А аз за водолея не съм с всичко съгласна. Ако е за мъже - може. Peace



# 35
  • Мнения: 6 546
  В старата тема Злати или Цвети сложи линк за едно предаване. Ето изрязано само за Туба:


# 36
# 37
  • Мнения: 4 233
Здравейте обедно, момичета

Ей, ама и днес имаме празник в темата. newsm68 Още една дружка от ятото ни помъдрява с още една година Heart Eyes
Баги, Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти преди всичко здраве на теб и близките ти, както и мечтите ти да станат реалност още тази година! Peace Да продължиш да откриваш още много красиви кътчета по света, които да ги посетиш! Peace

Благодаря за обилната почерпка. Ето вече някои са се почерпили Wink



Скрит текст:
Добро утро Hug

Сряда е. Пак е темен ден, и то международен newsm47


Лелка Кадрие вдига наздравица. От сърце го прави,  ама все пак не пийте на екс Wink  

И за да не ви е кисело от сутринта, да се възползвам да ви подсладя. Имам повод.
Скрит текст:

Линка, Вичи, Цвети, Сабина, Рали, Надин, Злати, благодаря ви от сърце Heart Eyes

И за да се заредите с енергия и настроение, а и да се възползвам от пожеланията, ви каня в едно райско кътче. Ако ме питате мене, Комисарят да отмъкме розовите диамантчета от депото с уликите, да отмъкне и Ел от властната захватка на Хала и да отпраши и той натам.



Канти, харесаха ми зодиите. Че и им повярвах - овнешките девизи са точно моите Wink Затова открих коя зодия е Комисарят - водолей Не помня точно рождения ден на Комисаря, не го празнуваха  през февруари (менте, за нуждите на сценария Wink), ама сигурно е бил тогава:

Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
6. Доброто намерение е по-важно от изпълнението!
9. На първо място са приятелите ми, а за семейството си ще се погрижа, ако ми остане време!
10. Няма по-добър от мен!

7. За да си откривател, трябва да отхвърлиш всичко старо!
Този му липсва, та трябва да го усвои.

Хубав ден ви желая Hug

Да не би това да е следващата дестинация, за накъдето си се насочила? Aко е така и аз като Саби:peace: се кандидатирам за придружител newsm03
Колкото до евентуалната зодия на Ком'саря - може и да си права за Водолея Whistling
Саби Peace нали знаеш, че има разлика между женските и мъжките характеристики на даден знак

Линка Hug хубав колаж. На Йо ще му се иска да направи така, ама май само ще е в мислите му. Иначе ще го раздава на жИлезен Whistling

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 13:33 от kanti

# 38
  • Мнения: 10 010


"Джунглата"



"Забрадката с розичките"

# 39
  • Мнения: 6 546
  Е, вече има и подарък за Баги. Нищо че е чужда пита. Laughing



канти,, знам, че има разлика. Но не е в полза на жените. Peace

# 40
  • Мнения: 41 784
Саби Hug линка за предаването беше от мен! Laughing



Баги Hug благодаря за почерпката и споделената дестинация!Да си жива и здрава! Heart Eyes

Канти Hug

# 41
  • Мнения: 6 546
  В очакване на снимки от 26-ия рожден не на Баги



да пийнем по кафе за разведряване

# 42
  • Мнения: 4 233
Злати, Саби, Линка Hug

Грижите се къщичката ни да е пълна Peace

И аз да ви създам малко  newsm78 с това Whistling
Скрит текст:
Да видим дали сте сред САМО 2% ОТ ХОРАТА ЩЕ НАМЕРЯТ 5 РАЗЛИКИ НА ТАЗИ СНИМКА


Разгледайте снимката  и разберете дали попадате в тези 2% хора намерили 5 разлики на тази снимка.



Хубав следобед!   love001

# 43
  • Мнения: 6 546
  Канти, намерих 5-те разлики. Награда? newsm78

# 44
  • Мнения: 10 010


И аз ги намерих! И аз искам награда!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт