Daktarin-къде

  • 959
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Мамчета,не мога да си намеря дактарин никъде ,а имаме млечица и ми е спешно...Да знаете случайно от къде мога да си купя?

# 1
  • Мнения: 1 455
За съжаление почти никъде го няма. И на мен ми трябваше преди 2-3 месеца и просто имах късмет да го открия в една аптека на Дондуков. Значи, аптеката мисля, че се казва Sholl, поне вътре има от въпросните обувки. Намира се на Дондуков почти срещу английската гимназия (малко по-надолу е, посока Хаджи Димитър). Дано ме разбра, много съм зле в обясненията  Embarassed . Аптеката е хубава и преди време имаше останали бройки Дактарин, дано има още останали. Малка е вероятността да го откриеш, нещо няма внос. Ако не успееш да го намериш, пиши ми на лични, ще ти дам моят  Peace.
поздрави

# 2
  • Мнения: 2 614
Ако не намериш Дактарин (нашия го купихме от бул. Гоце Делчев преди 3 месеца), помоли да ти напранят Нистатин, в някоя аптека, където приготвят лекарства.

# 3
  • Мнения: 2 663
Даниспорт,аптеката я знам ,пазарувала съм от там и утре ще проверя,пък ако нямат ще видим....
Благодаря и на двете ви за отговорите
 Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 110
Дактарин последно съм купувала в аптека Ремедиум , кв.Гео Милев.

# 5
  • Мнения: 221
А аз търсих преди 2 седмици и неуспях да намеря. Свекърва ми поръча в някаква аптека да ни направят и сме много доволни- след няколко намазвания изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт