Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 69

  • 34 102
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ljoli  Hug  Дано по-често имате възможност да се срещате!  Остаряването на родителите наистина е много тежко ... и по-осезаемо когато ги виждаме през няколко месеца ...

Аталанта, успех на новата работа!

Отчет 3 мили бягане.  Ядене, надявам се да не загазя много, защото днес работя от вкъщи  Embarassed

Като заговорихте за салатки, ето с какви пиршества се угоявахме с ММ при последното ни пътуване:
Скрит текст:

Затова сега преди следващото море трябва да се стегнем  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 1 004
Мериии, едно и също сме правили днес с теб. Благодаря за темата впрочем  Heart Eyes
Свети, бързо оздравяване  Hug
Ивана, Виена е разкошна - ще се връщам със сигурност.   bouquet
МамаМил, къде са тези вкуснотии??

# 32
  • Мнения: 2 883
Здравейте,
реших да се отчета в новата тема и почнах видеата на Адам със шведската топка, но нещо не ми спореше  Thinking не беше надута много ли, не знам, но никакъв баланс не успях да направя, особено при упражненията, където тялото е на една страна и трябва да се търкаля топката от рамото надолу (тренрах корем 1-ва част). Според вас каква може да е причината?

Льоли    Hug метни една тренировчица или една йога и ще се почувстваш по - добре.
Дилянка добре дошла  Hug чакаме отчет в снимки
Лидс стискам палци за маратонките, ти от къде си ги поръчваш? Ние днес с МП си направихме поръчка от декатлон, вече имат онлайн магазин.
Свети аз бях така 2 месеца зимата. Пазете се, че много неприятно. Не се насилвай да тренираш ако не ти се тренира, тялото има нужда от почивка. Скорошно оздравяване   Hug
Гугъл коя е тази мацка?
Мери  Hug мерси за темата. В Бургас ли си?

# 33
  • Мнения: 817
Лидс стискам палци за маратонките, ти от къде си ги поръчваш? Ние днес с МП си направихме поръчка от декатлон, вече имат онлайн магазин.
От магазин си харесах един модел "Лотто", цената много прилична, шаренички, нооооооо... Са изключително меки и стелките, и подметките.
След днешната тренировка мога да кажа, че е много лошо да те ударят по едно и също време МТ на гърди и трицепс и ПМС, а да ти се налага да правиш скейтъри с подскок и разтваряне на ръцете в страни.

# 34
  • Мнения: 8 163
Най-синтезираният отговор е, че казеинът (който е около 80% от протеина в млякото и млечните) повишава риска от рак и ускорява растежа на злокачествените образувания. Води до респираторни проблеми, натоварва бъбреците и имунната система, предизвиква дехидратация и извличане на калция от костите, забавя храносмилателните процеси, увеличава масните депа...
Фея, това знаеш, че са глупости, нали???? Айде стига с тая конспирация срещу млякото, че вдигам кръвно  ooooh!
Люба, ще те помоля за малко уважение. Това, че моите убеждения са различни от твоите не е причина да си груба към мен.

Първо, че не съм го заслужила, защото винаги съм бил внимателна и съм се отнасяла с разбиране както към теб, така и към другите участници в темата.

Второ, защото убежденията ми не се базират на свободни съчинения, хрумки или биполярни настроения, а на старателно проучване, много четене и разсъждения.

Забелязала съм, че си склонна към подобни пренебрежителни забележки и към други момичета в темата, които мислят различно от теб. Най-любезно те моля за повече толерантност. Всеки човек има право да избира пътя, по който да върви.

***

Мери, благодаря за темата! Великолепна, както винаги   bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
фея, твоя избор дълбоко уважавам, нещата при теб станаха бавно, постепенно и обмислено. 2 поста по-долу съм обяснила,че няма как някой до убеди друг в правотата си и за това не споря. Това, срещу което имам против и винаги реагирам е пускането на някакви недоказани твърдения като обосновани факти. В случая, да,казина е трудно смилаем/съгласна,факт/, някои хора имат проблеми ,както и с други млечни /съгласна,факт/, но да се твърди, че води до рак и разни други , за мен, измишльотини, не съм съгласна. За това и казах,че за мен, това е глупост. А ,че някой вярва в това,ок, но нека не се изнася като факт нещо,което не е. А за толерантността смятам,че съм изключително толерантна и приемам на всеки мнението, само не приемам да ми се вадят цитати от нета и да се твърдят неверни неща/не в този случай,а в много други /, но пренебрежение към някой? В никакъв случай.

# 36
  • Мнения: 596
https://youtu.be/vmO9r1yJTrA
Кога ли ще почна да тренирам всеки ден... Нещо съм много несериозна и тренирам по 2-3-4 пъти седмично...

# 37
  • Мнения: 247
Здравейте, момичета!
Не съм ви писала и чела няколко дни, но си тренирам. Днес бях на таебо, ужасно много ми допадна, мисля да ходя когато мога. Мети мерси за новата твма! Хубава вечер на всички. Утре ще ви чета и пиша пивече от компа.

# 38
  • 1st floor
  • Мнения: 9 137
Отчитам почивен ден и излежаване  пред ТВ- то след работа. bowuu От известно време почти всяка вечер си забърквам в чопъра извара,кисело мляко, чесън, копър, и ако не съм прекалила с калориите през деня слагам и орехи. Heart Eyes Днес направих двойна доза с идеята да остане и за утре....и не усетих кога съм го изяла цялото.

# 39
  • Мнения: 1 161
Мери, забравих да благодаря за темата.   bouquet
Лейди Брин, надявам се бързо да си възвърна силата. От повече от месец усещах някаква слабост, разредих тренировките, намалих тежестите, но накрая тялото си каза своето.
Дилянка,  Hug
Рейн, много неприятно наистина. А ти с 2 месеца ме разби. На мен 10 дена ми се сториха цяла вечност. Сега няма да се насилвам с тренировките. Ще си тренирам, но по-леко като за начало.

Мама Мил, това с почивките ми е толкова познато.  Mr. Green Но вече се отказах да свързвам целите си с каквито и да били поводи.   Mr. Green

Сладки сънища!
 

# 40
  • Мнения: 8 163
фея, твоя избор дълбоко уважавам, нещата при теб станаха бавно, постепенно и обмислено. 2 поста по-долу съм обяснила,че няма как някой до убеди друг в правотата си и за това не споря. Това, срещу което имам против и винаги реагирам е пускането на някакви недоказани твърдения като обосновани факти. В случая, да,казина е трудно смилаем/съгласна,факт/, някои хора имат проблеми ,както и с други млечни /съгласна,факт/, но да се твърди, че води до рак и разни други , за мен, измишльотини, не съм съгласна. За това и казах,че за мен, това е глупост. А ,че някой вярва в това,ок, но нека не се изнася като факт нещо,което не е. А за толерантността смятам,че съм изключително толерантна и приемам на всеки мнението, само не приемам да ми се вадят цитати от нета и да се твърдят неверни неща/не в този случай,а в много други /, но пренебрежение към някой? В никакъв случай.
Това, което за теб е "измишльотина" или "глупост", за мен и за мнозина други е научно обоснован и доказан факт.

Знам колко шокиращо звучи твърдението, че казеинът е толкова вреден, когато се приема в големи количества (над 5% от дажбата). Знам, защото и моята първосигнална реакция беше същата. Но, повярвай ми, има съвсем реални причини за поставянето на подобна граница.

Не знам дали забелязваш, но аз не налагам мнението си никому. Затова на въпроса за казеина отговорих с "аз не бих го пила", а не "не го пий".

Разбирам, че намерението ти не е да изразяваш пренебрежение към избора на другите, но обикновено усещането е точно обратното...

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 22:27 от Фея Кръстница

# 41
  • Мнения: 210
Мери, мерси за темата. За днес отчитам каране на колело в обедната през гориста, наклонена местност и следобед Руми ден 2 седмичната. При това навън. Времето при нас е прекрасно 16 градуса и хич не ми се тренираше вътре. Мин седмица на руми brutal butt 44 мин тренировката, така ми подпали д-то, че имах мускулна няколко дена след това. Слагам си я в любими.

Въпрос към трениращите при Юли- др седмица съм в София и понеже там нямам тежести или каквото и да е, може ли да се отиде така при Юли за 2-3 пъти, трябва ли предварително записване?

# 42
  • UK
  • Мнения: 1 933
Идвам с отчет и малко по-добро настроение. В крайна сметка не ни делят океани, казали сме си, че като започваме да си липсваме прекалено много, няма да го потискаме и ще намираме начин да се виждаме. Все пак сме на 3ч. полет едни от други Simple Smile.

За днес силова за цяло тяло - 3 кръга тяга, клек с щанга, гребане, добро утро, трицепсови екстензии, флайс, 12 повторения на всяко упражнение. След това 5км. тичане. Поизморих се, доста висок пулс ми се стори, че съм вдигнала, но имах енергия и нужда да се раздвижа.

Виена е много красив град наистина. На мен обаче там ми липсва южняшката пищност на Италия и Испания, в които съм влюбена. Но е чудесен град, мисля и за живеене.

Сега съм си пуснала Ани Ленъкс и се настройвам да се върна на работа утре.

Прегръдки!

# 43
  • Мнения: 817
Фея, като един абсолютен лаик питам...  Консумираш истинско кисело мляко или кефир? За мен ще е напълно задоволитен и едносричен отговор.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И към чий избор се отнасям пренебрежително? На Дилянка,защото детето пости и се шегувам по темата? С никой друг въобще не съм го и коментирала. И Дрийми е веган,, даже май е вегетарианец, за друг нямам идея. newsm78 Обаче, някой пита за протеин и ти веднага препоръчваш растителен, без да държиш сметка човека яде ли или не кокали. Пита някой за казеина и се казва,че води до рак. Ами истината не е една и когато се представя като такава,да, дразня се. И  смешното е,че точно аз се дразня , а съм вегетарианка. А за хората,които ядат месо, не знам как е. Както те не налагат храненето си на другите, така и , надявам се, всички очакваме да не се налага и друг стил на хранене. И ,пак казвам, нямам нищо против растителната храна, напротив. Приятно е да се виждат различни гледни точки и менюта.

Общи условия

Активация на акаунт