Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 69

  • 34 091
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 970
Мери, мерси за темата. За днес отчитам каране на колело в обедната през гориста, наклонена местност и следобед Руми ден 2 седмичната. При това навън. Времето при нас е прекрасно 16 градуса и хич не ми се тренираше вътре. Мин седмица на руми brutal butt 44 мин тренировката, така ми подпали д-то, че имах мускулна няколко дена след това. Слагам си я в любими.

Въпрос към трениращите при Юли- др седмица съм в София и понеже там нямам тежести или каквото и да е, може ли да се отиде така при Юли за 2-3 пъти, трябва ли предварително записване?
Трябва да се запишеш. Simple Smile Там има доста хора и е по-добре той да ти каже час.

# 46
  • Мнения: 8 163
Фея, като един абсолютен лаик питам... Никога ли не консумираш истинско кисело мляко или кефир?
Е, чак пък никога. Случвало ми се е да ям купешка пица, примерно. Ама това е макс. веднъж на месец-два.

Кефир и кисело мляко вече си правя от растителни млека.

Люба, питат - отговарям. При това взимам предвид знанията, които имам. Или искаш да препоръчам нещо, което смятам за вредно?

Не виждам нужда от спор. Само те моля да си представиш как би се чувствала, ако някой отговори на твой пост с репликата "Това знаеш, че са глупости, нали???? Айде стига с тая конспирация, че вдигам кръвно!"

# 47
  • Мнения: 5 405
Саааамо да не ми се сбиете! Може да спорите  Whistling

Маги, не съм в Бургас, този път той ми е на гости  Mr. Green иначе щях да дойда с теб да бягаме  Party

# 48
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мери, благодаря, че попита, но не, не се вредих днес при личния и баща й ще я води утре, че утре вече трябва да отида на работа  Rolling Eyes
Ох, утре се мятам пак на тренировка, нямам търпение. Изпратихме днес братовчедка ми и се почва с ежедневието.

# 49
  • Мнения: X
Гол запис  Embarassed в новата тема   bouquet

Не мога да си обясня защо, но най-добре се чувствам и изглеждам, след като съм тренирала повечко и след това съм спряла за повечко. Както беше сега и както беше преди, миналото лято. Тогава и постоянно ме питаха къде тренирам, точно когато бях спряла за няколко седмици. Сега същата работа. Днес стана седмица след като спрях, защо така се получава не ми е ясно обаче. Може би трябва да опитам да тренирам 3 пъти седмично по повече и да почивам през останалото време. Между другото никога не ми е идвало на ум  Grinning

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Запис за сега. Идва пролетта, и съм решила да се оттърва от натрепанките красотички през зимата,та очаквам вдъхновение в темата. Спрях и цигарите и като чели това спомогна още повече за моето закръгляне.

# 51
  • Мнения: 210
Мерси Гугъл!

# 52
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Freya, аз от половин година тренирам по максимум 4 дни в седмицата и резултата ми харесва повече. Ако се амбицирам и добавяни йога в почивните дни, сигурно ще е още по- добре Simple Smile

# 53
  • Мнения: 871
Ама разбира се, казеинът е докарал до смърт причинена от раково заболяване столетниците животновъди, които цял живот са прекарали по мандрите на Родопите, Стара планина, Рила, Пирин и всички знайни и незнайни планини по Балканския полуостров. Това е така, защото основната храна на тези хора цял живот е била месо, мляко и млечни продукти, много рядко картофи, горски плодове и купешки хляб. Същите бг столетници са цитирани в престижни междунаровни здравословни списания, наскоро даже четох едно покрай ВМ-НВХ, като изрично се споменава, че не познават хората пастьоризацията и всичко си го ядат с бактериите, които оказват особено благоприятно въздействие на здравето им. Навремето като правех теренни проучвания по тези места и интервюирах хора на тази преклонна възраст, повечето не бяха виждали лекар в живота си и им бяха поникнали 3 млечни зъби. Хай, наздраве и си пийте растителният протеин  cheers, че иначе рак ви чака зад ъгъла  Naughty

# 54
  • Мнения: 8 163
Ето малко цвят. Белким запазим мира в темата, че по въпроса за протеините започна да пише и една от най-конфликтните личности във форума  Peace

Пикантно пюре от бакла с поници на бок чой и три цвята моркови



Спагети от черен боб, кубчета пушено тофу, арабята



Рукула, три цвята карфиол, веган пармезан, олио от ленено семе, лимонов сок



Пълнени круши в спаначено легло - бейби спанак, круша "Бартлет", сос от ягоди и тахан, какаови зърна

# 55
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Фея, тези спагети много ми допаднаха, на моите хора - не. Колко подобни храни пазаруваме  Simple Smile

От мен няколко км на пътечката, убита съм духом. В клас от 20 деца само 2 бяха без психически проблеми. Не знам как ще издържа до края на годината  Cry много ми е жал.

# 56
  • Мнения: 741
По принцип избягвам да коментира,  но ще кажа по въпроса за млякото - не знам колко води до рак, но определено има хора които не им понася. Но цялата тая работа с яденето си е до човек и до мислене - не може да се насилва някой да прави нещо само защото някъде пише, че така трябва или не трябва...ако човек стигне до това умозаключение добр,  но иначе е безмислено. За това всеки трябва да чете, да има предвид много неща и най вече да експериментира върху себе си. Храненето е един пъ,  по който всеки сам трябва да мине.

Днес съм почивка  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 406
С моята почивка изпуснах темата Laughing
След малко почвам ден 29 от 90ДП.

Приятни трениовки Hug

# 58
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Много съжалявам, че разбуних темата с въпроса ми за казеина. Благодаря на всички, които отговориха защото ви познавам и знам, че сте добронамерени  bouquet.

Аз вчера не тренирах, но ей сега ще се метна на нещо, само да реша какво.

С храната обаче съм зле. Имам много работа и като съм нервна ям. Като прахосмукачка съм станала. От днес уж съм се зарекла...

Юлинга ми липсва в темата. Дано всичко е наред при нея.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Гуд монинг ! Отивам да мятам един Шончо днес.Атомче, никакви духове не си разбунила, нали за това сме тук,за да каже всеки мнението си. А това кое е вредно.... Всеки си преценява. Ето, аз сега ще кажа,че не смятам,че е полезно да се ядат чували /коноп/, ама хората си го правят и за тях е супер.  Simple Smile И на мен ми липсва джулс, дано скоро се появи.
Свет, Ти оздравя ли наистина? Как можа да те хване този гаден вирус, същия като нашия,  а то през океана? ooooh! като последица аз имам главоболие, нещо,което 40 години не съм знаела какво е. Дано поне ти нямаш такива последствия. И, нали знаеш,яваш- яваш го давай сега, тези хубави български думи. hahaha
Фрея, този феномен си има обяснение, просто мускулите се очертават по-добре,когато са в покой и не са напомпани от тренировката. Мисля, и Мери го беше споменала преди време,че повече се харесва така. Дали е причина да тренираш по-рядко, си решаваш сама  bouquet
Отивам на среща с моя приятел. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт