Сладкарничка за книги - тема 39

  • 18 841
  • 746
  •   2
Отговори
# 735
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утро!   bouquet

 Дано да е хубав денят за всички! При нас май ще завали, но сякаш искам малко да повали, да ми замирише на мокро, на зелени мокри листенца. В момента срещу терасата ни е  разцъфтялата череша. Няма такава прелест. Като булка е, като букетчета са цветовете й. Ще я снимам.

Мариетко, късмет на умното ти дете! Ще се справи, той може! Peace
 
Паяче, я не си давай зор. А онова чудо ми иде да го обезкостя.

Лофче, много положителни емоции да имаш в София. И дано някоя наша мацка да те намери в Борисовата градина.  Simple Smile

Точ, накъде тръгнахте?  Rolling Eyes Ама където и да е, хубаво да ви е. Ти умееш да забелязваш хубавото и да го оценяваш.  Hug

 Рейнче, не беше нужно да се притесняваш. Аз оня ден върнах много книги в библиотеката, тази съм я презаписала. Не е проблем, че е още в мен.  Hug А онова нещо намери ли го? Ако не ти се пише за това, недей.  Peace

Пете, на детска опера ли ще ходите? Интересно ми стана. Никога не съм ходила.  Hug

Сливче, шетай и се покажи като най-голямата шемет домакиня. Направи пълна програма на тез гости.  Hug Heart Eyes

Дев, отдъхна ли си? Почивката да ти е сладка!  Heart Eyes Heart Eyes Hug

Мижжж,  Hug!

 И за всички неспоменати  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!

 
 

# 736
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 Hug
Беше мрачно сутринта,сега вече слънцето се усмихна!
Е,подухва ветрец,но това да му е кусура.

По вселенския закон детето  чудо скокна на ранина.... ooooh!
Нищо,че е почивен ден,не пита  Grinning

Още подсмърчам,но отивам към оправяне.Изгладих една  камара дрехи и си отпуших ноздрите бързо.Пералнята върти,от печката се разнася един лопушник..../ще ме целят по главата с него... Embarassed/

След час съм при една дружка с децата на кафе.Да побъбрим,а те да поиграят.

На почиващите да им е леко,на пътуващите:да се забавляват  Hug


Нели, Hug

Мариета,за теб също  Hug

Точке,вълнуваш ли се.... Flutter Wink

Паяче,свири отбой бе жена...  Crossing Arms Гледай децата  кучетата,а на който не му харесва да се спасява сам  Naughty

Слив,к'во е менюто...  chef

Слънчев и усмихнат да е денят ви момичета  Hug

Някой с желание за нова тема......Деси,Миж или други  Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 3 298
Мммм, много обичам мазалото по време на списъците, много е забавно  Joy
Аз ако не си ги купя, вероятно няма да успея да стигна в близките 2 години до "Марина" и "Да се завърнеш на езерото Бътърнът" (не че ако си ги купя, ще ги прочета веднага, де hahaha ), ама ето - промених три пъти списъка си  Joy
Прегръдки на всички ви  Hug Hug Hug

# 738
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
Набързо ви навестявам, че снощи не успях Rolling Eyes
Гледам списъци летят, хубаво, хубаво Crazy
Аз с удоволствие ще участвам, откога чакам...пък и имам нужда от приятни емоции с прекрасни дружки.
Само че списъка тези дни ще го пусна, че още не мога да се ориентирам.
Отиваме на вилата и довечера ако не окъснея ще се обадя.

Хубав уикенд ви пожелавам   bouquet

# 739
  • Мнения: 10 735
Аз съм през таблет и няма да мога да пусна нова тема  Rolling Eyes
То и на лаптопите ми всичко е блокирано заради рекламите, та и оттам ми е много трудно ...
Имам само цвят и размер на шрифта, за да болдна нещо или да пусна снимка или скрит текст тябва да изписвам  знаците ...  Crazy

# 740
  • Кърджали
  • Мнения: 10 365
Добро утро!
 
Да ви нагледам, докато се мотая и се чудя какво да правя. По-късно ще изкарам щерката навън, след това ще правя мъфини, вечеря. Трябва и да пооправя малко. Може и да се позанимаваме с книжките на дребната.
Снощи успях да почета малко. Довърших си "Полудив", че от известно време я мотая. Хареса ми, но първата книга "Полулош", като че ли повече ми беше харесала. Нея я бях прочела на един дъх, докато с "Полудив" се мотах цяла седмица. Днес може би ще продължа с Трънските разкази, макар че диалекта леко ме затруднява.

Паяче, пази се и не си давай много зор. Няма кой друг да мисли за теб.
Мариетка, късмет и успех на детето. Ще се справи Simple Smile
Лофче, прииятно изкарване в София.
Точи, лек път!

Ако нямате нищо против, може и аз да пусна новата тема.

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 11:40 от Aлекcандрa

# 741
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Мижжж, още понеделник мога да я пусна към Мария Ч.  Peace
Но и нямам адреса. Някой, ако може да ми го прати – тук или във ФБ.
А вие една двудневна разходка до Калиакра не може ли да си направите, когато сте си в морското къщи?

На мен ми се ходи на север. Но въобще не знам дали ще стигна до море.  ooooh! Иначе  моят приятел вече е казал, че последната седмица на август ще сме морски.  Laughing Съгласих се с него.  Laughing

Лофче, няма да обикалям по софийските улици, но ако ти минеш по моята с лимузината, ще ти метна.  Laughing  Laughing

Мариет, ще се справи детeто.  Peace

Нели, не, не се намери.  Confused Ще се прави ново.
Скрит текст:
Утре проверявам последното възможно място, което вече е проверено, но сега по-основно.  Laughing Преди си мислих, че е в къщата. Сега вече не съм толкова сигурна.  Rolling Eyes

Мисля, че се примирих. Опитвам се да не му придавам излишна важност.
Казах си „майната му”.
Това си е мой урок, вероятно най-вече заради малоумният ми модел на мислене, относно парите.  ooooh! Тук трябва да направя промяната - в мисленето, другото само ще се оправи.

Физическото изгубване не ми стана ясно, как се е получило, нито кой е виновен. Заподозрените сме трима. Grinning Но от сега нататък (по-скоро като стане готова), ще се промени мястото на вещта. Така вероятността да изчезне случайно, ще е нищожна.  Peace

По този повод – добре, че са ми свестни мъжете – и брат, и приятел (и баща ми също е свестен, но не е запознат с драмата и не взима участие в нея Grinning ). Организираха се, измислиха вариант, „случайно” се навързаха разни събития и всичко се нареди.
Не ме мисли.  Hug  Hug
Е, можеше и да не се случва, но пък можеше и много, много по-зле да е.  Laughing

Бели кахъри са това.
Ако се случва да губим нещо, нека е такова, което струва пари и което може да се възстанови.  Peace
Скрит текст:
Защото друго си е да загубиш нещо безценно и без възможност за възстановяване.
Кой здраве, кой съвест, кой пък живот..
Или пък спомените и снимките на децата. Вив  Hug

Днес ще почвам нова книга. Чудя се коя!?  Rolling Eyes  newsm78
Отивам да гледам лавицата и да мисля.  hahaha

# 742
  • София
  • Мнения: 6 210
Ох, Рейни и аз съм в същата дилема с книгата, отивам да огледам коя ще ме грабне.
Ние също последната седмица сме на море, на юг, много на юг!

Алекс, не вярвам някой да има против да подготвиш и пуснеш темата!

# 743
  • София
  • Мнения: 3 298
И ние почиваме последните 2 седмици на август, но може би тази година ще сме на планина. Все още не е решено. Вениии, ако искаш да четеш градчето, да се видим да ти я дам, пък аз ще я чета по-натам? Hug Heart Eyes

# 744
  • София
  • Мнения: 6 210
О, не, Мариш! Какво говориш, собствената книга трябва да мине задължително през другарски прочит и одобрение  Grinning. Беше писала, когато я започна, че ти допада. Надявам се наистина да е хубава. Честно казано я взех за ММ, но той има друго за дочитане и изобщо не бързаме  Hug.

# 745
  • София
  • Мнения: 3 298
Вени  Joy  Hug  Heart Eyes
Ох, с удоволствие бих пуснала нова тема, как пък точно днес да нямам никакво време....  Confused

# 746
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт