Септемврийки 2012

  • 57 611
  • 642
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 369
Стаси_  Mr. Green Маци и аз така, не пипам инхалаторите, седят си в детската на масичката и това е.
ro6li4ka Говори ми, и ние трупаме по хладилника и даже в шкафа за обувки  Crazy Отделно си имам наистина аптека, лекарства подредени по болести, по рафтчета... Crazy

# 211
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Стаси,не си сама.И в нас е така.На хладилника отгоре все има по няколко шишенца за всеки,а на вратичката му единия рафт се е превърнал в аптека.Все трупам там,ако остане нещо и дойде ред да го прибера.
Аз спрях Лимфомиозота на своя глава да пробвам как ще е и за 2-3 дни взе пак да хърка с носа и да спи с отворена уста и го започнах отново.Последно като го водих при педи за кашлицата ни изписа с него и Еруис и сега пие тях+Самбукус за имунната система.Да не казвам голяма дума,но май се позакрепи малко от него и ще има вече 2 цял месец на ясла,ако устиска и другата седмица здрав.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека Лимфомиозота и Еуфорбиумкомпозитум се приемат поне 2-3 месеца,неги спирай на своя глава.Те са за свиване на третата - носна сливица.
Ън благодаря за хубавите думи за рисуването на Мишо.В Snimka.bg съм му направила албум под името Рисунките на Михаил,и там качвам негови рисунки,и по обикновенни от училище и от заниманията в школата по рисуване,всеки може да ги разгледа,без парола е.Маги колко е висока,много е пораснала,нали рядко качваш снимки.Хубаво изглежда в Сандански,ММ така и не иска да ме заведе там на почивка,парите все нестигат.
Хайде и другите майки да качат по някоя снимка,да видим колко са пораснали децата.
То като чета май на всички вратите на хладилниците са ни аптеки. Joy

# 213
  • Мнения: 478
За хладилниците е вярно,моя мъж веднъж отваря и вика:абе в тоя хладилник повече лекарства,отколкото храна ooooh!

Наистина Маги е дръпнала на височина последните месеци,седеше си на едни 87-8см,сега е около 92,килата си ги държи обаче-11  Grinning 

Сега ще вляза,не съм видяла че има албум само с рисунки.Аз понеже не мога грам да рисувам и се кефя много на талантливи деца,Павел също го влече доста,но общо взето картините са му абстрактни Mr. Green
Другата седмица ще кандидатства в едно училище ,има изпит по рисуване,много се надявам да го оценят добре и да влезе там,не че имам някакви амбиции,но ще се радвам да си развива таланта.

# 214
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Танева,благодаря.Знам,че не се спира на своя глава Лимфомиозота,ама реших да пробвам как ще е без него.Видях,че няма да стане без обаче и пак взех и започнах да давам.
И аз не мога да рисувам и затова се наслаждавам на чуждите рисунки.
Ън,много е пораснала Маги.Дано го приемат Павел в желаното училище.
На мен днеска една позната ми каза,че в градината имали английски,танци и рисуване май и да си помисля дали да го запиша на нещо,защото каза,че на родителската среща питали.Сега се замислих,ако е така дали да го запиша на танци,че му се отдават,а за английския мисля,че са малки,а рисуването не го влече.

# 215
  • София
  • Мнения: 58
Привет!
 не можех да повярвам, че има такива като мен със суеверието с лекарствата и инхалатора  Mr. Green. Радвам се все пак да разбера, че не съм само аз изперкала  Rolling Eyes. Това в кръга на шегата.
 Да се оплача, че въпреки,че ни приеха, не успяхме да се запишем  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Баща му ме е подвел с инфото за работодателя си и не ми даде необходимите документи  ooooh!БЕЗ КОМЕНТАР!!!
 Ние прескочихме ангината, но пък се изпъпчихме. Едни пъпки като ухапано от комар, но не е от комари, защото все още няма. Миналата година по това време пак така се изпъпчи и мислех, че е от пясъчниците. Той сега не се вре в пясъка пък пак му избиха. Давам Зиртек и мажа с Фенистил, че го посръбват.
 Хубав ден ви пожелавам!!!

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън дано приемат Павел в училището което желаеш.Мишо в градината също рисуваше много абстрактно,а хората като извънзенми и винаги с 4 пръста.Още хората са му много трудни.И в събота на рисуването са рисували портрет на жена,прилича на извънземна,и го накарах в къщи да нарисува нов портрет на жена но като гледа стъпките и модела от една книга и разликата е коренна.Книгите за сега са трилогия и са страхотни.В тях всичко е обяснено и описано стъпка по стъпка,и се започва от най простите фигури.Книгите се казват Изкуството да рисуваш,невероятни са можеш да ги погледнеш в по големите вериги книжарници се продават,че са скъпи 24 - 28 - 24лв.Двете са в графики а едната е за рисуване в цвят и тонове.

# 217
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Пецата,а ако сега ви даде документите за записване баща му дали няма да го вземат все пак Пепи на детска?Какво точно ти искаха,за да знам дали и нас няма да ни излъже нещо бившия ми.Аз засега ходих и само една молба ми дадоха да попълня с моите и на детето трите имена и нищо друго.
За обрива-може и от комари да е,защото поне при нас вече има.

# 218
  • Мнения: 2 802
Да се оплача, че въпреки,че ни приеха, не успяхме да се запишем  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Баща му ме е подвел с инфото за работодателя си и не ми даде необходимите документи  ooooh!БЕЗ КОМЕНТАР!!!

Много несериозно от негова страна, наистина не знам как да си го обясня!
Ние чакаме в четвъртък класирането ... дано го вземат  Whistling

# 219
  • Мнения: 478
Фейт ,стискам палци,дано се получат вече нещата,късмета да е с вас!

Танева,благодаря за инфото,ще ги видя може понататък да ги купя Hug 

Пецата,наистина неприятно...

# 220
  • София
  • Мнения: 58
Пецата,а ако сега ви даде документите за записване баща му дали няма да го вземат все пак Пепи на детска?Какво точно ти искаха,за да знам дали и нас няма да ни излъже нещо бившия ми.Аз засега ходих и само една молба ми дадоха да попълня с моите и на детето трите имена и нищо друго.
За обрива-може и от комари да е,защото поне при нас вече има.

Елиминираха ни вече класирането и на наше място са избрали друго дете. Shocked
 Ако и при вас е както при нас, иска се копие и оригинал за сверка на лична карта, служ. бележка от работодателя и копие и оригинал за сверка на труд.книжка. И бележка за адресна регистрация, но това мисля е само за Сф.

# 221
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Благодаря.На мен ми искаха бележка от работодателя и адресна регистрация май,но като подавах документи за кандитатстане и то в тази градина,където се отказах.В другата,където го записах не са ми искали нищо,освен една молба от там.
Пецата,а кои ще гледа Пепи сега като не е на детска?
Фейт,дано го приемат Пламката на второ класиране,че много лошо така.
Ние чакаме края на месеца да видим последно къде ще е Дени-във филиала или в корпуса на ДГ.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 449
В Пловдив си подаваш заевлението за ясли и градини по електронен път,и най важното условие за да не те дисклифицират е това което пиши като данни на заевлението,това и да пише на документите които носиш при директора.Най вече да няма разминаване в адресните регистрации,задължително местоработата и длъжноста да е същата,данаците ако не са платени ги плащаш същия ден и нещата се нареждат.

# 223
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Танева,благодаря и на теб.За данъците и при нас искаха да са платени и си спомням,че ние имахме не платени и ходих и ги плащах.

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Всяка община си решава какво да иска. На мен не сами искали бележки от работодателите. Само писах къде работим и това е. Дали проверяват не знам и не ме вълнува. Laughing

Качих снимки на момичетата.

Общи условия

Активация на акаунт