На пазар във Варна - 38

  • 53 045
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някъде по центъра магазин за парти артикули? Трябва ми надпис "честит рожден ден", шапки...
Парти магазина след подлеза на Шипка, срещу магазина за цветя Джунглата. На мен лично готовите надписи не ми допадат и си поръчвам в агенция Бижу, в гаражите на Колхозния. Обикновено имат и готови направени за продажба.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 936
О, супер! Мерси! И двете са ми в района.

# 722
  • До морето
  • Мнения: 7 088
Някъде по центъра магазин за парти артикули? Трябва ми надпис "честит рожден ден", шапки...
Парти магазина след подлеза на Шипка, срещу магазина за цветя Джунглата. На мен лично готовите надписи не ми допадат и си поръчвам в агенция Бижу, в гаражите на Колхозния. Обикновено имат и готови направени за продажба.

Аз пък поръчвам в една от пресечките на Генерал Колев, около Санита. Пишат ми и името на детето, не само Честит Рожден Ден.

# 723
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
някой пита назад за големи горнища на бански - обикалях Триумф, Скини, Н&М, Фиола, други китайски магазини, с обиколка 95 съм, няма и няма. накрая намерих в Мадара, продават се отделно горнища и бикини, купих си розово горнище, което се връзва отзад, и черни бикини, общо излезе 20 и няколко лева, и си реших проблема за лято 2015 Simple Smile

В Мадара съм намирала до 95 Д, на мен ми е малко.  Sad
Но поне ми помагаш къде да не обикалям да търся. Simple Smile Party

# 724
  • Варна
  • Мнения: 320
някой пита назад за големи горнища на бански - обикалях Триумф, Скини, Н&М, Фиола, други китайски магазини, с обиколка 95 съм, няма и няма. накрая намерих в Мадара, продават се отделно горнища и бикини, купих си розово горнище, което се връзва отзад, и черни бикини, общо излезе 20 и няколко лева, и си реших проблема за лято 2015 Simple Smile

В Мадара съм намирала до 95 Д, на мен ми е малко.  Sad
Но поне ми помагаш къде да не обикалям да търся. Simple Smile Party
ами именно, търси в Мадара бански с връзки, а не със закопчалки...със завързване ако искаш и обиколка 120 можеш да докараш Simple Smile
иначе в Триумф ми предложиха обиколка 95, но тъмносин на точки, което за мен е бабешко, тъй че ако ти харесва мини да пробваш.
големи бански ми казаха, че ще зареждат от Макдоналдс посока Тера Нова вдясно, малко преди първия ъгъл, до магазина за обувки. големи също мерих и срещу Тера Нова /отстрани има магазин за бебешки дрехи, за обувки, и за чанти/, но пък чашките не ми паснаха...то не е една беля  Laughing но провери и там, имаха няколко свежи предложениия, казаха че ще зареждат и още

# 725
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
То обиколката ще я докарам, проблем е по-скоро самата чашка. Но ще  мина да огледам в Мадарата, може пък да има някой модел, който и на чашка да го докарам.

Благодаря!  Hug

# 726
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, търся ленти за глава с тел, тип диадема...нещо такова.

Търсих по центъра, но не намерих...някой, ако е виждал някъде да каже, моля  Blush   bouquet

# 727

Общи условия

Активация на акаунт