„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 15

  • 55 551
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
То и на руски борановия глас е по мъжествен.Българския дублаж ми звучи малко сладникав особено на места.

# 46
  • Мнения: 21 201
Сезонче, за скритото, ти съмняваш ли се!? newsm53
Той даже я фокусира от главата до петите smile3502 още като се качваше по стъпалата.
Сериала го гледах предимно на руски(оттук-оттам, сега го гледам от-до избягвайки крайно бруталните сцени), добре, че навремето го учихме в у-ще.
Мен и руския, и турския, и бг дублажа(в началото преди да се ориентирам го подхванах със субтитри) на актьорите ми допада(не го гледах с македонско озвучаване, не стигнах дотам, че го подхванах на руски), даже е учудващо за самата мен, че на бг никой от дубльорите на героите не ме дразни.

# 47
  • Мнения: 3 942
Аз гледах пак 10 епизод - вечерята на вилата. Тя като му каза че обича много патладжани и той така хубаво и се зарадва. Много хубава усмивка издокара този Мъж Embarassed.. Така чаровно, прелестно и пленително.... Embarassed
Та си мисля......много рано и каза че я обича....изведнъж клекна, и вълшебните думички бяха изречени.....и посегна да я целува и да подхожда като Мъж към Жена....


И двамата пътешестват, фотографират, пушат......само в разговорите не се разбраха... Както във филма така и в реалният живот не могат да общуват

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 18:19 от This_season

# 48
  • Мнения: 272
Аз до 10-11 епизод, до бягството на Съла, си ги поентвам сериите, много са ми интересни   smile3521 - първата им среща; скритите погледи дето си мятат; когато се сблъскаха - той на коня, я тя с Дилян на разходка; сватбата; спането на земята на агата; инатенето на Съла като магаре на мост за абсолютно всичко и още много други моменти........  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 18:39 от DimiMeVi

# 49
  • Мнения: 3 942
Другото което си мисля, е че ни представят Агата като много похотлив Мъж. Като някакъв Нимфоман
Първо нахълта в банята, където се къпе непознато момиче. Огледа я newsm53 добре като е гола.
Като искаше да и каже лошата вест за родителите и , тя излезе с зле завита хавлия от банята и той пак я огледа доволно.
Като се напи от няколко глътки анасон , пак за това помисли и и налетя безмилостно.
Като бягаха от журналистите във вилата, пак си въртеше пръстена и се чудеше -  Аз неин съпруг ли съм или Стомана?!
Като я видя с бялата нощница, що слюнки преглътна и три пъти Лека нощ и каза.
На вилата само изчака подходящия момент и я събори фронтално по гръб..


И това са само до 10 епизод.......
Да продължавам ли... newsm78

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 18:48 от This_season

# 50
  • Мнения: 2 063
Аз до 10-11 епизод, до бягството на Съла, си ги поентвам сериите, много са ми интересни   smile3521- първата им среща; скритите погледи дето си мятат; когато се сблъскаха - той на коня, я тя с Дилян на разходка; сватбата; спането на земята на агата; инатенето на Съла като магаре на мост за абсолютно всичко и още много други моменти.  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Мислех, че само аз съм го правя.
На мен също тези серии ми са много романтични и супер, супер  приятни за гледане.  

# 51
  • Мнения: 21 201
Охххххх много интересна дискусия сте заформили но сега не мога да се включа, че много бързам.
По-късно, ще взема отношение и аз.

# 52
  • Мнения: 3 942
Да, да ...Темата е много обширна.
Агата Нимфоман

Колко гледни точки могат да се представят... newsm78

# 53
  • Мнения: 249
Цитат
Цитат на: DimiMeVi link=topic=838то/214.msg30576745#msg30576745 date=1428593597
Аз до 10-11 епизод, до бягството на Съла, си ги поентвам сериите, много са ми интересни   smile3521 - първата им среща; скритите погледи дето си мятат; когато се сблъскаха - той на коня, я тя с Дилян на разходка; сватбата; спането на земята на агата; инатенето на Съла като магаре на мост за абсолютно всичко и още много други моменти........  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  
И на мен ми са любими тези моменти,включително и 14 епизод /бягството на Съла/


Много харесвам и този клип особено песента към него
Много моля  newsm17 newsm17 newsm17ако някой може да сложи и собтитри на песента ще е много хубаво

https://www.youtube.com/watch?v=3w6p2MCdR8w[/ftp]

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 19:14 от zorcia

# 54
  • Мнения: 3 942
Зорция, Тази песен има превод на български. Сега не мога да ти сложа линк. Потърси в Youtube и в Vbox.
Казва се Сбогом.

От 10 до 20 епизод нимфоманията беше скрита или я нямаше замествана от едно странно чувство - завладяно и от двама им.
Само един път докато се къпаха ,  всеки се присети за другия по един еротичен начин.
Тези епизоди бяха отмъстителни....нямаше място за розови чувства.

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 19:20 от This_season

# 55
  • Мнения: 751

Цитат
Цитат на: DimiMeVi link=topic=838то/214.msg30576745#msg30576745 date=1428593597
Аз до 10-11 епизод, до бягството на Съла, си ги поентвам сериите, много са ми интересни   smile3521 - първата им среща; скритите погледи дето си мятат; когато се сблъскаха - той на коня, я тя с Дилян на разходка; сватбата; спането на земята на агата; инатенето на Съла като магаре на мост за абсолютно всичко и още много други моменти........  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  
И на мен ми са любими тези моменти,включително и 14 епизод /бягството на Съла/


Много харесвам и този клип особено песента към него
Много моля  newsm17 newsm17 newsm17ако някой може да сложи и собтитри на българси ще е много хубаво

https://www.youtube.com/watch?v=3w6p2MCdR8w[/ftp]

# 56
  • Мнения: 751
Скрит текст:
/www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0&index=17&list=PLsXUtbVA9MOocQZEqoBfJbF_5lDlV9s70
Да, да ...Темата е много обширна.
Агата Нимфоман

Колко гледни точки могат да се представят... newsm78
Пак е на вратата на банята.  newsm53

# 57
  • Мнения: 249
This_season ето го


https://www.youtube.com/watch?v=3w6p2MCdR8w

но не е същото когато не гледам нашите любимци no no no

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 19:53 от zorcia

# 58
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Джихан от "Завръщане" и неговите седем смъртни гряха

http://kliuki.ws/djihan-ot-zavrastane-i-negovite-sedem-smartni-gryaha/

Най-после да пуснат една вярна статия.

# 59
  • Мнения: 1 414
Много тегава серия.

Джихан наистина ли приключва с Есма или е само моментно състояние?

Общи условия

Активация на акаунт