Отговори
# 360
  • Мнения: 2 431
Благодаря ви отново, мили дами! Simple Smile

Сега имам малко повече време - да честитя прохождането на Вили, да е много здравичък и да ходи винаги където трябва, за да е щастлива и мама! Също така бих искала да пожелая на Мусето бързо възстановяване!  Hug

# 361
  • Мнения: 16
Здравейте, споделям тук това събитие, организирано от мои приятели, които, както всички нас, са потресени от случая с пребитото бебе в болница Софиямед. Призовавам ви да отделите време и да участвате, защото това, което се случва през последната седмица, е арогантен опит на болницата да излезе чиста от случая. Наслушахме се на невъобразими лъжи: те били сигнализирали полицията, ама всъщност, оказа се, не били, нямало при тях практика да се сливат дежурства, пък то не практика, а едва ли не ежедневие излезе, болницата била безупречна, пък се оказа, че за двете години, откакто е отворила, има осем сигнала от недоволни пациенти. Осем осмелили се, намерили време и сили, а колко още разказаха потресаващите си истории от същата болница?! Надяваме се акушерката да понесе цялата строгост на закона, но не бива да пренебрегваме ръководството на болницата, което е съучастник в това престъпление - с погазването на закона и правилата на труда, с непредотвратяването на условията (и всъщност създаването им) това да се случи, с опита да потулят нещата, преди да им се даде гласност от друга болница. Нека отидем и покажем, че знаем тяхната вина и няма да ги забравим покрай насочването на цялото внимание върху акушерката! Нека покажем, че можем да изразим позиция не само във фб и интернет! Нека им дадем така нужната им реклама! https://www.facebook.com/events/686407681471656/

# 362
  • Мнения: 3 846
Честито самостоятелно ходещо Вили Heart Eyes Да е смел и силен мъж, да върви все напред и нагоре Hug

Бързо възстановяване на Мусето Peace

Честит имен ден на патерица на Борянка на мама Дуче  bouquet Да е здраво и щастливо детето, да радва всички около себе си Heart Eyes

Честита венчавка, Сахасрара  bouquet Дълги години щастие и сговор да имате, пълна къща с дечица и много любов Heart Eyes

Къти, за голямото легло за малкото човече може инцидентно да е бил случая, иначе мисля, че е рано, защото има опасност в съня си да се търкулне от леглото. Предполагам затова има кошари с отварящ се цип от едната страна и детето само да излиза от там, или при дървените кошари, това за което е писала и Феичка, падащата преграда. Поне Боби доста се върти през нощта и тъй като легълцето му е залепено до голямото легло пак се опасявам от това да не се изтърси..

Триколка или там както се нарича мисля да не вземаме. Малкото иска да ходи и само да тика количката ooooh! предпочитам този вариант или да си се вози в количка, поне се отпуска и се чувства комфортно. По-натам ще инвестираме по-скоро в колело без педали. Ще видим...

Имам въпрос, момичета: намерих алабаш. Давали ли сте на малчовците? Как се приготвя или се предлага суров  newsm78

Ииии да почерпя, па макар и на патерици за именния ден на Борис вчера Blush


# 363
  • Мнения: 2 141
Здравейте и от мен, момичета.
2 дена си бяхме на село (селянчета Mr. Green) и днес се завърнахме
Бизи хич не е инцидентен случай - вече всяко ставане му е така. Сутрин и на обяд заспива само на спалнята, а после идва самичък. Дори вчера и днес на село (понеже стаята, която ползваме там е на 2рия етаж)той спи на 2рия етаж, а ние сме долу и тръгва да ме търси като се наспи, но добре, че е обезопасено и няма как да излезе на стълбите да тръгне да слиза иначе може да стане лошо.
Та така, стегнем ли детската ще е с легло Peace Поне лично а моето дете смятам, че след 4-5месеца ще му е тамън

# 364
  • София
  • Мнения: 2 130
Бизи аз съм давала алабаш. Аз го сварих в пюре с други зеленчуци. алабаша е хубав, но носи много нитрати. Виж го сложи във вода преди това и не давай в големи количества заради въпросните нитрати.
И Честит Имен ден на Боби Simple Smile. Жив и здрав и много да ви радва.

# 365
  • Мнения: 3 846
Къти, да, има такива детски легла - с нисък борд и с обезопасяване ще стане Peace Мони е голямо момче Heart Eyes

Гери, благодаря ти за включването за алабаша Peace

В предния пост пропуснах да се намрънкам Embarassed пък малкия не ще да яде никакви зеленчукови, месни пюрета, със сирене и т.н. - въобще на обяд - тц ooooh! закуската сутрин с киселото мляко и каша, следващите хранения са все сукане.....и привечер евентуално хапва плодовото. Гладен едва ли е, не че кърмата е достатъчна за дете на тази възраст, на зъбите ли да го отдам, период ли преминава някакъв...

# 366
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

Кафенцето и закуската от мен.


Честит имен ден на Борис на мама Бизи и Борянка на мама Дуче. Със здраве и усмивки да си носят имената. bouquet
Бизи Ние сме така с мелчните. Не иска и не иска, а от скоро и плодовете ми отказва. Това кърмене почва да го пристрастява яко и почти не мога да вкарам друго в устата освен каша или солети. ooooh!
Къти Вземете легло и ако има мегдан го залепете до вашето. Предполагам до лятото вече кошарите ще са извън употреба. newsm78 Мен лично ме е страх да го оставям вече в кошарата без да е заспал, че става и почва да гризе дървото. ooooh!
Ох къде баща му го сложил вчера на една триколка и аз сега гледам за такава като Гери. Whistling

# 367
  • Мнения: 2 141
Мисля направо за детска стая. В новият апартамент спалнята и детската са една до друга и искам като я правим да я правим един път.
Харесала съм 2-3 варианта и при всичките има борд, който после се маха.

# 368
  • NE
  • Мнения: 10 999
Това е идеален вариант. А и Мони ако слиза внимателно си е дори удобство.
Снощи оставих малко Вили на нашето легло. И на тримата ни беше неудобно. Кошарата си е удобство, а после ще махнем решетката и става детско легло.

# 369
  • Мнения: 2 141
Флауърче с дървена кошарка нали? Аз много исках, но тук нямахме място за дървена и за това взехме сгъваема. Той слиза внимателно, ама и много интересно колко от малък се научи като се наспи да идва дирекшън при мен. Първите няколко пъти си мислех, че нещо е станал с настроение и за това не плаче, ама явно момченцето ми порасна и си мисля, че за всичко е рано Laughing

Еййййй, до сега търсех да ви покажа единия вариант, който най-много ми допадаше с две легла и не мога да го намеря в нета, че и на флашката не съм го качила ooooh!

# 370
  • Мнения: 2 431
Добро утро, момичета! Simple Smile

Феичка, благодаря за кафенцето!   bouquet
Бизи и Дуче, макар и на голяма патерица, честит имен ден на малките сладурчета и от мен!  Heart Eyes

Много приятен ден от нас! Simple Smile

# 371
  • Мнения: 3 846
Добро утро, сладуркиииииииииииии  bouquet
Отправяме се да покорим алеите на парка в хубавото време, а на всички вас и малчовците хубав и спокоен ден Hug
Благодаря за пожеланията ви  Hug Hug Hug

# 372
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте,
мерси за кафенцето на фейчка.
А за колелото като гледаш казвай какво харесвате, че и аз съм се хвърлила тук в едни размисли и страсти Simple Smile. Голямо чудене кое да е, а предполагам и за другите ще е от полза.
Скрит текст:
Проблема ми е че обиколих Вис Виталис, Хиполенд и др и никъде не мога да намеря марките Пуки и Лексус за да ги видя на живо и да ги пробваме. Да видя дали като са по скъпи са и по читави.
В Спорт депо имаше 1-2 модела на Кетлер, но те бяха от тези де не ми харесват, та какво да пробваме нали  newsm78.
Он лаин иначе има всичко, ама аз не си купувам гащи за 5лв нали. Важно е да го видиш и пробваш.
Гледах и по амазоните , в немския излиза по евтин модела Пуки дето ми допада ( този от 350лв), но с доставката излиза пак горе доло толкова, та не си струва.
Снощи погледнах и в OLX , има 2ра употреба за по 200 лв, но се чудя дали да взимам 2ра употреба  newsm78.
Та така , оказа доста трудна задача купуването на една триколка.
Дайте идея къде в София може да има повече колела, триколки и тн.
Мисля да звъня до вносителя на Пуки да ги питам къде има от техните модели, защото в магазините де са писали че има - няма.

Къти добре си решила така. Аз взех от тези дървените кошари дето после се префасонират на нормално легло и бюро, в твоя случай няма смисъл да се взима таквоз чудя чак.
Влади също си слиза сам от леглото, но той много се върти и ми е падал от леглото докато спи, та за това гледам ако не съм с него да си спи в кошарата. Аз по натам ще махна няколко решетки и да си слиза сам от леглото.
Ако го намериш покажи го, че ми е интересно да го видя леглото, звучи ми много добра идея.

бизи това им е период и мойто дете е така като се почне с тези зъби .

Ние пък сега много го закъсахме с дупето. Подсича ми се зверски, до сега никога не ми се е подсичал така. Онзи ден направо беше пламнал и не даваше да му сложа памперса, но судокрема пак свърши чудеса. Тези дни мисля да почна да го уча на гърне вече и да го оставям по гащички. Дано като види , че му е по добре така и да започне да пишка в гърнето вече.

Хубав ден на всички. Ние следобед сигурно пак ще идем да търсим колело  motor

# 373
  • Мнения: 2 141
Не можах Гери да го намеря и така да ме е яд, но поне знам как трябва да стане. То не е кой знае какво - обикновено ъглово легло и на дъската отгоре... където трябва да е лайсната се слага решетчица и после се маха и дупките се запушват с тези силиконовите тапи.
Пак ще търся, та дано да намеря Laughing

# 374
  • Мнения: 224
Включвам се само да ви кажа, че и ние сме с Lexus Trike и съм доволна, лека и маневрена е.Само по стълби и високи бордюри малко ме е страх на задни гуми, не е като с количката.А тази Пуки е мнооого добра, но и цената също.

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 14:24 от ani243

Общи условия

Активация на акаунт