Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 885
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 380
А къде мога да намеря този "радиант"? И да препоръчате някой ФДТ на "ла рош"  или "ревлон", тогава? П.П. Без "калър стей:, защото не ми стои добре.

# 91
  • Мнения: 5 892
Аз го купих на ликвидация от затварящ магазин. Тук го има
http://safo-bg.info/-face-/348--radiant-natural-fix-all-day-matt-make-up.html
Но картинките не съответстват- моя е 5н и изглежда тъмен в сайта, а на практика не е чак толкова Peace

# 92
  • Мнения: 1 380
Е, иска ми се да го изпробвам преди да го взема  Confused Но още един път - благодаря за информацията!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте!
Каква база за фон дьо тен бихте ми препоръчали? С проблемна и много чувствителна кожа съм.  Confused

# 94
  • Мнения: 3 641
Дами, а отзиви за този BB КРЕМ НА Диор? Покривност, аз имам тук там разшитени пори дали ще ги запълни и какъв точно му е бронзиращия ефект. Благодаря много   bouquet

# 95
  • Мнения: 5 215
*Nani*, deadly_vesi вече ти е отговорила на въпросите, затова само ще допълня, че продуктът е много икономичен и би ти стигнал за доста време. Слага се количество колкото лешник. От почти 10 години го използвам и досега не познавам някоя, която да не е останала доволна.
Можеш да си го купиш и онлайн ето тук примерно http://www.enzo.bg/clarins/beauty-flash-dneven-krem/

deadly_vesi , какъв фон дьо тен ползваш?

# 96
  • Мнения: 18 562
Благодаря за новата тема!
Да, харесвам леко покривните, но само когато кожата ми изглежда достатъчно добре.
Бих използвала само такива, но кожата ми е леко проблемна и понякога няма как.
Исках спецално да ви попитам, защо не е добре да се слага фон дю тен и на клепачите и под окото?
Знам, че се ползва коректор, но не съм ползвала такова нещо досега и все си клепам и на очите.
Искам да имам по-озарен поглед, как да го постигна, с хайлайтър ли може само или с нещо друго?

# 97
  • София
  • Мнения: 901
Уххх, че съм и аз  ooooh! Вместо да се възползвам днес от намалението в Сефора, дъ Мол, обикалях, обикалях и си казах, че няма да харча пари за нещо, което не ми трябва... Ще поровя още малко в нета за този балсам и при първа възможност май ще го взема. Благодаря ви много за отзивите   bouquet Все се допитвам тук преди да купя нещо  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 5 499
Уххх, че съм и аз  ooooh! Вместо да се възползвам днес от намалението в Сефора, дъ Мол, обикалях, обикалях и си казах, че няма да харча пари за нещо, което не ми трябва... Ще поровя още малко в нета за този балсам и при първа възможност май ще го взема. Благодаря ви много за отзивите   bouquet Все се допитвам тук преди да купя нещо  Mr. Green

Аз не съм доволна от базата за грим на Сефора.

# 99
  • София
  • Мнения: 901
Уххх, че съм и аз  ooooh! Вместо да се възползвам днес от намалението в Сефора, дъ Мол, обикалях, обикалях и си казах, че няма да харча пари за нещо, което не ми трябва... Ще поровя още малко в нета за този балсам и при първа възможност май ще го взема. Благодаря ви много за отзивите   bouquet Все се допитвам тук преди да купя нещо  Mr. Green

Аз не съм доволна от базата за грим на Сефора.

Имах предвид този балсам на Кларинс, мисля си за моето си говоря без да уточнявам  Laughing Съжалявам!  Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 5 499
Уххх, че съм и аз  ooooh! Вместо да се възползвам днес от намалението в Сефора, дъ Мол, обикалях, обикалях и си казах, че няма да харча пари за нещо, което не ми трябва... Ще поровя още малко в нета за този балсам и при първа възможност май ще го взема. Благодаря ви много за отзивите   bouquet Все се допитвам тук преди да купя нещо  Mr. Green

Аз не съм доволна от базата за грим на Сефора.

Имах предвид този балсам на Кларинс, мисля си за моето си говоря без да уточнявам  Laughing Съжалявам!  Hug
Няма проблем.  bouquet Ама аз си казах за базата за грим, че не ми харесва - стои някак изкуствено, като втори слой кожа, тежка е...

# 101
  • Мнения: 2 278
Момичета, може ли малко помощ, моля.
Може ли, да ми препоръчате вв крем с фактор поне 25, от по- скъпите кремчета, който да се съчетава със свободната пудра на диор например  Laughing пълен лаик съм признавам. Бях се насочила към крем, фдт, пудра, но като се знам, няма да съм редовна в мазането, а ми трябва и фактор, защото правя петна от слънцето. Та с едно кремче и малко пудричка за завършек, все ще се справя  ooooh!
Защо не пробваш ББ на Естее Лодър, то е с 30 -ти фактор:


Стои много естествено, озарява и няма нужда от пудра отгоре. Така може и да си нанасяш по два-три пъти на ден, ако се налага да излизаш на слънце.

Или Double Wear Light но неговият фактор е 10 и стои някак си по-пудрено и матово.


Ако нямаш нужда от пълно покритие за мен All Day Glow е фаворит.



# 102
  • София
  • Мнения: 5 193
Мацки, новия антиблемиш ВВ на Клиник има ли го вече тук?

# 103
  • Мнения: 1 203
Мдам, сега ме зарибихте с този продукт на Кларанс ooooh! Laughing Ама имам и питанка: всички серуми, които съм ползвала, ми опъват и дехидратират кожата, противно на това, което обещават; дали и това кремче/знам, че не е серум/ няма да се държи по същия начин? Питам, понеже видях това:' tightens facial contours'. Друго, което ме озадачи е, че го дават и за ползване вечер, та не схванах каква му е ролята, под мейк-ъп или самостоятелен продукт, или и двете? Можело и като маска да се прилага newsm78

# 104
  • София
  • Мнения: 512
Мелани, ще го пробвам този Бб на Естее Лодър. Точно това си търся Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт