Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 885
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 49
Мислех, че си от София Simple Smile. Благодаря все пак.
Няма проблем успех с намирането на ФДТ, защо не пробваш в Дъглас в мола или в beauty zone може да изкараш късмет.

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 18:31 от Greta Dobreva

# 736
  • Мнения: 1 270
В Лили е на добра цена в момента, но няма да търся повече, ще го взема от Дебенхамс или Елитис.

# 737
  • Мнения: 45
Здравейте на всички!
Изчетох половината тема и така и не можах да намеря своя отговор, така че моля за помощ Simple Smile
Искам да си закупя база за грим. Кожата ми е мазна, смесена, предразположена към акне и пъпчици. Затова ми се иска нещо, което да е леко, неутежняващо, матиращо, по възможност да не е в най-висок ценови клас Rolling Eyes От около година използвам фон дьо тен на Vichy Dermablend, който мога да кажа, че поприкрива голям част от несъвършенствата. Даже не слагам пудра след него, за да избегна прекаленото наслояване на продукти. Разбира се, към обяд или ранния следобяд кожата лъсва, особено на челото и носа. Под фон дьо тена понякога слагам лек крем на Vichi, Avene или Bioderma за мазна кожа и против акне, но мисля, че не се постига ефекта на базата за грим, който описвате.

Ще съм благодарна на съвети и препоръки.
Ако може и отзиви за Dermacol Matt Control MakeUp база матова под грима и базите на Collistar, както и дали могат да се закупят от магазин в България.

# 738
  • Мнения: 1 270
 tedy_mishka, аз все пак бих те посъветвала да ползваш матираща пудра/ дори и безцветна/, а не база. Омазняването идва от фдт в случая, не от липсата на база. Аз също имам този фдт на Виши и наистина го има този проблем. Той не е матиращ, основното му предимство е покривността. Ползвала съм база и не съм впечатлена от ефекта. Разбира се това е мое мнение, на теб може и да ти хареса.

# 739
  • Мнения: 5 892
Аз също съм с мазна кожа. Най ми допадна базата на СВР . Иди в някоя аптека и искай тестери на мат.бази.

# 740
  • Мнения: 3 118
Може ли да ми кажете хубав покривен фон дьо тен Simple Smile  Embarassed
Vichy Dermablend е най-доброто на което съм попадала.  Peace
Дават го за уеднаквяване на тена на хора с витилиго и татуировки.

# 741
  • Мнения: 18 562
Момичета моля ви препоръчайте ми хубав и мнооогоооо покривен фдт, на цена до към 30 лева.
Не мога да си намеря нещо, последно пробвах Rimel Wake me up,Lasting performance.
Предпочитам също така да е матиращ. Ще се радвам да споделите ако харесвате и някои от фтд-те на Ейвън, да пробвам пък с тях.

# 742
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Аз съм пробвала на Ейвън, но от старите. Не бях доволна, лъсвах бързо.

# 743
  • Мнения: 3 118
Момичета моля ви препоръчайте ми хубав и мнооогоооо покривен фдт, на цена до към 30 лева.
Не мога да си намеря нещо, последно пробвах Rimel Wake me up,Lasting performance.
Предпочитам също така да е матиращ.

 Самоцитирам се:
Може ли да ми кажете хубав покривен фон дьо тен Simple Smile  Embarassed
Vichy Dermablend е най-доброто на което съм попадала.  Peace
Дават го за уеднаквяване на тена на хора с витилиго и татуировки.
Поискай си тестерче в аптека и сама прецени. Цената е малко над 30 лв.

# 744
  • Мнения: 35 993
нова тема?

# 745
  • Мнения: 31 230
Да утре ще пусна.

# 746
  • Мнения: 45
Камалия, blackpearls, благодаря за съветите!

# 747

Общи условия

Активация на акаунт