Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 912
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 892
Базата я слагам с пръсти, ФДт-а с мека, плоска кръгла четка.

# 691
  • Мнения: 67

Здравей аз нанасям ФДТ с бюти блендър, купих си го от ДМ 7 лв перфектно разнася ФДТ.

Може ли някакъв линк към това пособие? Пък и ние в Благоевград имаме само дрогерия Лили, така че ще съм доволна ако препоръчате нещо от там или такова, което е по-широко продаваемо, за да мога да го намеря в козметичен магазин. А не сте ли доволни от тампоните за поставяне на ФДТ?

# 692
  • Мнения: 49

Здравей аз нанасям ФДТ с бюти блендър, купих си го от ДМ 7 лв перфектно разнася ФДТ.

Може ли някакъв линк към това пособие? Пък и ние в Благоевград имаме само дрогерия Лили, така че ще съм доволна ако препоръчате нещо от там или такова, което е по-широко продаваемо, за да мога да го намеря в козметичен магазин. А не сте ли доволни от тампоните за поставяне на ФДТ?

https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%BC+%D0%B1%D1%8E%D1%82%D … J3AlseUUMFfWgM%3A


Това представлява бюти блендъра от ДМ, за жалост само там я има тази гъба... ако си решила да си  купиш точно бюти блендър, знай че има значение колко е е "пухкава" гъбичката.... ако е много твърда няма да абсорбира вода следователно няма да разнася добре ФДТ. Бюти блендъра се намокря с топла вода и увеличава обема си поне 2 пъти. Купувала съм си от елитис един уж подобен бюти блендър... е веднага го хвърлих в кофата... твърда гъба и само размазва. Може да си поръчаш от някой сайт ако намериш, марката на ДМ е ЕБЕЛИНл
Успех

# 693
  • Мнения: 31 320
Ебелин се продава на много места не само в ДМ. Бюти блендера нанася хубаво фон дьо тен, но трябва да се пере абсолютно след всяко ползване и да се суши хубаво, защото иначе е страшно нехигиенично и се задържат във влажната среща много бактерии. Трудно се работи по принцип с него.

# 694
  • Мнения: 67
Здравейте момичета, бях чела из темите за фдт на Revlon за мазна кожа 24 h много хубави отзиви и реших и аз да споделя и мойте впечатления. Фдт е хубав не е тежък не ми запушва порите, определено не лъсвам както е било преди е пак лъсвам но е доста по незабележимо. Използвам го вече месец и мога да кажа, че си заслужава парите, поне за мен.

Грета, пак се обръщам към теб, защото и аз имам мазна кожа и както и сама се сещаш - на мен също известно време след нанасяне ФДТ-ът започва да ми лъщи на кожата. Та искам да те попитам от къде си закупи този ФДТ на Ревлон за мазна кожа 24 h. и на каква цена? Благодаря за отзивчивостта!

# 695
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
А може би за мазна кожа ще са подходящи и фдт матте , които са   Thinking

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 21:55 от Tiffany Aching

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Аз също нанасям с бюти блендер, оригиналния, и съм много доволна. Много лесно се работи с него.

# 697
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Виждам, че в темата постоянно се пише, затова направо ще попитам. Има ли дами използвали базата за грим на Дермакол? Конкретно това http://dermacol-bg.com изобщо не мога да се оринтирам в подходящия за мен цвят. Гледах и в Гугъл, но не постигнах напредък. Със светла кожа съм, жълт отенък. Обикновено се въртя около цветовете beig и sand. Някой, ако може да ми даде ориентир за цвят, би било по-добре!  Blush

# 698
  • Мнения: 202
Виждам, че в темата постоянно се пише, затова направо ще попитам. Има ли дами използвали базата за грим на Дермакол? Конкретно това http://dermacol-bg.com изобщо не мога да се оринтирам в подходящия за мен цвят. Гледах и в Гугъл, но не постигнах напредък. Със светла кожа съм, жълт отенък. Обикновено се въртя около цветовете beig и sand. Някой, ако може да ми даде ориентир за цвят, би било по-добре!  Blush

Това за което питаш е силно покривен ФДТ, няма нищо общо с базата за грим https://www.google.bg/search?q=dermacol+makeup+base&source=l … =1440&bih=785

базите са три вида едната е перлена аз нея ползвам, но тя е прозрачна, другата е златна знам че е за по зряла кожа - не съм пробвала, а третата дори не съм и обръщала внимание.
Порбвай в yotube  там има блогърки който кавчат клипве като напишеш номера на който си се спряла може да ти е по лесно

# 699
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
А тази марка има ли я в ДМ, beauty zone, douglas? Или по интернет се поръчва?

# 700
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, бях чела из темите за фдт на Revlon за мазна кожа 24 h много хубави отзиви и реших и аз да споделя и мойте впечатления. Фдт е хубав не е тежък не ми запушва порите, определено не лъсвам както е било преди е пак лъсвам но е доста по незабележимо. Използвам го вече месец и мога да кажа, че си заслужава парите, поне за мен.

Грета, пак се обръщам към теб, защото и аз имам мазна кожа и както и сама се сещаш - на мен също известно време след нанасяне ФДТ-ът започва да ми лъщи на кожата. Та искам да те попитам от къде си закупи този ФДТ на Ревлон за мазна кожа 24 h. и на каква цена? Благодаря за отзивчивостта!

Не съм Грета... но да си от моя опит - много зависи с какъв крем си под фон дьо тена. Аз също ползвам ревлон за мазна кожа и това е моят фаворит. Докато ползвах матиращия крем на Хисеак всичко беше супер. Смених крема с друг, уж по-хубав (на Nuxe пак за мазна кожа), но за съжаление хич не съм доволна от Nuxe - така ми лъсва лицето, особено около носа и при по-топло време.

Иначе в София има няколко магазина на Bourjois където продават Ревлон и оттам си го взех моя.

С основите някакси нямам късмет - дадох на вятъра 35 лв. за база на Mesauda - ужасна е - хем ти лъсва лицето, хем ако имаш някакви сухи кожички ги подчертава -  с ефект все едно ти се лющи лицето. Друга не съм купувала - страх ме е да не си дам парите само ето така. Гледам на Кларинс много хвалят базата ... но не знам дали прекалено не запушва кожата - има силикон в нея....

Също важна е и пудрата - да е с матиращ ефект (доволна съм от Манхатъна, предполагам и други хубави има).


# 701
  • Мнения: 9
Може ли да ми кажете хубав покривен фон дьо тен Simple Smile  Embarassed

# 702
  • Мнения: leet
Най-добрите, които съм ползвала са на Клиник и на Ланком. На Ланком има един, "въздушен", има страхотна покривност, а е супер лек, все едно въздух си нанасяш, а кожата става уникална и всичко заличава Simple Smile

# 703
  • Мнения: 678
Infallible на Лореал е с най-голяма покривност от всички, който съм ползвала досега. Хубав е, държи много наистина.

# 704
  • Мнения: 2 592
Най-покривният ФДТ, който съм пробвала, е Double Wear на Ести. За това и не си го купих, прекалено покривен е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт