Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 945
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 892
SVR- зелената, с мазна кожа съм  Peace

# 676
  • Мнения: 2 045
що се отнася до контуриране, задължително погледни клиповете на Уейн Госс - там ще намериш всичко, много съвети как, различни техники, продукти, кои са най-добрите за целта, какви четки и т.н.
https://www.youtube.com/user/gossmakeupartist/videos

# 677
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Може ли мнение за новия Фон дьо тен Revlon Photoready Airbrush Effect makeup?

# 678
  • Мнения: 2 303
Момичета, кой беше писал и сравнявал ФДТ на ЕЛ със Chanel - Perfection Lumiere.
Мога да кажа, че Шанел няма въобще никаква покривност, дори не мога да го сравня с тониран крем, камо ли с ДУ на ЕЛ.

# 679
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Аз искам някой да ми препоръча пудра с хубава покривност и да издържа, че като си сложа сутрин и на обед вече леко ми лъщее лицето. Насочила съм се към revlon colorstay pressed powder, poudre radince universelle на YSL и diorskin nude cosmopolite, но цените не съм им гледдала и тъй каот не ми е неограничен бюджета приемам и предложение и случайно, ако някой е ползвал от тези трите, моля да сподели впечатления.

# 680
  • София
  • Мнения: 901
Аз искам някой да ми препоръча пудра с хубава покривност и да издържа, че като си сложа сутрин и на обед вече леко ми лъщее лицето. Насочила съм се към revlon colorstay pressed powder, poudre radince universelle на YSL и diorskin nude cosmopolite, но цените не съм им гледдала и тъй каот не ми е неограничен бюджета приемам и предложение и случайно, ако някой е ползвал от тези трите, моля да сподели впечатления.

Аз бих ти препоръчала бялата пудра на Сефора, ще я повторя съвсем скоро, защото ми свършва. Не е нужно да избираш цвят, който да ти пасва, леко блърва, въпреки че скоро мен леееко изсветлява кожата, но аз съм си бяла и не ми е проблем  Peace

# 681
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Мерси , ще я прегледам и нея   bouquet

# 682
  • Мнения: 912
Тифани,погледни пудрите на Манхатън,особено тази в бялата кутийка,на която пише 2 в 1.Когато искам бърз грим без да наслагвам продукти ползвам нея,нанасям я с експертната четка на РТ,но има и гъбка,която ползвам,когато искам повече покритие.Не е скъпа,има перфектно покритие,любимата ми бюджетна пудра,подновявам я над 10 годни,а не е като да нямам Диори,Шанели и прочие  bouquet

# 683
  • Мнения: 5 892
Някоя дама ползвала ли е пудрата на Радиант? ФДт-ът им е хубав- покривен, не лъсва веднага...  Peace

# 684
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Мерси Тамар   bouquet

# 685
  • Мнения: 1 517
Момичета, бихте ли ми препоръчали пудра или някакъв продукт, подходящ за контуриране, със светла кожа съм. Всичко досега, което съм ползвала е било или с червеникав подтон или с блестящи частици... А не харесвам такива за контуриране. Благодаря ви предварително!

# 686
  • Мнения: 2 045
Момичета, бихте ли ми препоръчали пудра или някакъв продукт, подходящ за контуриране, със светла кожа съм. Всичко досега, което съм ползвала е било или с червеникав подтон или с блестящи частици... А не харесвам такива за контуриране. Благодаря ви предварително!

# 687
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, бях чела из темите за фдт на Revlon за мазна кожа 24 h много хубави отзиви и реших и аз да споделя и мойте впечатления. Фдт е хубав не е тежък не ми запушва порите, определено не лъсвам както е било преди е пак лъсвам но е доста по незабележимо. Използвам го вече месец и мога да кажа, че си заслужава парите, поне за мен.

# 688
  • Мнения: 67
Привет, красиви мами! Може би и друг път сте обсъждали този въпрос, но не намерих повече информация по темата. Та питането ми е: вие как нанасяте фон дьо тен на лицето си - с пръсти, тампони или с четка? И съответно да предложите конкретни тампони или четки, които използвате - марка, магазин за закупуване, приблизителна цена. Благодаря Ви!

# 689
  • Мнения: 49
Привет, красиви мами! Може би и друг път сте обсъждали този въпрос, но не намерих повече информация по темата. Та питането ми е: вие как нанасяте фон дьо тен на лицето си - с пръсти, тампони или с четка? И съответно да предложите конкретни тампони или четки, които използвате - марка, магазин за закупуване, приблизителна цена. Благодаря Ви!

Здравей аз нанасям ФДТ с бюти блендър, купих си го от ДМ 7 лв перфектно разнася ФДТ.

Общи условия

Активация на акаунт