Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 307

  • 50 780
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
Цитат
Добре ,че Йомер  сблъска Левент, иначе така да гледа зад решетките цяла седмица щеше да ми дойде в повече!

 newsm10  Joy Joy Joy На Левент му омаля ръката да я държи в позиция "не барай!" Simple Smile)) Тоя режисьор определено издевателства над всички актьори. Simple Smile)))

# 721
  • Мнения: 1 007
Е, може би не веднага, но след време...

Не веднага ли?  Shocked Ти кой сериал гледаш? Елиф си ляга веднага, на момента... и ако не й се получи, дупе да му е яко на този отсреща. Я си превърти лентата назад и ще си спомниш. Ах, Йомер, ах, защо й попречи?!

# 722
  • Мнения: 1 953
Това какво ще стане по нататък по сценарий е едно на ръка, но дотук, нито е убиец, нито има наклонности да става такъв, така че моля, не обиждайте човека, щото по-читав, честен и благороден от него в този сериал няма. Всички други са маскари, без изключение, а Елифка е най-отпред!
И по-глупав идиот от него няма!
Елифка ,няма кой да я бие !Да влиза в учебниците по психология ,че ми иде да я  341uu

# 723
  • Мнения: 858
И аз го ,,целя,, режисьора! То и в Боливуд-а няма такова ,,дълготраене,,!
 Случайно видях една серия от ,,Огнено сърце,, Туба играе много леко там!
Явно и нея я спъват!

# 724
  • Мнения: 4 966
 Embarassed Embarassed Embarassed Може и да си права... аз съм твърде скрупульозна... съдя за другите по собстваната си съвест... Но Елиф... ехе... тя е напред с материала! Европейка, та дрънка! Де съм тръгнала аз нея да преценявам!...  ooooh!

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 084



https://www.youtube.com/watch?v=mCe5zfM1LD8

"Мръсни пари и любов", епизод 44 - Трейлър 1 на български. Приятно гледане.

# 726
  • Мнения: 858
Началната сцена с умопомрачената Елиф беше добра ,Йомер загрижен  и леко дистанциран ,и тя добре  вървеше.Защо го претупаха този момент и не само него!

# 727
  • Мнения: 20 905

Досега има защо ЕА, да се сприятели с героя си, Йомер.
Сигурно си е имал/ЕА/ много разочарования в живота, защото не ги приема лъжите.
Обичал е и се е раздавал до край.
И днес, barisea писа за разказа му-мечтата за НЕЯ, която май и в приказките я няма.
Сигурно я има, но едва ли ще е така красива...

# 728
  • Мнения: 4 966
Боооже!... Истинска да е, пък дали ще е красива май не е чак толкова от значение.

Началната сцена с умопомрачената Елиф беше добра ,Йомер загрижен  и леко дистанциран ,и тя добре  вървеше.Защо го претупаха този момент и не само него!

Ами щото толкова си могат СЦ, Джия. И ценностите и акцентите и всичко в КРА оплетоха и объркаха безнадеждно! В главите им е пълна каша според мен.

Поредния виц - в трейлъра: Елиф, подправили са резултатите, за да ни разделят!  ooooh! ooooh! ooooh! Ами ти, бре, миличък, не прати ли Ипек със същата цел?
Ама няма кво да му се сърдя на момчето. Ония, шантавите, вече са забравили какво са написали и почват старата песен отначало... Зорлем разделяме влюбените гълъбчета, които пък не се дават! Боже.. няма такав друга глупост, просто няма!

# 729
# 730
  • Мнения: 858
Ей,marian-ka,
много сте бързи!
Добре ,че Йомер не страда от излишна гордост и знае как да се бори за любовта си!
Дали ще я изживее ще видим! Не се отказва!

# 731
  • Мнения: 20 905
Боооже!... Истинска да е, пък дали ще е красива май не е чак толкова от значение.





Той трябва да се примири. Hug

# 732
  • Мнения: 858
                           Един красавец за новата тема!
                                Оригиналът!  Two Hearts


                

                    Влюбените очи виждат само красота! Външна и вътрешна!

# 733
  • Мнения: 4 966
От мен - лека нощ. Аз вече не знам как ще дочакам края на тая простотия...

Общи условия

Активация на акаунт