търся добри онколози

  • 1 067
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Наскоро поставиха диагноза на баща ми рак на дебелото черво! Ходи на няколко гастроентеролози последно при пр. Юлианов Ст. Загора и той обясни ,че трябва първо да се направи химиолъче терапия и след това да се оперира. Много съм притеснена и объркана нямам идея към кой онколог да се обърнем? Той ни препоръча др. Вълчева от Ст . Загора, но нищо не намирам за нея???
Моля Ви препоръчайте ми онколог, няма значение в кой град важното е да е добър!!!

Последна редакция: пн, 13 апр 2015, 23:56 от sismad

# 1
  • Мнения: 5 892
Насочете се към София.
Кой стадий, защо не направо операция? За лъче и химио се свиква комисия и тя решава....
Доброкачествен рак няма- има доброкачествени и злокачествени тумори, като вторите са рак.  Peace

# 2
  • Мнения: 2
Незнаем в кой стадии е, но мисля че не е в началните.Според думите на Доцент А. Юлианов (гастроентеролог-хирург) е било рисковоно да се оперира с тези размери. Има и друго тумора е в края на червото на 3-4см. от ректума. Поради тези причини явно е по-добре да се прибегне до химиолъче терапия.

# 3
  • Мнения: 5 892
За химио или лъче трябва да мине комисия през онкологичен диспансер, който ще прецени кое и колко. Не ви ли препоръчаха да направите скенер да видите как са другите органи?

Общи условия

Активация на акаунт