Килата ще стопим с дюканския режим - 278

  • 47 933
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 267
Може би ще увелича храната, но все ми се струва, че пълнея, че много ям... Днес почнах с ленено семе и трици вече си купих.
Не знам аз по-принцип уж не ям много, но пълнея сякаш от въздуха особено след спирането на цигарите.

# 31
  • Мнения: 487
Привет, дюканки!

Kaiwren, планът ти е добър, килограмите ти не са чак толкова много, така, че давай смело.  Здравословното хранене е хубаво нещо, но когато става въпрос за поддържане на вече свалените килограми. За сваляне си трябват по рестриктивни мерки...поне при мен е така.
Обикновена, знам, че е трудно, но се опитай да започнеш да си приготвяш храна. Така както караш на готова такава, много бързо омръзва и вероятността да се провалиш е голяма  Hug 
Кока кола от години не съм пила, а и въобще газирано, но в началото на режима я ползвах доста. Наистина помагаше за сладкото.
brambo5, поздравления   bouquet Голям кеф е да минеш на друга пейка, нали  Grinning. Хайде почвайте да пълните темата с минуси. Ей на, и  meri66 с минус днес. Браво момичета!
За отпускането на кожата, предния път бях много старателна и си правих масажи с кафе и пчелен мед. Е няма такова мазало, обаче пък мога да твърдя че имаше страшен ефект. Сега съм мързелива и виждам, че има увисване Целулитът ми е повече, абе трябва да се вземат мерки.
овесено човече, ще пием ами, как иначе. Даже мен може да ме забравите на тази тераса до утре, ще ви чакам там  Grinning
mariagivanova, кафето го пия без захар, сладкишите ги правя със стевия, но забелязвам, че не всички харесват вкуса й. Не те съветвам да си го позволяваш сутрин с кафето, просто не си струва толкова труд на вятъра. Заради лъжичка захар ще забавиш свалянето. Търси подсладител който ще ти допадне.
mimimariani, не се страхувай да си хапваш когато си гладна. Аз като се замисля, най-дебела съм била когато най-много съм гладувала. Ама то нали си има цяла теория за това. Колкото повече гладуваш, толкова повече организмът минава в режим запасяване и пълнеем.
v.r.i., разбирам те за многото килограми. Точно затова толкова ви се възхищавам и радвам на  мотивацията. Ще стискам палци на ръцете и краката да успеете  Hug
И дет се вика, да ни е честит професионалният празник  Grinning.  Включвам се в почерпката.    ura

Слънчев и отслабващ ден от мен  Hug

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 369
Дааа, стига да се съберат желаещи, ще ви организирам срещичка при мен - в Плевен!
Обичам ви всички! Нямам време да си вдигна днес главата от работа! Дано в къщи ми остане малко време за включване!

# 33
  • Мнения: 208
Здравейте, и аз смятам скоро да започна тази диета, правила съм я преди 5 години  и от 66кг, стигнах до 56 за около месец и половина, смятам че наистина действа, аз не можах да ги задържа по много причини-повечето приятни, първо спрях цигарите, после дълго време бях без работа, депресии, стоене в къщи Sad, и накрая най хубавото -детенце Hug, вече е на 2 г и 3 м., и от бременоста ми остана някое кило и така сега съм 69кг., искам а стана  58-60, според вас колко ударни да направя и как да ги редувам, мисля за 5 ударни, но после нещо по леко 1/1 или 2/2?????? С 1/1 дали много бавно ще стават нещата, не че бързам много де, но...... Blush

# 34
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Айде сега, АрхМих главен организатор на срещата била! Плевен, та Плевен! Бреееей, една в Благоевград, една в Плевен и стискаме ръцете  friendship
Благодаря за подкрепата, момичета- Пиратка, Овесенко, Мерии66, АрхМих и още! Следваща спирка 75, крайна цел 70кг.
Пиратка, 10 пъти ти сбърках името- Пипатка, Пипратка, Приятка...с глас се смях докато те изпиша вярно Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 171
Здравейте, банда! < 3
Не съм ви забравил и това никога няма да се случи. Просто напоследък влизам все по-рядко, но това ще се промени скоро. Направо полудявам, защото нямам кантар около мен, а имам чувството, че напълнявам. Дано да не е така. Ям си протеинчетата, не си позволявам да прегрешавам, но ме хваща параноята, че или задържам или качвам. Надявам се да се зарадвам много, когато се прибера в София.
Говорих си с леля ми за отслабването и за отпускането на кожата и тя ми препоръча антицелулитното масло на Икаров. Тя каза, че го използва редовно и за 10 дни е успяла да смъкне един размер панталони само с масажи. Купих си го и аз и започнах да масажирам корем, бедра, дупе и гърди. Не знам дали съм ви казвал, но преди време гледах видео в ютуб на едно момче, което беше свалило близо 50 килограма и зърната му бяха до пъпа... клетото създание, не искам с мен да се случи нещо подобно. Засега нямам оплаквания де, то още е рано, но все пак да се подсигуря... :/
А някой има ли опит с това масло? Ще се радвам, ако чуя и други мнения.
Също така, бихте ли ми препоръчали, моля, някакъв хубав вид зелен чай или специален билков, който ще ми забърза процеса на отслабване? Моля само да не е Фигурин, защото ми идва твърде скъп, а и нещо му нямам доверие.

Обичам ви! Ще се видим скоро! Heart

# 36
  • Мнения: 41
Здравейте и сънено добро утро Simple Smile Стоя и си мисля, че и 100 кг да съм и 50 кг да съм, сутрин никога няма да имам сила за ставане в 6ч.. то просто е противопоказно и трябва да бъде забранено най-малкото със закон  ooooh! Naughty

Така, спирам с мърморенето.

Привет, дюканки!

Обикновена, знам, че е трудно, но се опитай да започнеш да си приготвяш храна. Така както караш на готова такава, много бързо омръзва и вероятността да се провалиш е голяма  Hug 

Оф, тоя пустия мързел.. преборих го снощи де и си направих една рецепта за пиле фрикасе. Чаках, чаках да се сгъсти.. не ми се получи, така че имам пилешка супа с бял сос днес. Снощи хапнах и .. направо ми стопли душата. Благодаря, Пиратка, повече топла храна ще опитам да ям.

zahir, сигурна съм, че ако си режимен, няма как килограмите да отиват нагоре, така че стига си го втълпява, а мисли позитивно. А за кожата - мисля, че в книгата пишеше, че с този режим не увисва, а и ти си толкова млад - всичко е в твоя полза.

Така.. аз все още не съм ви написала мерки и килограми, но са прилежно записани в един тефтер вкъщи и почивните дни мисля да ви информирам.
Споделям менюто ми от вчера:

закуска: кисело мляко с трици, което ядох 2 часа и изядох на половина, понеже нещо ми миришеше гадно - дали от млякото, дали от буркана, не знам
втора закуска: 4 ролца от раци
обяд: пилешко бутче с 250 мл кола
следобеда: 4 ролца от раци
вечеря: малко скариди на крак (около 100 гр) и 1 купа пиле фрикасе
вода: поне 2 л

Главоболието ми продължава, но днес ще си взема очилата и се надявам всичко да си дойде на място. Като изключим това, се чувствам добре. Днес кантарът показа -1,7 кг (от началото до сега т.е. за 3 дни), което е супер, но честно казано не мога много да се зарадвам, понеже при мен и размерите ми +- 2 кг не се броят особено. Продължавам напред.

Хубав ден на всички!

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 08:24 от Обикновена___

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 369
Привет, сладури!
Брамбо5, стискаме ръце, бе! Но ето едно клипче да ви представя Плевен: http://www.vbox7.com/play:f860889ffc  Външният асансьор на Панорамата ще работи от 1 май! Въобще това е един чудесен месец за посещение в града ни! И кестените ще цъфнат, всичко ще се раззелени, ще пуснат новите фонтани и каскадата... ммм! Всички пътища водят до Плевен!
На теб, честита ти седмичка! Голяма радост е! И аз я чакам, ама скоро няма да я видя с тез великденски прегрешения! Още чистя плюсовете. Те уж не бяха големи, ама сега задържам та се нося!
Захирченце сладко, изобщо не се коси за свалянето, още по-малко за отпускане на кожата - с тези 20 годинки... нямаш грижа! Но мажи, мажи - съвсем с бебешка кожа ще станеш! Зелен чай - препоръчвам насипен от здравословните магазинчета - уникален аромат, чистота и просто истински - листенцата от горещата вода целите се развиват... Попарват се с гореща, но не вряла вода - то си има цял ритуал за този чай... Друг готин е на Lipton - на пирамидки с конче, но са си скъпички ~3-4 лв. Тъй като се пусна преди година информация, че нещо бил канцерогенен... и спрях да го купувам. Сега не смея да си доизпия 1 кутийка от него.
Скрит текст:
(Чакам гости да ги почерпя... ама свекито рядко идва  Mr. Green - не, бе - обичаме се с нея, особено след като вече не съм й снаха...)
Обикновена, готини постове пускаш! И кво - супичка с бял сос... Joy, ама пък топличка! Ще се получат нещата - няма страшно! Стиктна си, добре вървиш със свалянето. Рулцата после може да намалиш, че понякога при някои момичета стопират леко свалянето. Аз, обаче много ги уважавам и също си помагам с тях в междинните закуски - в 10, в 16 и 22 часа... Най-вкусни са ми на Vici - от Кауфланд.
Пиратче, искам и аз с вас на онази тераса пък!!! Вчера минах по диагонал и не съм прочела внимателно, че имаш празник... поздрави със закъснение!!! Високи професионални успехи желая! За целулита...и отпускането на кожата...нали знаеш - ЕГН, пусто и то много помага! Пък и тази гравитация, да ви кажа хич не ми допада!
Овесче, сипвай и днес кафенцето тогава!   love001
Мери, браво, бе! Страхотно си сваляш!  bouquet
mariagivanova, аз използвам течно Суитли в шишенце от 200 мл...мисля, че е - но го ползвам 1 година и то за десертите - 7-8 капки в киселото мляко вечер, в кексчета, мъфинки... но рядко правя. Имам си задръжки относно тези вредители. Кафето го пия предимно чисто, но понякога ползвам мъъъничко кафява захар - половин пакетченце за едно кафенце. Много хубаво и точно, режимно меню имаше вчера!
Какво ще правим с този сладък никнейм, tofi_fi ? Всеки път ще си представям тези готини изкушения! И 3 дни да направиш ударни - пак ще е добре! Сваля се и с 1/1. Ако искаш си почни 3/3, пък щом ти се стори тежка, мини на 1/1. Нямаш много килца за сваляне, не бързаш - ще се получат нещата с която и да е схема!
mimimariani, внушаваш си просто! Не се безпокой - тук, както и другите момичета са ти казали - с похапване се отслабва, не с гладуване! Бъди си режимна и забрави за мисълта, че щом си спряла цигарите ще напълнееш! Имаш вече Дюкан - няма как да ти се случи! Просто тези, които са заместили цигарите с хапване на нещо - те пълнеят. Няма как от самосебе си да напълнееш! Сега с режимно хранене пък ще слабееш!
Ври, добре си решила пък този път с меренето! Минава ми и на мен мисълта да го махна за няколко дни този кантар... залепна нещо!  
Сиви, дръж ни ти под око и се намесвай по-често! Heart Eyes
Хайде, че пак стана обяд, докато го пусна това писмо! Днес съм на извара, кисело мляко и яйца - дано пък сваля нещо по-солидно!  

Чакам протеинчета, кафенца... и не съм измислила вица... До скоро!
 

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 11:25 от ArhMih

# 38
  • Мнения: 5 128
Привет, привет!   Hug
Захирче, и аз много мисля как да "оптимизирам" състоянието на кожата си, срам не, срам, в момента нищо не правя, а трябва. Ама пусто навик нямам, трябва или да си наложа да се мажа с нещо, или да тръгна на мечтаните от мен масажи - все нещо трябва да правя  Whistling
Пиратче златно, ние с теб и колежки явно ще се окажем  Grinning Дето се вика, реда и дисциплината са ни в кръвта, а това е 2/3 от всичко нужно за режима, другото е мотивация, пък тя при нас е в излишък даже, сиреч в кърпа ни е вързан успеха  Peace Впрочем, той при теб е вече налице, аз да му мисля  Thinking
Обикновена, и на мен често не ми се получават сосовете, спокойно. Виж пък оригинално си подходила  Wink Аз след Великден цяла седмица почти съм на един много лесен сос - 2-3 варени яйца, малко извара, малко кисело мляко и малко шарена сол за вкус. Всичко това врътвам на чопъра, върви ми чудесно на пилешкото филенце   chef
mimimariani, преди години като спрях да пуша, вярно после качих много, нооооооо грешката си беше моя, че ядох като разпрана, за да заместя желанието за цигара. Ако сега бях с този акъл /дюканския, имам предвид/, нямаше да е така. Както правилно ArhMih ти е писала, на правилното място си, така че няма страшно  Peace
ArhMih, ти вярно днес ударно си решила да действаш, хайде утре да ни зарадваш с гооооолям минус!  Party
tofi_fi, хайде идвай и ти при нас Hug Според мен предвид това, което искаш да свалиш, не повече от 3, максимум 5 дни трябва да ти е ударната фаза  Peace
Ехааа, вижте какъв прекрасен ден е навън! Хайде да се облажим от слънцето  Laughing Прегръдки!

# 39
  • Мнения: 2 920
zahir94, аз ползвам от доста време тези масла на Икаров. Като резултат не мога да кажа, че са ми намалели обиколките от него, но пък си правя вакуумен масаж с една вендуза и ползвам маслото почти всяка вечер за да може вендузата да се движи по-лесно. Кожата остава много мека след това, хидратирана и свежа. Предполагам, че и спомага за стягането й.
И само да уточня, че под проблеми с кожата нямам предвид, че кожата буквално увисва, а просто че е по-отпусната и не толкова стегната и свежа. Когато има да се свалят малко килограми и обиколки е възможно да не се получи това отпускане, но никой не може да ме убеди че ако махнеш 40 см от обиколката на дадена зона от тялото и тази кожа, която е била опъната от сланинките, съвсем сама ще си се възстанови и ще се стегне по тялото.  Naughty

Обикновена___, аз пък тези рулца от раци все още не съм ги пробвала. Та в тях няма никакво месо от раците и не успяха да ме изкушат нито докато бях на режима, нито пък сега.  Crazy

Хубав ден момичета и момче!   bouquet

# 40
  • Мнения: 5 128
Когато има да се свалят малко килограми и обиколки е възможно да не се получи това отпускане, но никой не може да ме убеди че ако махнеш 40 см от обиколката на дадена зона от тялото и тази кожа, която е била опъната от сланинките, съвсем сама ще си се възстанови и ще се стегне по тялото.  Naughty
Напълно си права, Sivi, няма начин, ще се отпусне, ама на, не трябва само да се мисли като мен, ами и да се действа  Peace Ще се хвана аз в ръце, няма как.  Naughty
Захирчо ще сподели резултат от маслото като мине малко време, нали?  Wink

# 41
  • Мнения: 171
Обичам ви! Много, много ви обичам! Heart
Благодаря ви за отзивите. Разбира се, че ще дам мнение за маслото след време. Не знам какво въздействие ще ми окаже, при положение, че кожата още не е започнала да се отпуска, защото е твърде рано, но аз ще се подсигурявам с това масло. Иначе в началото на миналото лято, когато не бях 127,4 килограма, ами по-малко, но не колкото съм сега, мама ми купи една много готина тениска, в която се влюбих, но не ми стана. Едва я намъкнах, задушавах се, имах чувството, че ще експлодирам. Гледали ли сте онова клипче за мацката с марулята и динамита? Така бях и аз. xD Днес обаче я облякох и ми е нормална, дори леко широка... такова щастие. А ето да видите как на Джулз му се отбелязват кокалчетата и му се оформят ключици, направо щастие... xD Само не съм се избръснал и ми се вижда тъпата брада.
http://prikachi.com/images/229/8056229t.jpg
A това е тениската, за която говоря. xD Преди деколтето ми се събираше, въобще не се отваряше заради тъпата сланина. xD

# 42
  • Мнения: 226
Оффф,то ни да си стоиш дебел,ни да слабееш Sad ,днес реших да си извадя малко по тънки дрехи,все пак се затопли най-накрая,обаче половината са ми големи,другите малки ooooh! точно за тези кг. нямам дрехи,а не си струва да купувам,все пак искам да смъкна още около 7 кг  Crossing Arms,ще си нося тесните-да ми стягат и да не се отпускам.
Брамбо с теб се движим почти еднакво,и целите ни еднакви ,малко остана,ако няма дълги периоди на задържане де Simple Smile
Ври,Сиви -факт - няма как да не се отпусне кожата при много свалени кг.,при мен вече си е видимо и е крайно време да направя нещо по въпроса,за сега ще си взема някой от кремовете за стягане,утре ще реша кои точно и по нататък ще докладвам за резултата,ходи ми се и на масаж,но трудно се намират добри масажисти Crossing Arms
Обикновена подкрепям те напълно за забрана на ранното ставане Mr. Green , пробвай да слагаш в киселото мляко канела или по малко от степчетата-за аромат,става по вкусно(внимавай с канелата,че има една която направо хруска като пясък)
АрхМих-незнам какво работиш,но определено ставаш за туроператор Mr. Green,направо ми се прииска да отскоча до Плевен Simple Smile
Захир-то този номер с дрехите май деиства дори по мотивиращо от показанията на кантара-да видиш че дреха,която е била малка вече ти стои много добре Simple Smile
От 2-3 дни не се чувствам много добре,май ми е паднало кръвното,вие ми се свят при по резки навеждания и изправяния.Незнам от диетата или от недоспиване Thinking

# 43
  • Мнения: 1 267
Срам ме е, но най-много ми липсват кренвиршите.

# 44
  • Мнения: 190
Mimimariani, яж тези кренвирши за които писах преди Wudy. Tе са пуешки,малко соленки за мен, но са режимни!
Zahir,  ти си моя стимул!
Приятна вечер на всички Ви!

Общи условия

Активация на акаунт