Килата ще стопим с дюканския режим - 278

  • 47 915
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Какво пише на етикета им?

# 46
  • Мнения: 171
Радвам се, че служа за стимул на някого! Аз направо се възбуждам като се гледам. Споделих го наскоро с една приятелка и тя взе, че ми донесе Нарцис на следващия ден. xD
И, моля ви, мили дами, НЕ! НЕ ГО ПРАВЕТЕ, НЕ ЯЖТЕ ШИБАНИ, ЛАЙНЯНИ КРЕНВИРШИ! Независимо дали са режимни или не са, удължете живота си, като избегнете употребата им. Моля? < 3

# 47
  • Мнения: 5 459
Захир, аз съм ползвала маслото на Икаров. Има ефект, но приятелят ми след масажа, ме увиваше в полиетилен и така стоях около час. Но тогава бях доста мотивирана. Сега нещо ме мързи и се мажа само с антицелулитни кремове, от, които ,естествено няма отслабващ ефект, но пък на кожата действат добре.

# 48
  • Мнения: 5 128
Здравейте, банда  Hug
Днес обещано се качих на кантарЮ..., е, има още едно килце до това, което бях преди да тръгна по лекари и болници, но като цяло съм доволна. От днес съм 5 ПЗ дни и се чудя какво да си сготвя, сега ще поразгледам рецептите  Wink
И да се похваля - дойдоха ми чужбинските дънки, направо ми залепнаха, много, ама много съм доволна  Party
Прегръдки на всички! Прекрасен уикенд! Hug

# 49
  • Мнения: 226
Алинка от кои антицелулитен си доволна? Thinking

# 50
  • Мнения: 5 459
На Галеник и на Виши, ама сега ми се налага да съм по-пестеливичка заради почивката в Мармарис, та ползвам на Нивея.

# 51
  • Мнения: 210
Ох, смях се със сълзи...

v.r.i, сладурке, ти си убавееш в новите дънки, а тя, бедната Joy Joy...

# 52
  • Мнения: 41
Здравейте,

Минавам да се отчета, че уикендът мина успешно, без издънки. Режимна съм и съм горда със себе си, понеже събота вечер се събирахме с приятели и едни суджуци, кашкавали и сокове ме гледаха в очите цяла вечер.. а днес за същите приятели правих палачинки.. Издържах, ама все си викам: Изяла си си ги тия неща, а и ти казаха хората, че нищо няма да се свърши, ще ядеш друг път. Не съм сигурна само дали днес пих достатъчно вода, но ще наваксан.

По въпроса с тоалетната - за сега всичко е наред също.

Ето яденето днес:
закуска(11:30 късно ставане) - зверски глад - сьомга със сос от кисело мляко, чесън, копър и лимонов сок
втора закуска (14:30) - кисело мляко с трици - вижте в каква компания ги ядох ..
вечеря (19:30) - сьомга отново

Пия вода и кола днес, основно вода.

Пускам сега мерките:

кг: 116,3
талия: 106
корем: 121
ханш: 135
две бедра: 130
дясно бедро: 90
коляно: 53
дясна ръка: 46
бюст 132


Мисля да направя 7 или 10 дни първа фаза. Вие какво ще кажете?

Овесено човече и аз се боря за приз първа убавица Simple Smile smile3521
v.r.i. Не съм следила историята с дънките, но ми звучи като да са по-малък номер от обичайния ти и затова им се радваш или..?
zahir и аз нямам търпение да ми се покаже някъде някой кокал..
meri66 защо не занесеш някои от големите дрехи за стесняване на някой шивач?
Sivi, да няма нищо рачешко в тях, калпазанка съм, признавам си.   341uu Имам още няколко опаковки и ще си ги изям, да не останат зян, но какво друго да гризкам между другото? Някаква залагалка?

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 22:06 от Обикновена___

# 53
  • Мнения: 226
Обикновена -браво за успешния уикенд,с толкова вкусотии около теб никък не ти е било лесно Simple Smile,дано приятелите да те подкрепят,тогава ще е по лесно.Мисля че 7дни ударен са ти достатъчни,10  са си множко и може да си навредиш нещо.

# 54
  • Мнения: 171
овесено човече, хахаха, скъсах се от смях, докато го четох... предполагам, че си чувала песента Umbrella на Rihanna? едно време имаше кавър-пародия на български, в който се пееше: "дебела съм и аз не го отричам, само бонбони и близалки обичам, но няма повече да ям, не искам задника ми да е голям...", странно защо се сетих за него. xD

обикновена, спокойно, когато свалиш 20 килограма, вече ще можеш да усещаш кокалчетата си и това ще те мотивира още повече. ^^
не искам да споря с никого, нито пък да се заяждам, но те съветвам да направиш ударния си режим 10 дни, както се случи при мен. важното е да приемаш нужното количество вода, да не гладуваш и всичко ще бъде окей. все пак не си 80 килограма, а 116. аз започнах 127,4. ти си знаеш, разбира се, ако усетиш, че нещо не върви както трябва, ще преминеш на втора...

# 55
  • Мнения: 210
Обикновена, да питам мина ли ти главата? Интересно ми е дали е било от липсата на въглехидрати или от очите? За ударната фаза... много момичета казват, че след 6-7 ден не се сваля. Макар че идеята е да стресираш организма, а не да броиш свалените килограми newsm78, те после така или иначе нямат избор Grinning. Много ме е страх от протеиново натравяне. Както казва Захир, ако ти стане тежко - скачай в трета без да се чувстваш гузна. Важни са водата!!! и ходенето до тоалетна, последното всеки ден. Имах случай да пропусна 4 дни, разсеях се нещо, не обърнах внимание, пък и на стомаха ми беше лекичко, нямах подувания, но на петия ден се събудих цялата с обрив. Абе, оправих нещата тогава, ама май съм била мнооого близо до големи неприятности.
Целувки, момичета кокичета Heart Eyes!

# 56
  • Мнения: 5 459
  Sad Аз пък получих отвращение от риба и месо-вече трета седмица не мога да погледна, дори любимата ми сьомга. Мислех другата седмица да се върна на Дюканска, че грипът яко ме събори и цяла седмица на елда, киноа и препечени филии и си върнах всички килограми, обаче се чудя как ще изкарам само на яйца и извара. Единствено суджук ми се преяжда, а им нямам никакво доверие-в нас поне от 2-3 години не ядем колбаси, като  изключа пуешката пъстърма от, която зверски задържах вода.

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 369
Привет, банда!
Аз смъкнах само 500 грама с моя протеинов ден в петък. В събота и неделя бях на ПЗ и отново задържах, а сега съм на 5П, дано пък да успея да посмъкна повечко от това половин кило!
Овесенко, мерси за готиното кънтри кафеце! Много си права за протеиновото натравяне. И за това трябва да внимава човек... О, страхотни стихове! Голям майтап! Прилича на поезията на една поетеса - и това е от нея:
Скрит текст:
КРАСУТА

Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!
Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!
Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.
Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са да не са уручасам -
тъй са възхитих.
Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!
Са умислих утведнъшки -
как навън ш' въря?
Момцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?
С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...
И къдету койт' ма срещни -
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!
Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.
Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
( пу възможнус мъж! )
Обикновена, ми така ще е  - все каляване на волята! Браво на теб! С право си горда от себе си! За ударната фаза и аз се придържам към мнението за 5-7 дни - не виждам никакъв смисъл да мъчиш организма си толкова време, като всяка следваща чиста протеинова петдневка си е все едно повторение на ударната. Щом човек с това е стриктен, ще си сваля. То не е като с някаква магическа пръчка - правиш 10 дни, сваляш много кила и хоп - готово! Следвай си стриктно режима с храните, схемите си работят и не се товари излишно с дълга ударна, колкото и да е изненадваща за организма ти! После е важно да си последователна!
Изобщо не се коси за рачешките рулца и си ги яж. Ето и Дюкан какво казва за тях - към Трета група храни - на рибите и морските дарове:
Цитат
"• Накрая, суримито, приготвено от крайно постна бяла риба, ароматизирано със сос от раци и леко подсладено, е напълно разрешено; то е много практично за консумация, не мирише, лесно се пренася, не изисква нито варене, нито каквато и да е подготовка и може да се хрупа по всяко време на деня. "
 
Ври, браво, браво, щом само килце е останало до предишните мерки, ще го свалиш и него и продължаваш към целта! Честити дънки и да си ги носиш с кеф, пък нека бързо да ти станат хлабавички!
Мери, и аз бих ти препоръчала бързо да си стесниш големите дрехи, че да няма мърдане нагоре! Зор , викаш - и дебел, и тънък!Ми така си е! Ама то да си е нормален човек си е най-прекрасно! И аз занесох два панталона за стесняване, а и двата са ми новички!?! Много се зарадвах! Скоро не съм вадила метъра, че като го гледам кантара на едни и същи мерки закован....то пък да не би да работят сантиметрите... А дано! За антицелулитните да кажа и аз - ползвала съм преди година и то доста - преди фитнес заниманията се мажех - с такъв на Ейвън; Мазала съм и на Нивея.... Мисля, че ефектът идва от това да загрееш това тяло, да масажираш ежедневно - даже, ако може и сутрин и вечер, въобще работа си трябва! Така, че не е до марката ами до самите масажи и постоянството, до храната, спорта и водата! И методът на Алинка с найлоните също помага много! Една приятелка се увиваше с тях и бягаше - сауна ефект - но вече има добри подходящи клинове за тази цел, така, че не се опаковайте като куфар на летище! И... заповядай в Плевен! Не съм туроператор, но това си мислех, че трябва да ми плащат!
Захирче, е друго си е като се покажат малко кокали, а!?! И кво - "толкова се харесвам, че ще взема да си посегна!"... Laughing
Мимимариани, Коен, ами ако не се задържа от тях и са пуешки, пък си ги хапвайте тези кремвирши! Аз като гледам колко Е-та има и във пилешките и пуешки филета...ама понякога си купувам и ям! Вчера вече съм се подготвила с разни дробчета и сърца с лук на фурна, варих едни пилешки гърди само с малко сол и подправки и си нося днес, че да ми е мирна главата! Колкото по-чисто месце се ползва, толкова по-добре! Нещо с рибите и аз напоследък удрям на камък и ги ям с леко отвращение... като Алинка! Едва изядох една опаковка пушена сьомга, а преди си ми беше изключителен деликатес... Абе, борбата продължава! Само не мога да се начудя как толкова мигновено качвам кила, а толкова бавно ги свалям! Е, пустото ЕГН, ама и то май не е толкова виновно. Толкова съм се обездвижила, съвестно ми е за фитнеса, а нещо не мога да се навия пак да вляза в залата...
Алинка, как всичките кила си върна, бе? Всичките 7 кг ли?!? Ужас!!!
Забрави за тия варива и въглехидратни храни! Може само зелениите да включваш! Ще проядеш сега извара - няма начин! Чакай, че ме втрещи пък ти!
Приятна режимна и успешна седмица ви желая, сладурчета! Обичам ви! Чакам Джуз да се качи на кантара и да се похвали с още свалени килца! Наистина стана момче за пример и показ!

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 10:42 от ArhMih

# 58
  • Мнения: 5 459
Архмихче, и аз съм се обездвижила. То с тези дискови хернии и без това едва се влача и последно време все на инджекции и обезболяващи. Но ЕГН си казва думата. Винаги съм имала много бърз резултат с всякакви диети, от как чукнах 43 вече не ми се получава. Ама с възрастта и волята ми хич я няма. Ех старост-нерадост.

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 369
Алинка, добавих нещо по-горе, че ме хвърли в ужас... Абе не е от ЕГН-то! Помисли - ако правим всичко като преди - по-малко ядене, повече движение дали няма да е резултата положителен и визията добра?!? Лежа си на дивана аз и си викам - трябва нещо да направя, нещо да направя... и в най-добрия случай взема, че заспя! Вместо да си обуя маратонките и хайде - в парка. Направо съм за убиване - сега, когато от ~10 г. живея до Кайлъка по-малко ходя в него от преди, дето живеех на 5-6 км от него! С кола - добре, но иначе сменях два тролея!) На 5 минути път пеша съм сега ... А га ядохме козунаците ни рИвахме, че сме дИбели, а?!? Сега тука за ... наденицата (ли питаш) и шъ ми говориш за суджука! Ми нестаа! Купи си пиле, свари го и го яж! Миналата седмица наградиха една баба на 100 г., която преплувала 1,5 км там на някакво състезание... Жената каза, че е почнала тренировки на 80 години! Запомни това и не ми се извинявай точно пък ти на 43 г. с ЕГН...!!! Де бой де, де тигани!
Отидох да си взема киселото мляко от хладилника, което оставих в петък недоизядено....и то цялото е скреж! Нещо се е бъгнал хладилника или някой пък да ми го е завирал в камерата му...ужас - сега го грея на радиатора! Ама си имам пък месце... и 3 тричави мъфинчетаааа!

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 10:55 от ArhMih

Общи условия

Активация на акаунт