АВАТАРНИ ИГРИ 11

  • 29 150
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Защо непрекъснато някой нещо чопли?
Не само ти,Дарче Peace
Джой влезе в темата около 50 пъти да обясни, че няма да играе в една игра с Акаша и се маха от тук.
Е, от това по-ясно не виждам.
Това кои, защо и какво правим смятам, че не би трябвало да бърка в нечии интереси.
В другата тема не се обсъждат неща свързани с тази, както вие го правите вече за не знам си кой път.
Не мислите ли, че по този начин може и да засягате някой?!
Аз също съм искала да бъдем всички заедно, но това няма да стане.
Защото аз държа на приятелството, а не само на игрите.
Нормално е да приемете това положение на разделение и да се спре вече.
Имате игра, оставих ви съживена и с нови участници игра. Еми, наслаждавайте й се Hug
Радвайте се, бъдете позитивни и играйте тук с кеф. Върнах се тук, започнах нещо в което не бях сигурна, че ще потръгне....защото всички бяха в друг форум. Но, ето че стана, стана чудо и тук отново има живот и игри. Оценете го най-после и не се занимавайте с хората, ще бъдете много по-доволни.
Нека се спре вече, моля ви Hug
Оставам с добри чуства, въпреки, че на моменти някои се опитваха да се държат грубо и с мен Peace

# 721
  • Мнения: 4 255
Одри,аз повдигнах въпроса.Съжалявам ако ти убивам желанието да играеш тук!И не,не знаех за съществуването на другата тема.Разбрах наскоро и споменах за разочарованието.Тук не беше споменато за нея.
Хъш,точно защото целта ми е същата като твоята ме заболя,но,да,права си.Няма да стане,както го искаме.
Тук пък духа страхотен вятър.Предпочитам да вали,отколкото да духа Tired
Диди,пускай песнички на компютъра! Laughing

# 722
  • Мнения: 5 278
Защо да е лошо да си споделяме кой какво мисли и как  се чувства  Rolling Eyes За мен е по-добре така, отколкото да се пускат само комбинации и да се гласува. Не мисля, че някой някого с нещо е обидил  Peace

Така мисля да играя този път  Peace
Скрит текст:


# 723
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Дарче, не минават такива при нея  Tired
Скрит текст:
В някаква страшна фаза е в момента ( кучешките ѝ зъби пробиват, единия излезе вече , има още три  ooooh! ). Не иска да яде нищо, само кремчета, кисело мляко по 3-4 лъжички, бисквитки, солети и банан, пак когато си реши. Никаква манджа, супа- нито от кухнята, нито аз ако ѝ ги правя! До сега такова чудо не е било, винаги си хапва добре, а сега бута всичко, вика неще, неще и по никакъв начин нищо не успявам да ѝ дам  Sad. Снощи голямо въртене и мрънкане в леглото ( тя за това заспа сега още в 11 и все още спи...), това също е необичайно за нея. Мрънка постоянно, иска да е все при мен, да я нося. Ако нещо не ѝ дам ляга на земята и започва да се търкаля и да пищи... Направо съм се видяла в чудо, дано е от зъби това, че най- мразя така да правят деца. Опитвам се да ѝ говоря, че не може така, не бива, ама за сега ефект няма. От няколко дни ѝ махам сутрин памперса, уж да я приучавам вече без него- пак никакъв ефект- върши си работата директно, без да каже на никой  Mr. Green Сутринта се омаза едно хубаво.... Та такива неща при нас. Ади как е? Махнахте ли памперса?? ММ вика, споко, те на яслата ще я научат, ако ние не успеем, ама хич не ми се иска цяло лято да е с памперс.

# 724
  • Мнения: 4 255
Диди,дано е зъбките!Ние не сме имали проблеми с поникването им.Всички избиха абсолютно неусетно.Дебела глава се оказа това моето дете.ПАмперса не сме го махнали още.Оправдавах се със студеното време,но сега се постопли и трябва да се залавям сериозно.Ходи на ясла,но никой не се заел да я учи.Може би трябва аз да им кажа,че вече искам да пробваме.Ще накупя тези дни гащички се залавяме.
Иначе е ужасна,Диди! TiredАма като казвам ужасна-наистина ужасна!Поведението й е отблъскващо и неприемливо.В чудо съм се видяла.Беше тоолкова кротко бебе.Всички ми завиждаха.Заспиваше сама,изключително рядко плачеше,играеше си крайчето на одеялото и не изискваше никакви грижи и внимание.Не съм си представяла,че може да се превърне в толкова палаво дете.ОТ към 10-тия месеца,обаче проблемите започнаха.След годинката се засилиха,а след 18-тия месец положението излезе извън контрол.С мм сме се видяли  в чудо.Замислям се за психолог,но всички ме успокояват,че щяло да отмине.Период било.Дано,че иначе ще вляза или в лудница или в хрониките. Tired

# 725
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Период е, момичета. И аз тъкмо се жалвам в една тема, че и моята е в такъв. При нас положението беше супер като беше бебе, не си спомням да ми е дотежавало кой знае колко, но после като проходи и взе да разбира малко направо ми се взе акъла. Около 3-тата годинка  започна да ме чува какво и говоря и обяснявам, да запомня, да прихваща и да изпълнява. От малко преди да навърши 4, обаче, започна с инатлъците и сега съм пак в период на очакване и това да отмине. Само дето понякога имам чувството, че няма да дочакам и ще лудна. Crazy

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
И аз съм готова за играта :

                                                 

# 727
  • Мнения: 4 255
Джина,мисля,че първата картинка в подписа ти я мярнах някъде назад.

# 728
  • Мнения: 1 545
Ще ме уморите, ей.... цял ден не съм влизала и сега гледам 4 страници изписани. Мисля си - лелееее, колко ли комбинации ще има. А то кво - пак дърлене. Не че ми пречи нещо на мен този спор.... но само искам да ви кажа нещо -  някъде като не ми харесва било то форум или реален живот  - просто не ходя там! Защо си го причинявате? Честно да ви кажа изумявате ме.....и не само вие де. В много теми е така. Аз се радвам пък, че това по никакъв начин на този етап не ми влияе.

п.п. май няма да мога да мога да се влюча в играта. Ако успея сега - успея, ако ли пък не - здраве да е .
п.п. относно споделянето : Боли ме тиквата, някой да имаш резервна да ми я смени?

# 729
  • Мнения: 10 874
Джина,мисля,че първата картинка в подписа ти я мярнах някъде назад.
Да, в комбинацията на Миж. Peace

И аз съм готова за играта: Wink


# 730
  • Мнения: 14 418
Еха,супер дрешки сте сътворили!

# 731
  • Мнения: 6 472
Ще участвам така ,защото от другата комбинация,която имах ,видях вече използвани картинки.

# 732
  • Мнения: 4 740
Момичета каня ви най-любезно в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт