Goodreads - 2

  • 119 728
  • 616
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 44 122
Здравейте, искам да попитам запознатите от какво зависи кой може да добавя книги, искам да си добавя някои, които ги няма българските им варианти и ест не ми позволява, как да променя това?

# 241
# 242
  • София
  • Мнения: 44 122
Аха, мерси Simple Smile
Само че при мен явно има друг проблем - Sorry, only members with verified email addresses may apply to become a librarian. You can re-send your email verification from Account Settings.
На мейла ми пише  (not verified — click to resend) и естествено и да кликам и да не кликам нищо не се случва (това отдавна съм го видяла и съм го кликала поне 10 пъти)... да не би просто да не харесва абв? Вие с какви мейли сте?

# 243
  • Мнения: 5 776
С абв съм и аз, май в спама го намерих аз когато се регистрирах.

# 244
  • София
  • Мнения: 44 122
Благодаря - ще тествам пак с мейла и ако стане и с останалото, пък да видим...

# 245
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 762
Бихте ли добавили това издание:
http://iztok-zapad.eu/books/book/348/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0 … D0%B8%D1%8A%D1%80
Благодаря!

# 246
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Към коя книга?

# 247
# 248
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добавих я: https://www.goodreads.com/book/show/36144243
Но май има проблем с ISBN.

# 249
# 250
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 762
Благодаря Ви, момичета!  bouquet

# 251
  • София
  • Мнения: 9 926
Опитах се да пусна тема в една група и ми изписа това:
Sorry, you must verify your email before posting a new topic.

Присъединих се преди седмица. Пуснах случаен никнейм от същата група - така ли трябва да е, понеже в тази група нямам приятели? Чрез него ли се оторизира достъпът?

# 252
  • Мнения: X
Опитах се да пусна тема в една група и ми изписа това:
Sorry, you must verify your email before posting a new topic.

Присъединих се преди седмица. Пуснах случаен никнейм от същата група - така ли трябва да е, понеже в тази група нямам приятели? Чрез него ли се оторизира достъпът?

Не, иска се да потвърдиш, че мейлът ти е валиден. Отиваш в Настройките - Account Settings - Settings - там, където си си писала имейла. Там трябва да има линк/бутон "re-send verification email", кликаш, после влизаш в пощата си и трябва да получиш имейл от Гудрийдс с линк за потвърждаване на мейла. После сигурно ще можеш да пускаш теми.

# 253
  • София
  • Мнения: 9 926
Благодаря!
Стана.
А трябва ли да се посочва folder? Понеже не конкретизирах и не знам къде отиде постът.

# 254
  • Мнения: X
Благодаря!
Стана.
А трябва ли да се посочва folder? Понеже не конкретизирах и не знам къде отиде постът.

Ами трябва да се посочи папка, да...

За да видиш къде е изчезнал постът, пробвай да се потърсиш в "Мембърс" отстрани, там излиза в профила какво и къде си пуснал. Сигурно има и по-кратък път, но не ползвам групите принципно и затова не мога да кажа повече.

Общи условия

Активация на акаунт