Помощ! Шум от тръбите на съсед сложени към общата стена!

  • 3 631
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 24
Моля помогнете!
Съседа си пренася кухнята в коридора и сега мивката му е на стената към апартамента ми и шумът при всяко пускане на водата е ужасен,чак бебето ми се стряска като спи.
Има ли как да го накарам да си премести тръбите?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Отиваш в общината, пускаш оплакване, че е правил архитектурни промени без разрешение (едва ли има разрешение, изискват се подписите на всички съседи и щеше да знаеш).

# 2
  • Мнения: 13 556
Говори ли с него, знае ли, че притеснява съседите си?
Ако не успеете да се разберете, вече имаш съвет какво да направиш.
Успех.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Говори ли с него, знае ли, че притеснява съседите си?
Ако не успеете да се разберете, вече имаш съвет какво да направиш.
Успех.
Това е забавно, чак смешно. Човека е инвестирал в ремонт няколко хиляди, пристига съседката му и казва "чешмата ти ми пречи да спя" и той веднага, разбира се, ще каже "ооо естествено, сега ще вложа още няколко хиляди да я преместя на друго място щом ви пречи".

# 4
  • Мнения: 13 556
Говори ли с него, знае ли, че притеснява съседите си?
Ако не успеете да се разберете, вече имаш съвет какво да направиш.
Успех.
Това е забавно, чак смешно. Човека е инвестирал в ремонт няколко хиляди, пристига съседката му и казва "чешмата ти ми пречи да спя" и той веднага, разбира се, ще каже "ооо естествено, сега ще вложа още няколко хиляди да я преместя на друго място щом ви пречи".

Като ти е смешно, посмей се, ама хубаво.

# 5
  • Мнения: 226
Първо говори със съседа си. Може да се размине със смяна на смесителите само. На село бяхме взели едни евтини в банята - цялата къща ехтеше като се къпехме. Та и тук би могъл да е подобен проблема  newsm78 newsm78 newsm78.

# 6
  • Мнения: 417
Първо говори със съседа си. Може да се размине със смяна на смесителите само. На село бяхме взели едни евтини в банята - цялата къща ехтеше като се къпехме. Та и тук би могъл да е подобен проблема  newsm78 newsm78 newsm78.
+1
При нас смесителят в банята изисква да се пусне по-силно,защото е къс ,а иначе ще се блъскаш ръцете в мивката. Laughing Чува се навсякъде,но все се каним да купим нов.

# 7
  • Мнения: X
Първо говори със съседа си. Може да се размине със смяна на смесителите само. На село бяхме взели едни евтини в банята - цялата къща ехтеше като се къпехме. Та и тук би могъл да е подобен проблема  newsm78 newsm78 newsm78.
+1
+1
Според мен проблемът може да се реши с около 8.00 лв
Трябва да се подменят патроните на смесителната батерия с по-качествени.
/ личен опит /
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт