Тема Незабравима (Unutulmaz) 253 ,"Kara Ekmek"

  • 42 347
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 395
За кой ли път ще призова от трибуната на този висок форум -  стига с тия турски сериали, да минем малко на гръцки с германско финансиране...



Ама батко да не би така да си поддържа мускулите!!!

Скрит текст:
Пиенето на кърма с цел уголемяване на мускули е последната мания мода сред бодибилдърите. Практиката, която е популярна в доста страни, вече набира фенове и у нас, съобщава „Телеграф”.
Интернет вече е пълен с обяви на мъже, които търсят и купуват кърма. Основната причина била, че кърмата съдържа хормона на растежа и фитнес маниаците смятат, че това ще им помогне доста. /БЛИЦ

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 22:49 от bganio

# 466
# 467
  • София
  • Мнения: 1 395

Добро утро! дали да не започнем деня с един вдъхновяващ стих, посветен на една иновативна технология за бодибилдинг, която мен силно ме впечатлява.

Кърма

Помпам мускули със мляко
Аз цица търся всеки ден
Виж, стана тялото ми яко
Докарвам го на супермен

Не трябва фитнес, ни умора,
шом някоя заголи гръд
Наздраве казвам, мили хора
и със кърма надигам съд

# 468
# 469
# 470
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте, Незабравими, нагъващи здравословен черен хляб! Днес пък на каква само обява попаднах!

Скрит текст:
Българин
1 юли 2015,
08:06
Търся гъркиня за гледане на възрастна жена и грижи за къщата.

# 471
  • Русе
  • Мнения: 2 318
Здравейте, Незабравими, нагъващи здравословен черен хляб! Днес пък на каква само обява попаднах!

Скрит текст:
Българин
1 юли 2015,
08:06
Търся гъркиня за гледане на възрастна жена и грижи за къщата.
Това бих искала да го видя (като бивш гръцки работник), ама надали...! newsm47



Добро утро, прекрасен месец! Hug Hug Hug

# 472
  • София
  • Мнения: 1 395
July morning

Денят, във който Локо се затри,
а ЦСКА изпадна в група „Ве”,
Денят, във който Ципрас не плати
и скара се жестоко с МеВеФе

И малко по-късно....

Денят, във който лято ни превзе
и всеки се замисли за море
Денят, във който с черно БееМВе
Харун Еда пред МОЛ един поле

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 10:26 от bganio

# 473
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте, Незабравими, нагъващи здравословен черен хляб! Днес пък на каква само обява попаднах!

Скрит текст:
Българин
1 юли 2015,
08:06
Търся гъркиня за гледане на възрастна жена и грижи за къщата.
Това бих искала да го видя (като бивш гръцки работник), ама надали...! newsm47



Добро утро, прекрасен месец! Hug Hug Hug

Вени, намерих ти подходяща кандидатка - жената на въпросния човек. Готова е веднага да почва при теб за 300 на месец /ще уточните допълнително валутата - левове, евро или драхми/, че много са го закъсали с мъжа й.

Скрит текст:
Бившият полицейски началник Тодорос Трикос от гр. Серес /бивш български Сяр/ признава и друго - преди 5-6 г. получавал 1950 евро пенсия, сега взема 1250 евро - с 35% по-малко. Съпругата му, която е учител в детска градина, също получава с 300 евро по-малко заплата.

И в заключение по темата, но не от злорадство, а от съчувствие и с гняв към онези там, които докараха нещата дотук, както и аналогичните тук, които отдавна трябваше да бъдат наритани по дебелите задници и изгонени завинаги.

Банкомати

Когато теглиш пак от банкомата
шейсет от твоите евра,
недей проклина комшу ти съдбата,
радвай се на простите неща.

Банковата сметка да не пипаш,
единствено спасение било.
Срещу злото ти недей да рипаш –
то никога не идвало само.

Припев:
Банкомати, банкомати, банкомати,
Как ви търсят по безкрайната земя.
Банкомати, банкомати, банкомати,
многобройни сте, но с шейсет евра.

Знам, искаш от банкнотите вълшебни
за всички ви да пръсне МеВеФе,
Но центове ти дрънкат в джоба дребни,
Авантата изглежда, че умре.



Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 11:17 от bganio

# 474
# 475
  • Русе
  • Мнения: 2 318


Бганьо, не ме занасяй! newsm47 "Те" вземат с 300 евро ПО-МАЛКО!
Даже и Серхан се съмнява... smile3521
Поздравления за лиричните ти творения! smile3501 newsm10 smile3525

# 476
  • София
  • Мнения: 1 395
Анджак де, както се казва на турски - сега тия 300 дето й се губят, ще й ги плащаш ти да ти върши къщната работа....
Аз пък гледам, че Ахмет не си губи времето след развода.

Скрит текст:
Представителят на Партията на справедливостта и развитието Ахмет Йълмаз бе избран за председател на Съвета за електронни медии в Турция, съобщава комисията за броене на гласовете, цитирана от РИА Новости. Двама кандидати се състезаваха на последния, четвърти кръг от гласуването за председател на регулаторния орган. При четвъртото гласуване, за разлика от предходните три, за избирането на председател бе достатъчно кандидатът да получи обикновено мнозинство. За Йълмаз гласуваха 25 от имащите право на глас членове, а за неговия опонент – певеца Берксан от Народната републиканска партия — 18. Тридесетгодишният Ахмет Йълмаз е юрист по образование и доскоро бе женен за известната турска актриса Йозлем Йълмаз, чието фамилно име прие след брака, а после реши да запази след разводя им в началото на тази година./БЛИЦ

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 19:19 от bganio

# 477
  • Русе
  • Мнения: 2 318
Анджак де, както се казва на турски - сега тия 300 дето й се губят, ще й ги плащаш ти да ти върши къщната работа....
Аз пък гледам, че Ахмет не си губи времето след развода.

Скрит текст:
Представителят на Партията на справедливостта и развитието Ахмет Йълмаз бе избран за председател на Съвета за електронни медии в Турция, съобщава комисията за броене на гласовете, цитирана от РИА Новости. Двама кандидати се състезаваха на последния, четвърти кръг от гласуването за председател на регулаторния орган. При четвъртото гласуване, за разлика от предходните три, за избирането на председател бе достатъчно кандидатът да получи обикновено мнозинство. За Йълмаз гласуваха 25 от имащите право на глас членове, а за неговия опонент – певеца Берксан от Народната републиканска партия — 18. Тридесетгодишният Ахмет Йълмаз е юрист по образование и доскоро бе женен за известната турска актриса Йозлем Йълмаз, чието фамилно име прие след брака, а после реши да запази след разводя им в началото на тази година./БЛИЦ
Joy Joy Joy Joy Joy

# 478
# 479
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт