Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 757
  • 17 908
  •   4
Отговори
# 4 425
  • Мнения: 4 841
Никъде в новата версия няма бяло. Има различни нюанси на сиво - на тази страница за отговор са точно 4 вида. Но всички са сиви. Искрящо бяло няма.

# 4 426
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Този господин: http://old.bg-mamma.com/?topic=987057

# 4 427
  • Мнения: 648
Никъде в новата версия няма бяло. Има различни нюанси на сиво - на тази страница за отговор са точно 4 вида. Но всички са сиви. Искрящо бяло няма.

Напротив, всичко в новата версия е бяло. Бял фон с черни букви - адски дразнещо. Отстрани има полета с една идея сивкаво и това е. Друго си е едното мнение с бял фон и сини букви, а следващото мнение със светлосин фон.

# 4 428
  • Мнения: 10 874
На няколко пъти се помоли да пишете мнения, въпроси и въобще всичко, което ви вълнува около новата версия в специално създадената за целта тема - BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности.
Цитат (от въпросната тема), в който човек от екипа разясни върху какво се работи в момента и какво предстои (споменава се и за цвета на фона):
Здравейте,

Бихме искали да ви уведомим по какво работи екипът ни в момента, за да бъдете спокойни, че всички сигнали от потребителите ни се следят и анализират:

- оптимизация скоростта на работа на сайта;
- отстраняване на бъгове по функционалността за прикачане на картинка.

След приключване работа по гореизброените функционалности, ще се фокусираме върху:
- преразглеждане концепцията на известията (камбанката), следвайки обратната връзка, получена от потребителите;
- разработка на алтернативен режим на сайта с различен цвят на фона;
- разработка и имплементация на серия емотикони с взаимствана визия от предишната версия на сайта;
- възстановяване на възможността за проверка на правопис.

Към момента не сме определили краен срок на активност на старата версия на сайта.
Предварително ще уведомим всички потребители, когато се вземе такова решение.

# 4 429
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Защо като влизам от мобилния не ми сигнализира, че имам лично съобщение?
Не знам дали тук е правилното място да задам въпроса, но не се оправям с новата версия на сайта.

# 4 430
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Какво означава функцията "приятели" и как някой ми става приятел? Съжалявам, ако вече сте обсъждали това.

# 4 431
  • Мнения: 54 467
Какво означава функцията "приятели" и как някой ми става приятел? Съжалявам, ако вече сте обсъждали това.

Ти си избираш кой да ти е приятел, като те не получават информация за това.
Удобно е, ако искаш да видиш последни публикации или да пишеш ЛС.

# 4 432
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Разбрах, благодаря. Имам в списъка с приятели една потребителка, която не знам как се е озовала там. Може без да искам да съм кликнала нещо. Сега ще поправя грешката. Grinning

# 4 433
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Само днес 4-5 пъти излиза това съобщение, предишните няколко дни също:
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

# 4 434
  • Мнения: 6 323
Сигнализирали сме на системните администратори от Нетера и очакваме разрешение на този проблем.

# 4 435
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря за бързия отговор.

# 4 436
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Когато определени потребители отправят многократно лични обиди към други, след сигнал изтривате поста. Въпросните потребители получават ли някакво предупреждение? /Не става въпрос за отношение към мен, а за мои наблюдения./ Питам, защото ако това се прави, може би, не биха си позволили да продължат по същия начин.

# 4 437
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Премахването на публикации само по себе си е предупреждение.
Когато се налага се отправя и конкретно, лично предупреждение.

# 4 438
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Премахването невинаги се забелязва и не е предупреждение, затова и за някои потребители това е линия на поведение във форума.

Благодаря за отговора.

# 4 439
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако може да се добави такава функционалност като полезното - изтрито мнение и се появява съобщение в камбанката, няма да е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт