Shadowhunters (Реликвите на смъртните) - сериал на ABC Family

  • 69 052
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Сега гледам епизода с Изи и феята - очаквах зад шатрата да видя някакви с плитки, които бият тимпани. Сцената беше безумно тъпа, а Изи ooooh!

# 586
# 587
  • Мнения: 1 163
Поредната тъпа серия, не вижда да има втори сезон...

Какви са тези тъпи обрати с Изи? Малко остана да няма Джонатан, друг е въпроса, че Джослин трябва да го е родила на 15, а после за 18 години да е остаряла като за 30. Отношенията между Люк, Валънтайн и Джослин бяха тъпо пресъздадени. Издразниха ме и Джейс и Саймън с това ходене до някъде, където 3 пъти се спираха да се карат с едни и същи думи.
Продължавам да харесвам Алек и Магнус, макар много да не им се получава като в книгата.

# 588
  • Варна
  • Мнения: 2 336
Снимки от епизод 9
 























# 589
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз май съм единствената, която го гледа с удоволствие. Освен това музиката е много добра, вече сто пъти слушам песента от сцената между Алекс и Магнус от миналия епизод.

# 590
  • Мнения: 914
Аз май съм единствената, която го гледа с удоволствие. Освен това музиката е много добра, вече сто пъти слушам песента от сцената между Алекс и Магнус от миналия епизод.

И на мен ми харесва сериалът за сега. А може ли да помоля за линк за песента  Flutter

# 591
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ето я песента от сцената между Алекс и Магнус. И други песни от саундтрака са на същата певица, както и от Шанара, Дневниците и тн. https://www.youtube.com/watch?v=49izC6PQpAA

# 592
  • DE
  • Мнения: 9 068
Наистина оста е много хубав. Кога ще приключи сезона, че не искам да гледам недовършен сериал newsm78

# 593
  • Варна
  • Мнения: 2 336
Аз май съм единствената, която го гледа с удоволствие. Освен това музиката е много добра, вече сто пъти слушам песента от сцената между Алекс и Магнус от миналия епизод.

И на мен ми харесва сериалът за сега. А може ли да помоля за линк за песента  Flutter
И аз го харесвам сериала.

# 594
  • Мнения: 914
Ето я песента от сцената между Алекс и Магнус. И други песни от саундтрака са на същата певица, както и от Шанара, Дневниците и тн. https://www.youtube.com/watch?v=49izC6PQpAA

Благодаря  bouquet

# 595
  • Варна
  • Мнения: 2 336
Саймън какви ги върши  Thinking

# 596
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
На моменти ми е малко като пародия обаче  Embarassed

# 597
  • Мнения: 1 163
Да го спират, викам аз, няма смисъл да мъчат феновете на книгите.

# 598
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На мен ми харесва сериалчето пък  Heart Eyes

# 599
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Кой си хареса Пламо, казвай бързо.
На мен не ми харесва, що гледам и аз не знам. Thinking Алек ми харесва, може заради това, знам ли....

Общи условия

Активация на акаунт