Актуални мнения за частни ясли в района на Слатина, Гео Милев и Редута

  • 4 486
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте,
намерих една тема за ясли в този район, но е доста стара и заключена (последни мнения от 2009-та), а нещата в тази сфера все пак се променят. Кандидатстваме в държавните, но, разбира се, не е ясно какво ще стане там, така че ни се иска да сме подготвени и с резервен вариант.

Та, ще съм много благодарна, ако някой има мнение от първа ръка за яслите в района, да драсне някой и друг ред. Намерила съм тези: Питър Пан, Доверие, Вила Вилекула, Веда, но, ако има някакви други, били те нови или такива, които още не съм открила, и искате да споделите мнение за тях, много ще се радвам да го направите Simple Smile

Предварително благодаря на всички отзовали се  newsm03

# 1
  • Мнения: 2
Да раздвижим малко темата, понеже и мен ме интересува. Моля, споделете мнение Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 278
Мога да дам информация за Доверие. Големият ми син завърши ПГ тази година, там е от 1г.10м. На малкия като му дойде времето и той ще бъде там.

От позицията на родител, чието дете посещава детското заведение почти 5 години, мога да дам само положителни оценки - за директорката, за персонала, за условията, отношението и за всичко  Blush

Тези хора буквално ми отгледаха и възпитаха детето, винаги ще съм им благодарна за всичко, което направиха за него.

Ако нещо конкретно ви интересува - питайте, че аз мога да си ръся суперлативи до утре, но не знам какво точно ви интересува Simple Smile

# 3
  • Мнения: 91
Привет,
мерси много за мнението, в интерес на истината, ние я записахме точно в Доверие - хареса ни самата база.

Щом си доволна, да разбирам, че всичко е ОК - отношението към децата, заниманията с тях, хранене, махане на памперс и т.н.? Мен ме интересува и как и с какво занимават по-мъничките...

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,

На нас също ни предстои да тръгнем на ясла. Все още проучвам. Бихте ли споделили повече подробности за тази ясла?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт