нормално раждане или секцио???

  • 955
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ако нямаш никакви проблеми най-добре нормално Peace

# 16
  • Мнения: 143
Секцио!!!! Възстанових се за един месец,нямам никакви болки -чувствам се така все едно не съм била оперирана!Но както си решиш

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Нормално,въпреки че родих секцио.

# 18
az rodih normalno,bez kakvato i da e upoika.ne mislq,4e e ne6to koi znae kolko stra6no i bolezneno.bolq me posledniq 1 4as,predi tova se izdarga.vapreki 4e az sam adski strahliva pak bih rodila normalno.predi da sam ragdala pripadah ot edno vzimane na krav ot prasta,a sega.........re6avai sama.izbora si e samo tvoi Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 498
Да не повтарям горенаписаните мнения, че всичко е индивидуално и т.н. ще ти кажа , да родиш така както смяташ че е най- добре за теб и бебето и както каже доктора естествено. Аз лично седях почти 12 часа в предродилна зала и видях какво ли не от нормалното раждане... Имаше доста смели жени на които в краина сметка им се наложи секцио.
Ако трябва да родя втори път мисля че пак бих избрала секцио, възстанових се доста бързо ...почти не ме болеше може би само първите 24 часа, нямах и главоболие. От друга страна пък векове наред хората са се появявали по естествен начин....помисли , поговори с Лекари и слушай себе си.
Успех и леко да бъде какъвто и да е начинът !

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83670.0
Същата тема на първа страница Wink

# 21
# 22
На мен също ми предстои да направя този избор. Говорих с няколко, както педиатри, така и гинеколози (те са ми или приятели или колеги), абсолютно против са секцио, ако няма медицинско предписание. Всички ме съветват да раждам нормално. А ако толкова ме е страх от болката да си сложа еридурална.
И двата начина си имат недостатъци.

Общи условия

Активация на акаунт