Зов за помощ

  • 1 538
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Спешно се нуждая от координатите и телефона на Ани Владимирова.
Приятелката ми получава паник атаки, изпада в депресии, а последните седмици е много зле, стигна се до мисълта за самоубийство.
Моля,  всеки, който има някаква информция за Ани Владимирова да ми пише на лично съобщение. Писах в сайта й, но няма обртна връзка, не знам дали изобщо ще се види съобщението. Затова ще ми е от полза ако някой окаже помощ да се свържа с нея.

# 1
  • Мнения: 2 495
Първо психиатър,после психотерапия.Състояния със суицидни мисли са спешни,няма време да се правят сеанси и  да чакате да минат дни и месеци за да се повлияе.

# 2
  • Мнения: 360
liubenceto87 Как е приятелката ти? Ходихте ли на психотерапевт и какво се получи? Помогна ли й?

# 3
  • Мнения: 5
Извинявам се за късния отговор.
Приятелката ми вече е много добре. Ходи близо месец на психиатър и откакто започна терапията, която включваше разговори, задачи и въпроси за размисъл поставени като домашно се оправи. Приемаше и лекарства за паническата атака, сега още приема, ное в процес на намаляне на лекарствата с цел спиранр на приема им.
Даже връщайки се назад така като си говоря с приятелката ми й е странно как е стигнала до това състояние, някак си сега е по-силна.
Радвам се много за нея, дано повече това не се повтаря.

# 4
  • Мнения: 360
Добре е човек да има такива приятели, като теб...Успех!!! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт