Астрология - 6 тема

  • 39 063
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 687
не само че има разлика между близнак и близнак, но сигурно има значение и ние каква зодия сме. аз като стрелец хич не харесвам близнаци, но съм си мислила, че е така заради това, че те е противоположната зодия.

# 16
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469

# 17
# 18
  • Мнения: 3 845
не само че има разлика между близнак и близнак, но сигурно има значение и ние каква зодия сме. аз като стрелец хич не харесвам близнаци, но съм си мислила, че е така заради това, че те е противоположната зодия.

И аз мислех, че затова не се разбират с Рибите, защото са противоположни знаци  newsm78

# 19
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Планета  Позиция  Дом
Слънце      14 -/дева/- 37' 20"       4
Луна          24 -/дева/- 52' 24"       5
Меркурий  29 -/дева/- 09' 19" R      5
Венера       24 -/лъв/- 26' 00" R      4
Марс          16 -/лъв/- 05' 01"       4
Юпитер      03 -/стрелец/- 27' 52"       7
Сатурн       01 -/скорпион/- 15' 21"       6
Уран          05 -/стрелец/- 19' 41"       7
Нептун      26 -/стрелец/- 27' 47" R      7
Плутон      27 -/везни/- 45' 33"       5
Хирон        02 -/близнаци/- 56' 04"       1
Лилит        19 -/водолей/- 19' 05"     10
True Node   21 -/близнаци/- 07' 15" R      1
P. of Fortune 22 -/телец/- 03' 10"     12
Vertex        29 -/везни/- 28' 58"       6

Момичета, може ли някоя от вас да ми каже,по тези данни дали скоро ще си намеря работа ?

# 20
  • Мнения: 7 737
не ти ли беше по-лесно да пуснеш картата?
за скоро трябва да се превърти картата, в текстов формат и без място на раждане........  Thinking Thinking Thinking

# 21
  • Мнения: 3 845
И аз в момента съм в процес на търсене на работа и също би ми било от полза  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 520
Хмммм странно моите най-добри приятели са Риби, а със стрелец си пасвам също много, но само приятелство пак. И с Риби и със Стрелец НЕ си пасвам за интимна връзка. А иначе напоследък все Стрелци привличам, както и Лъвове и Скорпиони. Смея да твърдя, че Овен пък най ме кефят за връзка - интимна, ноооо до сега само с един съм била в ранните ми тийн години. Зодиите с които въобще не си пасвам са Рак и Дева. Не знам защо. Няма съвпадък и тва е.

# 23
  • Мнения: 69
Планета  Позиция  Дом
Слънце      14 -/дева/- 37' 20"       4
Луна          24 -/дева/- 52' 24"       5
Меркурий  29 -/дева/- 09' 19" R      5
Венера       24 -/лъв/- 26' 00" R      4
Марс          16 -/лъв/- 05' 01"       4
Юпитер      03 -/стрелец/- 27' 52"       7
Сатурн       01 -/скорпион/- 15' 21"       6
Уран          05 -/стрелец/- 19' 41"       7
Нептун      26 -/стрелец/- 27' 47" R      7
Плутон      27 -/везни/- 45' 33"       5
Хирон        02 -/близнаци/- 56' 04"       1
Лилит        19 -/водолей/- 19' 05"     10
True Node   21 -/близнаци/- 07' 15" R      1
P. of Fortune 22 -/телец/- 03' 10"     12
Vertex        29 -/везни/- 28' 58"       6

Момичета, може ли някоя от вас да ми каже,по тези данни дали скоро ще си намеря работа ?


Възможно е наесен, когато транзитния Юпитер е в дева и направи съвпад с планетите ти в дева, опозиция към МЦ и Сатурн вече директен влезе в 7ми дом и съвпадне с уран, управител на МЦ.

Всъщност може още края на лятото, когато има съвпад на слънце и венера на 22 лъв, съвпад с твоята венера, транзитния Юпитер и той ще е някъде около тази точка.

# 24
  • Мнения: 15
Хубавите качества на близнаците са ясни, но никъде не съм виждала да се споменават двете им най-характерни лоши черти - мързелът и инатът. И двете се приписват на много от другите зодии, а според мен именно близнаците наред с всичко друго, винаги са инати и не обичат много да се трудят. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 520
Оооо natasha5 това не е вярно. Аз от 21 до 25 годишна бях в чужбина, там се запознах с поне още 5 близнака, повечето бачкахме като луди. Просто ако работата не ни харесва мрънкаме в повечко. Но харесва ли ни или сме стимулирани от парични печалби или нещо друго - стой та гледай. Извинявам се но аз на 24 вече си бях купила собствено жилище и то хич не малко, кола и спестени пари в банковата сметка. И това всичко от работа - нощни смени също, къртовски труд. И сега работя много, но само когато се налага, ако има нещо спешно и т.н. А и работата ми е това което ми е харесвало да правя.
За ината - да признавам инати сме, но при нас всичко е с политика. Нямаш ли правилно отношение към нас - може привидно да се съглася с това което искаш или казваш и след това просто ще си направя това което съм си решила  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 3 181
Здравейте Hug

Благодаря за темата, Елч. Можеш да помолиш модератор, да сложи книгите на първата страница, т.е. тези, които бяха по-късно предложени от момичетата.

Всички важни за мен мъже в интимен план са били Близнаци, но там ми е 7 дом + Южен възел, т.е. те са ми кармични. Живея с един Близнак от 9 години, имаме 2 деца, и пак продължава да ме изненадва Mr. Green
 Имам две деца Овен, и двете с Луна в Рак, но с различни асц.
Не съм фен на раците и жените телец

# 27
  • Мнения: 3 845
Здравейте Hug

Всички важни за мен мъже в интимен план са били Близнаци, но там ми е 7 дом + Южен възел, т.е. те са ми кармични. Живея с един Близнак от 9 години, имаме 2 деца, и пак продължава да ме изненадва Mr. Green

Аз имам Риби на върха на 7Д плюс Северен възел, Слънце и Луна  Laughing но никога не съм имала в живота си мъж Риби. Имала съм Стрелец, Рак, Близнаци и Водолей. С Близнаците беше катастрофално  Laughing

# 28
  • Мнения: 15
Оооо natasha5 това не е вярно. Аз от 21 до 25 годишна бях в чужбина, там се запознах с поне още 5 близнака, повечето бачкахме като луди. Просто ако работата не ни харесва мрънкаме в повечко. Но харесва ли ни или сме стимулирани от парични печалби или нещо друго - стой та гледай. Извинявам се но аз на 24 вече си бях купила собствено жилище и то хич не малко, кола и спестени пари в банковата сметка. И това всичко от работа - нощни смени също, къртовски труд. И сега работя много, но само когато се налага, ако има нещо спешно и т.н. А и работата ми е това което ми е харесвало да правя.
За ината - да признавам инати сме, но при нас всичко е с политика. Нямаш ли правилно отношение към нас - може привидно да се съглася с това което искаш или казваш и след това просто ще си направя това което съм си решила  Laughing Laughing Laughing

Винаги има изключения Simple Smile) Пък и знаем колко е важен асцендентът. Все пак всички близнаци, които аз познавам, а те никак не са малко, са мързеливи и именно заради тях е такова моето мнение.
Само да отбележа, че харесвам зодията, просто всеки има недостатъци Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 265
Мързел и инат със сигурност не са сред негативните качества на Близнака. А противоположният знак на Близнака е Стрелеца, не Рибите Peace .


Извинявам се но аз на 24 вече си бях купила собствено жилище и то хич не малко, кола и спестени пари в банковата сметка. И това всичко от работа - нощни смени също, къртовски труд.

Това е доста впечатлително Simple Smile . Чак ме накара да погледа картата ти. Управителя на втори дом (парите) при теб се намира в кариерният дом, 10-ти, а управителя на 10-ти си е в собствения дом. Имаш наистина доста силни предпоставки за изкарване на пари, а и Луна в 8-ми дом. Слънцето ти попада в 11-ти дом, а според индийската астрология това е домът свързан с богатството, пък и като гледам към кои планети сключва хармонични аспекти, това сочи за доста силен характер.

Беше писала, че си сменила жилището много пъти - Уран и Юпитер са ти в 4-ти Wink .

Общи условия

Активация на акаунт