татко в сайт за запознанства

  • 4 216
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
И аз случайно разбрах, че нашия татко се е регистрирал в такъв сайт. И аз се регистрирах там Crazy. Даже си чатихме няколко пъти, но той изобщо не подозира, че си е писал с мен. Доста неща ми сподели Twisted Evil.
Тези мъже! Как може да споделя интимни неща с чужди жени в чата!   #Cussing out#2gunfire
Направо ти ръкопляскам! Но всъщност сигурно ти е било тежко.
А по темата - аз бих говорила директно. Много често съм губещата заради този подход, но не мога да се въздържа, телето си е теле.

# 46
  • Мнения: 20
Направо ти ръкопляскам! Но всъщност сигурно ти е било тежко.
А по темата - аз бих говорила директно. Много често съм губещата заради този подход, но не мога да се въздържа, телето си е теле.
[/quote]

Няма нужда да ми ръкопляскаш. След чата с мъжа ми бях като парцал- той сподели, че много обичал жена си и нямал намерение да се разделя с нея, но и не обясни, какво аджеба търси в този сайт! А аз определено му се натисках за среща! Той се уплаши и излезе от чата.
А когато се опитам да  говоря директно-нищо не става. Просто с него с думи не можеш да се разбереш Confused. Сега търся друг подход....

# 47
  • Мнения: 8 917
Сайт за запознанства и семейство / връзка между двама души, за мен са несъвместими неща newsm11

# 48
  • Мнения: 601
  Не мисля,че причината поради,която го прави е заради килограмите.
   Имай по голямо самочувствие.Защото от това което разбирам от теб ти си го изгубила,а той е причина за това. По-възможност накарай го да ревнува,за да му покажеш,че ти  все още си обект на внимание.Бъди по-самоуверена,не позволявай да ти причинява неща,които не заслужаваш въобще.Иначее Crossing Arms лошо #2gunfire

# 49
  • Мнения: 765
Помисли дали си струва да се тормозиш , това че не е много честно не е , но помисли как е той в отношенията си с теб , радва ли се на бебо , помага ли ти , иска ли те - това са по-важните въпроси и ако всичко останало е наред- остави го да се изживява на каквото иска в интернет , нали ти си истинският му живот. Ако не - дай да се разбере , че няма да търпиш пренебрежението му, Моят е във всички сайтове за запознанства от години и въобще не се кося ! Горе главата и по-ведро , ти си много повече от виртуален образ - ти си живота му ! Успех   bouquet

# 50
  • Мнения: 549
доста гадна постъпка,аз не знам как бих реагирала дано никога не ми се случи такова нещо.Или поне да не го видя

# 51
  • sofia
  • Мнения: 97
Виж не винаги е най-лошото но никога не го изключвай. Моят е влизал няколко пъти не се е регистрирал или поне не съм разбрала, но като го попитах направо защо той каза че му е любопитно. Тъй като на стари години се научи да борави с компа склона съм да му повярвам пък ще видим за в бъдеще дали ще продължи засега е спрял. Поговори с него и колкото и гадно да  звучи проверявай го. Проверката виша форма на доверие, но не прекалявай че може и да се вманиачиш и тогава лошо ти се пише и в най-невинните неща ще виждаш само лошото. А за килограмите не се притеснявай ще отслабнеш скоро и пак ще си хубава и привлекателна ито не само за него Wink

Общи условия

Активация на акаунт