Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 22*

  • 22 933
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 4 830
П:Браво на теб, Емир! Хубав работа свърши.
Е:Естафуруллах, едва сега започваме.
П:Знам, че вие ще накарате тези хора да проговорят и така постепенно ще стигнем до Баткото.

Баткото се кара на Хаккъ, че са провалили цялата работа.
Б:Ти изгуби доверието ми. Давам ти последен шанс.Сега или ще изчистиш тази мръсотия, която създаде или аз ще ви изчистя всички. Разбрано?
Х:Разбрах, господине..

Е:Много подхождаш на тази стая за разпити.
С:Ти какво сега , хумор ли ще ми раздаваш?
Е:Ти хумора ще го видиш в затвора, където ще лежиш с години.
С:Значи ти искаш да изплашиш? Наистина се струхавм, я! Аз си искам адвоката.
Е:Сейхан, кой знае в каква килия ще попаднеш, я!
С:Това го знам..
Е:Тогава остави сета настрана тозди хумор и ми помогни. Ако ми кажеш как да стигнем до Баткото, тогава и аз ещ направя всичко възможно да получиш малка присъда.
С:Аз тебе не съм те предал, сега своите хора ли ще предам?
Е:За какво говориш ти?
С:Ти погледни тези твои книги и виж да видим дали дават някакво наказание на добрите, които убиват хора.

Йиит май ще вземе Елиф и ще замине далеч. Каза на Селим да му осигурят едно корабче, което да е пригодено за дълог пътуване по вода..

# 737
# 738
  • Мнения: 4 830
Нериман много страда, я!

Н:Браво на Емир, че хвана убиеца на дъщеря ми.. Аз отивам на гроба на дъщеря си. И иншаллах някой ден и този негодсник Йиит ще влезе в затвора, където му е мястото.

К:Дерйа, какво става? Т иснощи не си ли спала?
Д:Я, този маниак ме целуна, я!
К:Как така?
Д:Ами направо се залепи за устните ми.
К:И какво почу,вства?
Д:Ами не беше романтичнож. Или пък беше романтично. Ама така като хулиган го направи, я!
К:Дерйа, досега ти винаги ми даваше съвети. Разбира се, от тях нямаше никаква полза. Сега аз ти казвам, недей да се държиш така с момчето. Личи ти, че имаш чувства към него.
Д:Какви чувства,я? Та ние раснахме заедно, той  ечерния Селим.
К:Моля те, не се инати и си признай, че имаш чувства към него. А, Селим, добре дошъл! Какво е това?
С:Покана за сватбата.

К:Поздравления! Много се измъчи, но накрая успя..
Е:Благодяр.
К:Вече всичко приключи, нали, Емир? Сейхан е в затвора.. Йиит вече остави  тези работи..


Йиит ги видя да се целуват.. Много лошо, я! Каква болка се изписа на лицето му.. Колко самотен се почувства. И най-лошото е, че за всичко е виновен само той и никой друг..

# 739
  • Мнения: 12 719
Егати писмото я!  Cry Cry Cry

# 740
  • Мнения: 4 830
Писмото: Елиф, дъще, когато прочетеш това писмо, вече ще си пораснала. Аз вече ще съм много далеч от теб. Не можах да ти бъда истински баща.. Май вече няма да можем ад се срещнем. може би няма да видя как се учиш да вървиш, да говоришш, .Как се учиш да пишеш, когато се влюбиш.. Някой ден ще ти разкажат всичко.. Аз съм мъж, но когото не бива да му прощават нищо. Направих такива грешки, които нямат прошка.. Нараних много хора и оставам след себе си много болка..Може би ти някой ден ще ми простиш, но аз никога няма да си простя, и цял живот ще живея с този товар на гърба си. И може би някой ден ще питаш къде  е истинският ми баща? Където и да е баща ти, той винаги ще те носи в сърцето си. Дали ще е над земята или под земята, той винаги ще те обича. И единственото,което желая от Аллах за теб е животът ти да е изпълнен с хора, които да те обичат въпреки грешките, които си допуснала и ти да имаш толкова голямо сърце, че да можеш да прощавнаш. И дано да имаш истински приятели в живота, защото те идва ден, когато ти стават най-близки, дори и от семесйтвото му.. Приятелите са солта и захарта на този живот..Ако ме питаш за любовта, мога да ти кажа, че това е лудост, която те кара да нараняванш сърца, да даваш много болка..Но ако ме питаш, кой притежава сърцето ми, искам да занеш, че моето сърце принадлежи само на теб и на никой друг..И това винаги ще е така!
Моето ангелче, нека в живота ти да има хора, които да те обичат много..
Твоя баща, който много те обича..Йиит Кълъч..

Хайде сега кажете ми, че ен плачете! Cry Cry Cry Cry Cry

# 741
  • Варна
  • Мнения: 329
Плачем...

# 742
# 743
  • Мнения: 12 719
Разгони ми фамилията пак!  Sad Sad Sad Sad

# 744
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Писмото: Елиф, дъще, когато прочетеш това писмо, вече ще си пораснала. Аз вече ще съм много далеч от теб. Не можах да ти бъда истински баща.. Май вече няма да можем ад се срещнем. може би няма да видя как се учиш да вървиш, да говоришш, .Как се учиш да пишеш, когато се влюбиш.. Някой ден ще ти разкажат всичко.. Аз съм мъж, но когото не бива да му прощават нищо. Направих такива грешки, които нямат прошка.. Нараних много хора и оставам след себе си много болка..Може би ти някой ден ще ми простиш, но аз никога няма да си простя, и цял живот ще живея с този товар на гърба си. И може би някой ден ще питаш къде  е истинският ми баща? Където и да е баща ти, той винаги ще те носи в сърцето си. Дали ще е над земята или под земята, той винаги ще те обича. И единственото,което желая от Аллах за теб е животът ти да е изпълнен с хора, които да те обичат въпреки грешките, които си допуснала и ти да имаш толкова голямо сърце, че да можеш да прощавнаш. И дано да имаш истински приятели в живота, защото те идва ден, когато ти стават най-близки, дори и от семесйтвото му.. Приятелите са солта и захарта на този живот..Ако ме питаш за любовта, мога да ти кажа, че това е лудост, която те кара да нараняванш сърца, да даваш много болка..Но ако ме питаш, кой притежава сърцето ми, искам да занеш, че моето сърце принадлежи само на теб и на никой друг..И това винаги ще е така!
Моето ангелче, нека в живота ти да има хора, които да те обичат много..
Твоя баща, който много те обича..Йиит Кълъч..

Хайде сега кажете ми, че ен плачете! Cry Cry Cry Cry Cry
Лили, преди да го прочета плачех-пък сега не виждам даже какво пиша от сълзи. Ау, тоз човек как страда бе-милия той.Но даже и Кериман му прости-евалла

# 745
  • Варна
  • Мнения: 329
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 23:58 от danidorina

Общи условия

Активация на акаунт