Отговори
# 45
  • Мнения: 8 585
Досега не съм давала, но след като за месец и половина Марти ходи 13 дни на ясла а през останалото време е болен в къщи пробвах с ехинацея която той не искаше да пие защото много горчи. От днес (след като питах изрично лекарката за нещо по-сладичко) ми даде есберитокс. Същата горчилка, но ще се пробвам да го пробутам.
Нямате нужда от тези неща! Нито детето има нужда от тях.
Нито от тях ще има голяма разлика.
Ако искате да Ви смятат за разумен човек, постъпвайте като такъв!

# 46
  • Мнения: 8 585
"защо не сме минали курс със Бронховаксом отново, че бил сменил средата! Тази есен дано не забравя, ще направим един курс!"
->>И естествено ще направите грешка. Лизат от бактерии, който се пие? и дава имунитет? Благодаря, аз няма да си "взема"...

# 47
  • Мнения: 6 039
Досега никога не съм давала. Все се каня, но нещо ме спира. Разчитам на нейния имунитет. Аз съм била изключително здраво дете без никакви стимулатори. Не споря, не знам, тези неща винаги са ми се стрували недоказуеми. Никога не можеш да знаеш какво щеше да е ако........и т.н. Свидетел съм, че има деца около мен, които редовно пият имунстимулатори, но не мога да кажа, че се по- здрави от моето дете. Божа работа.
Искам да кажа, че дори сестра ми е дистрибутор и пак нещо ме дърпа или аз се дърпам, де да знам... newsm78

# 48
Зелена енергия,Вижан за деца.Редувам ги.1опаковка ми стига за 2м и 2м правим почивка.

# 49
  • Мнения: 8 585
Зелена енергия,Вижан за деца.Редувам ги.1опаковка ми стига за 2м и 2м правим почивка.
Ужас...

# 50
  • Мнения: 2 732
Бърди ти имаш ли деца и на колко са newsm78

# 51
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Противогрипна ваксина след навършване на 3годинки и понякога допълнително витамини/в случая Мултисаностол/ зимата, като преценя, че не яде достатъчно плодове. Имам рядко боледуващо дете, дали е заради или въпреки мен и моите действия и бездейстия няма как да знам. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 8 585
Бърди ти имаш ли деца и на колко са newsm78
Имам...около 350 регистрирани и доста повече случайни...

# 53
  • Мнения: 2 732
Бърди ти имаш ли деца и на колко са newsm78
Имам...около 350 регистрирани и доста повече случайни...
StopАз не питам за регистрираните а за собствено на което си баща Blush

# 54
  • Мнения: 8 585
Бърди ти имаш ли деца и на колко са newsm78
Имам...около 350 регистрирани и доста повече случайни...
StopАз не питам за регистрираните а за собствено на което си баща Blush
Същото е-за мен няма разлика.
Не  съм чиновник...

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Но пък си твърдоглав и нетолерантен точно като такъв, и то български!Не може всички да са на едно мнение и то на твоето - толкова ли е трудно да се проумее Shocked

# 56
  • Мнения: 418
"защо не сме минали курс със Бронховаксом отново, че бил сменил средата! Тази есен дано не забравя, ще направим един курс!"
->>И естествено ще направите грешка. Лизат от бактерии, който се пие? и дава имунитет? Благодаря, аз няма да си "взема"...
И защо ако смея да попитам  newsm78? Доколкото знам и респивакса и уростима са на основата на омаломощени бактериални култури , а дават добри резултати . Само , че са валидни и предпазват от конкретния щам или вид бактерии , за които са разработени. Плюс това внесени в концентрация не болестотворна за организма стимулират изграждането на собствен имунитет и предотвратяват евентуалния прием на антибиотици .

# 57
  • Мнения: 418
И отново по темата , благодаря за проявения интерес !Изопринозин направих един курс от 10 дни по препоръка на педито преди да тръгне на ясли + Киди витамините . Нямаше никакъв резултат т.е след 2 седмици бяхме болни и то сериозно се влачихме месец и отгоре с хрема . От близо 2 месеца и давам също ЗЕ и Коластра и определено има положителен ефект в много отношения . Преди седмица изкара една лека хрема , която нямаше нищо общо с предишния ужас и отшумя за няколко дни .

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Нищо не давах нито на баткото нито мисля да давам на малкият.  Laughing Лекувам с хомеопатия ако имат проблеми.

# 59
  • Мнения: 8 585
Но пък си твърдоглав и нетолерантен точно като такъв, и то български!Не може всички да са на едно мнение и то на твоето - толкова ли е трудно да се проумее Shocked
Толерантността не се изразява в това да съдействам за промоцията на крайно съмнителни неща или пък да не предупредя за хазартността на избора. Толерантност също не е насърчаването на средновековни "практики", чрез които, и по начина на приложение на които, ставаме за смях на всичко, което е културно, доказано и издържано професионално в "сериозният свят".
Ако на Вас Ви харесва да Ви смятат за треторазрядни хора, гледайки и четяйки какво правите с децата си на мен не ми харесва това.
Истината трябва да се каже!

Освен това форумът е сериозен-хората разчитат да прочетат достоверна, балансирана информация, а не ръководство по "...Сорс" магии.

Разбира се че има място за лицензирани природни продукти.
Разбира се че има място за нетрадиционни подходи при редица заболявания.
Но лицензирани и с ясен състав (не ме задоволява естествено какво пише на етикета).
Дали обаче, и доколко всичко това касае педиатрията, това е друг въпрос.

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 15:32 от Birdie

Общи условия

Активация на акаунт