Контратубекс vs Lierac ампули /за вече съществуващи стрии/

  • 25 982
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 928
Моите забелязах че се позаличиха от пилинга с утайка от кафе. Не знам дали не си въобразявам. И после мажа с Дева против стрии, но съм несериозна и ми се появиха нови, че напълнях. Моите са над пъпа и са огромни и червени. Пак ще почна с кафето всеки ден и ще ви докладвам. Големи гадове, няма отърване Sad

А как точно се ползва утайката от кафе? Нещо не мога да си представя да я ползвам извън банята. Колко време се стои с това нещо?

# 31
  • Мнения: 6 155
Утайката от кафе е за целулита. С нея се търкаш под душа /на влажна кожа/.

А стриите с времето избледняват и стават по-малки и незабележими, особено ако се свалят и кг. Утайката няма как да им влияе, както и всякакви други мазила, защото самите стрии са разкъсване и разтягане на кожата. Разкъсаната кожа няма как да се възстанови от крем.

# 32
  • Мнения: 218
Уффффффф от всичко прочетено се убедих, че ще ми трябват пари за пластична хирургия. Не стига, че имам стрии по корема и гърдите, ами за последните не мога и сутиен да си намеря. Няма такъв размер!  EmbarassedТолкова увиснаха, че ако още един път кърмя ще трябва да ги навивам за влязат в сутиен. Sick

# 33
  • Мнения: 928
Уффффффф от всичко прочетено се убедих, че ще ми трябват пари за пластична хирургия. Не стига, че имам стрии по корема и гърдите, ами за последните не мога и сутиен да си намеря. Няма такъв размер!  EmbarassedТолкова увиснаха, че ако още един път кърмя ще трябва да ги навивам за влязат в сутиен. Sick

 newsm10 Нали уж ни обещаваше накой, че след 6 месеца ще се оправят. Ще почакам, а после ще се видим при пластичния Wink

# 34
  • Мнения: 903
Аз утайката я ползвам с душ гел примесена и масажирам. Не мажа гърдите, че те са много нежни. А утайката прави пилинг и почиства кожата и аз си мисля, че може би като отронва пласт от кожата, тя се подновява, но пак казвам не съм сигурна. В крайна сметка не струва пари, не вреди и има положителен ефект върху кожата, така че всеки си решава.

# 35
Здравейте Simple Smile
търсех информация за козметични продукти и попаднах на много форуми, в които се обсъжда проблема със стриите - та се замислих какво стана с моите? От 6тия месец на бременността имах посинели бедра, да си призная дори не знаех че това са стрии, гинекологът ми ми каза. Бях качила и над 25 кг. и бях чела, че появят ли се стрии няма отърване от тях. Реших, че щом е тъй няма да се тормозя излишно, просто няма да им обръщам внимание. Сега съм в предибременните си дрехи и нямам следи от стриите. Не съм се мазала с нищо, не съм се масажирала, просто нищо специално не съм правила. Може би и при вас ще стане така Simple Smile Успех !
P.S. Забравих да кажа, че родих преди 2 години, но стрии нямам поне от година, нито следи от тях.

# 36
  • Мнения: 5 475
Не вярвам да има мазило, което да заличава стриите.  Tired

и аз!  Peace

P.S. Забравих да кажа, че родих преди 2 години, но стрии нямам поне от година, нито следи от тях.

И аз съм родила преди 16 години,но стриите си седят,макар,че бях на 20 год и 6 м. след раждането си върнах предишните килограми...може би е въпрос на еластичост на кожата... newsm78 ...но и един път скъсани еластичните връзки се съмнявам ,че се регенерират.

# 37
  • Мнения: 171
Третирала съм пресни стрии с ампулите на Лиеарак. Никакъв ефект нямаше.
И аз съм на това мнение.

Затова нека ако някой знае някакъв крем или друго средство за махане на стрии да го напише, дори и да е много скъпо Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 39 761
Я виж ти, ново приложение на Котратубекса. Ако има ефект ще пробвам, но пък моите стрии са вече бели и едва ли ще има особено голям ефект.

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
Затова нека ако някой знае някакъв крем или друго средство за махане на стрии да го напише, дори и да е много скъпо Praynig
С крема на Виши, за стрии, си заличих стриите на гърдите, но веднага след раждането. За стари стрии не знам дали ще има ефект. Но пак ще си купя и ще пробвам Simple Smile

Моя мъж ми купи крем на Дева, но аз съм много несериозна... по отношение на мазането.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 896
Ама вие не знаете ли, че ако се търкате с коралова гъба в продължение на 1 година, стриите ще намалеят до 50 процента?
Sillveto го каза.
Joy Joy Joy

защо не пусна линк към твойта тема за стриите?

# 41
  • Мнения: 524
И аз като теб се нацепих в последният момент #Cussing out Twisted Evil Аз за сега се боря с крема на Биотерм с гадничките стрии. Ако има ефект ще споделя.

# 42
  • Мнения: 13 512

Използвала съм 2 опаковки от този продукт- ефект 0. Не го препоръчвам!

# 43
  • Мнения: 9 903
Ама вие не знаете ли, че ако се търкате с коралова гъба в продължение на 1 година, стриите ще намалеят до 50 процента?
Sillveto го каза.
Joy Joy Joy

защо не пусна линк към твойта тема за стриите?
тогава още не съществуваше Simple Smile всъщност тогава я направих, провокирана и от кораловата гъба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт