Шарка?

  • 2 700
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 312
В моята книга инкубационния период за рубеола е 14 дни  след пряк контакт. Продължителността на заразния период е от 3-4 тия ден преди обрива до 8-мия ден след обрива.
Стикам ти палци всичко да се размине благополучно.

# 31
  • Мнения: 7 391
                           Мила,бъди настоятелна и намери начин да си изследваш титъра на антителата.Ако си боледувала от рубеола той трябва да е висок и тогава няма никаква опасност.Аз бях в същата ситуация преди години и бях в шок.Направиха ми изследването и установиха,че титъра е 1/149,а е опасно под 1/39.Въпреки всичка на всеки 2 седмици повтаряхме изследването и слава богу всичко беше наред.Дано няма никаква опасност при теб,но е задължително от тук нататък каквото и да ти кажат лекарите да правиш тези изследвания поне веднъж в месеца.Освен всичко/без да те плаша/можеш да си вирусоносител и да не се разболееш.Затова е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изследването.Ако си боледувала майка ти не помни ли?Общо взето емоциите при заболявания се помнят с години.Може да не помни кога,но при шарките се изгражда имунитет и не се боледува втори път.Стискам палци всичко да е наред и бебчо да се чувства чудесно.А забравих когато си в последните месеци опасността намалява.

Общи условия

Активация на акаунт