Лидл ::64::

  • 83 471
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 675
Ох,не знам.Освен да взема наши чорапи и да меря..От Кауфланд миналата година при откриването имаше една промоция,ако си спомняте,тогава взех 27-30.Те са точно такъв тип терлик,може би с една идея трябва да са по големи,но 31-34 ще са огромни.

# 46
  • Мнения: 4 864
Нищо не съм купувала тая седмица, но ви следя с интерес Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Искам да попитам за детските чорапки утре какъв номер да купп,носим 29-30 размер обувки.Гледам,че следващия размер е 31-34,което определено ще ни е голямо.Питам,защото от бебе не съм купувала чорапи от там и не съм обърнала внимание на номерацията.Мерси
Аз имам чувството, че малко се свиват. Дъщеря ми носи 28, а тези 27-30 почти са и умалели.
И аз мисля, че се свиват. Имаме с Маккуин от там и въпреки, че носим 28-28-29 номер и на нас ни умаляват.

# 48
  • Мнения: 2 820
Може ли да помоля някой, който ще ходи тези дни до магазина да погледне дали има от техния желатин 50 гр.  Praynig Нямам други планувани покупки, а ако отида само за него и пак го няма ще взема да харесам нещо и да изхарча излишни пари. Беше изчезнал и все се надявам пак да започнат да го зареждат, като стафидите.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 535
...някой взе ли си от фигурките за градина - джудже, костенурка и тем пдобни хубави ли са , забравих да погледна за тях дали ще ги има още Sad

Имаше вчера от фигурките на Резбарска. Не съм разглеждала подробно, че не си падам по подобни неща, но децата им се радваха - саксийка можело да се сложи в костенурката... мамо, мамо - виж и джужде има...  Crazy

Чорапки и аз вземам една идея по-големи като номер  Peace

# 50
  • Мнения: X
Може ли да помоля някой, който ще ходи тези дни до магазина да погледне дали има от техния желатин 50 гр.  Praynig Нямам други планувани покупки, а ако отида само за него и пак го няма ще взема да харесам нещо и да изхарча излишни пари. Беше изчезнал и все се надявам пак да започнат да го зареждат, като стафидите.
Този желатин липсва от месеци при нас.  Последно пак търсих / около 18 април/ и си взех на Йоткер. Почти нищо няма да Кастело вече - нито ванилена захар ,бакпулвер , желетата ги няма , какаото , и пудинг май няма вече / за него не съм сигурна/.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 611
Някой пита за интимния гел,за жалост вече е спрян(взех от Пени,за моя радост е подобен).Как го приготвяте точно това месо,че става толкова крехко?(никога не успявам да го приготвя така,все е жилаво и твърдо и не взимам от него)
А казаха ли нещо от магазина? Много хубав беше и на много приемлива цена! Sad

# 52
  • Варна
  • Мнения: 169
Явно не ми върви на техника купена от Лидл. Преди почти месец си оставих кафемашината за ремонт
, а днес уреда за почистване на прозорци купуван преди година.Последно го ползвах зимата да обирам конденза от прозорците и когато реших ,че ще ми е нужен за почистване не се включи въпреки ,че стоя цяла нощ на зарядно.Управителката беше изключително внимателна и ми каза ,че утре ще ми звъннат да ми кажат дали ще го заменят или ще го ремонтират.
Купих от хвалената шунка , супер вкусна е !

# 53
  • Мнения: 847

А казаха ли нещо от магазина? Много хубав беше и на много приемлива цена! Sad
[/quote]
Не,нищо,никакви подробности,няма да го зареждат,само това казаха,много дами го харесваха наистина.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 424
Явно кафемашините масово дават фира. Аз още не съм я занесла, трябва да се наканя.

# 55
  • Мнения: 68 756
Явно кафемашините масово дават фира. Аз още не съм я занесла, трябва да се наканя.

Тони, ти не каза какъв е проблемът при теб с кафемашината?

# 56
  • Мнения: 5 173
И нашата кафемашина е на ремонт. 3 седмици ще станат без информация.

# 57
  • Мнения: 68 756
И нашата кафемашина е на ремонт. 3 седмици ще станат без информация.

Аз поне се утешавам, че старата кафемашина си работи. И ако се наложи да дам тази на ремонт, няма да остана без кафенце сутрин..

Просто купих тази, защото много ми хареса на външен , не че старата беше сдала багажа Mr. Green

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 580
Аз пък купих уреда за прозорци,пък не остава време да го пробвам..поне дали работи,де...само го заредих и започнаха дъждовете...а и мързела ми голям  ooooh!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Благодаря за темата!   bouquet

Утре и аз за пижама  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт