Слънцезащитен крем за лице - 2

  • 88 058
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 20 145
Рейна, напротив - доста ми беше полезно всичко, което написа. Hug Аз си представях, че това е пудра като пудра - взимам голяма четка за пудра, пудря се сутринта и, нали е минерален филтър, цял ден си трае фактора. Mr. Green С една апликация за деня съм си решила проблема Blush
А реалността се оказа съвсем друга Grinning "Пудрите" всъщност са доста гъсти компактни фон дьо тени, които се нанасят трудно. Ходих да тествам по аптеките. SVR изобщо не е за мен - и крема (тонирания), и пудрите са ми доста бели с розов не подтон, ами направо тон.  Mr. Green Разликата между тях - "пудрата" е доста твърда и покривна, докато кремът е лек. Пробвах и Avene - пудрите и двата цвята са ми розови и ми стоят матово, но напластено. Предполагам, че при употреба ще ми се събират по гънките. Затова пък тонирания крем Авен има лек блясък, но стои много естествено, слива се с кожата и цветът изобщо не ми розовее.  Peace
Радвам се, че тествах, а не се метнах на директна покупка, защото тонираните кремове дори не ги гледах, а се оказа, че точно такъв ми пасна най-добре Simple Smile
Стана дълго, извинете.

МинаHug
Подозирах, че SVR ще ти дойде светъл. Кремът на Авен дали е подходящ за много бяла и много суха кожа?  bouquet

# 451
  • Мнения: 1 455
xxx

Благодаря за съвета, а къде се прави този тест, защото май не само от слънцезащитите, а от много кремове имам такъв проблем, а сега много се пазя, защото планирам

При дерматолога ти. От клиниката ще те насочат към лаборатория, в която ще ти вземат проба от кремовете и ще те огледат под една машина като микроскоп Embarassed. Не съм правила в БГ и немога да бъда полезна, но дерматолозите са наясно и могат да те посъветват. Успех!  Peace Peace

# 452
  • София
  • Мнения: 547
Скрит текст:

Рейна, напротив - доста ми беше полезно всичко, което написа. Hug Аз си представях, че това е пудра като пудра - взимам голяма четка за пудра, пудря се сутринта и, нали е минерален филтър, цял ден си трае фактора. Mr. Green С една апликация за деня съм си решила проблема Blush
А реалността се оказа съвсем друга Grinning "Пудрите" всъщност са доста гъсти компактни фон дьо тени, които се нанасят трудно. Ходих да тествам по аптеките. SVR изобщо не е за мен - и крема (тонирания), и пудрите са ми доста бели с розов не подтон, ами направо тон.  Mr. Green Разликата между тях - "пудрата" е доста твърда и покривна, докато кремът е лек. Пробвах и Avene - пудрите и двата цвята са ми розови и ми стоят матово, но напластено. Предполагам, че при употреба ще ми се събират по гънките. Затова пък тонирания крем Авен има лек блясък, но стои много естествено, слива се с кожата и цветът изобщо не ми розовее.  Peace
Радвам се, че тествах, а не се метнах на директна покупка, защото тонираните кремове дори не ги гледах, а се оказа, че точно такъв ми пасна най-добре Simple Smile
Стана дълго, извинете.

МинаHug
Подозирах, че SVR ще ти дойде светъл. Кремът на Авен дали е подходящ за много бяла и много суха кожа?  bouquet
Не знам. Изобщо не съм полезна. Blush Стори ми се, че се сля с тена. Трябва да се пробва задължително, за да няма изненади.  Peace Може би с хидратиращ крем под него Thinking (още не съм го купила Blush )

# 453
  • София
  • Мнения: 20 145
О, да, ще пробвам предварително, благодаря!  bouquet  А без крем отдолу не мога нищо да нанеса.  Laughing

# 454
  • Мнения: X
Момичета, слънчевите очила предпазват ли клепачите? Млада съм, но нещо съм параноясала на тема "остаряване причинено от слънцето"... Вие как предпазвате клепачите? Те са ми най-големия проблем, защото очите ми са много чувствителни и ако ми влезе крем много люти и сълзят...

# 455
  • Мнения: 7 519
Благодаря ти, Рейна Simple Smile Ще си потърся тестерче на тонирания крем за проба, че ми стана любопитен.
Ти подновяваше ли го през деня или не ти мърда целия ден?
Сега съм с прахообразния True Match на Лореал (с фактор 15, твърде недостатъчен), но към обед лъсвам, матирам с листчета, и подновявам. Затова си мисля, че пудра ще ми е по-добре. Но това са само мои догадки, трябва си тест.  Peace
Ако лъсваш, препоръчвам ти сити блок 40 на Клиник. Има цвят, който изглежда светъл, но се слива идеално и не омазнява кожата.

# 456
  • Мнения: 134
Здравейте! Спряла съм се на LA ROCHE-POSAY Anthelios XL Матиращ гел-крем против лъскавини SPF50+.
https://sopharmacy.bg/la-roche-posay-anthelios-xl-anti-shine-dry … m-spf50-50ml.html
Някой има ли впечатления? Аз съм със суха кожа през зимата и с нормална през лятото, но какъвто и слънцезащитен крем да си нанеса, лъсвам доста неприятно. Моля за препоръки.

# 457
  • Мнения: X
Здравейте,в избор на слънцезащитен крем съм ,кожате ми е на 45 годишна вече с бръчици ,препоръчайте ми крем  за под грима ,използвам сега този фондьо тен  https://remedium.bg/make-up/vichy-liftactiv-flexlift-teint-anti- … -35sand-30ml.html ,но лятото ми лъщи много и ще трябва да избера друг.
Ще съм благодарна ако споделитеа подходящ крем и фон дьо тен за през лятото.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт