Светлината на моя живот - Тема 3

  • 67 857
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 460
Миха Hug мерси за преводите на новите серии от индия и на репортажите от сета  smile3525
Роси HugРосенце  Hug мерси за клипчетата и новичките снимки  smile3525 smile3525
Диди HugСофи HugБубе Hug
Много ми харесва идеята за развитието на кариерата на Сурадж  smile3521Нека малко сега и на него му обърнат внимание ,стига все той е помагал на всички  smile3521





# 16
  • Мнения: 2 592
Цитат
Свободно съчинение по картинки  Stop

ДИДИ Hug за танца на Сантош какво ще кажеш Laughing ooooh! Сандия как се разрева  Cry направо се ужасих Rolling Eyes иначе картинките са хубави Crazy Laughing затова ни е простено за свободното съчинение bowuu Joy Joy
 Да добавя, в един от новите клипове пуснати днес за сериала, забелязах че Анас е с нов пръстен Party Heart Eyes


  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart Heart Eyes



 txtloves  loveuuu



 Heart Eyes bowuu

# 17
  • Мнения: 1 117
Рокси,
Скрит текст:
Момичета,не се хлъзгайте по наклонената плоскост превод-преразказ,за да не съжаляваме.Всички чакаме с нетърпение преводите на Миха, независимо, колко хубави са преразказите или както сполучливо ги нарекохте, свободните съчинения по картинки, на която и да е от вас. Колко пъти сме се убеждавали в неточността на преразказите. Самата Рокси неведнъж е подчертавала, колко важни са преводите на Миха. Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 13 725
Софи  Hug, за мен танца на Сантош излъчваше гняв, граничещ с ярост. Дотук с внушението за страдащата майка, наранена от любимия си син. Аз видях само жена, заслепена от желанието си да пречупи и подчини снахата, дръзнала да застане между нея и сина и  Mr. Green
Колкото до сълзите на Сандия......ами в тези няколко епизода и те, и виновния Сурадж ми идват малко в повече  ooooh!

Тара  Hug, Ени  Hug
Лека нощ, момичета  Hug

# 20
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета!  Hug Hug Hug Диди, Софи - благодаря ви за интересните коментари.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Още не съм изгледала новият епизод в Индия, но по-късно непременно ще го направя и когато мога ще си кажа мнението ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Миха, възможно е понякога да сме далеч от истината, но коментираме това, което виждаме и изказваме предположения. Затова пък ти си тук и с точния ти превод нещата ни се изясняват, за което ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet Тара - права си!  newsm10 Мисля, че всички тук осъзнаваме колко е важен превода на Миха и го очакваме с нетърпение ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това разбира се не пречи на преразказите, както вече се разбрахме ...   Wink Heart Eyes Hug Благодаря ти за прекрасните колажи - супер са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3525 Ени - благодаря и на теб за хубавите снимки и колажи - много ми харесват ...  txtloves txtloves txtloves smile3521  ura Бубе, така си и помислих щом не разказваш епизодите по Войо.  Wink Жалко, че си се отказала да гледаш този прекрасен сериал - определено всеки един епизод си струва ...  newsm10 Хубаво е, че поне четеш преводите на Миха и се ориентираш за нещата в момента ...  Laughing Сериала е уникален и продължава да е все така вълнуващ и интересен ...  newsm44  Kissing Heart txtloves Гледам всеки един епизод с голямо удоволствие ...  Flushed ppp  Hands Clap Сурадж и Сандия са Великолепни - ето една снимка ... txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts Flushed    mrstraetz

# 21
  • Мнения: 11 766
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Роси Hug Hug Hug благодаря ти за новата ни красива тема  smile3525 smile3525 smile3525





Ени, много се радвам, че темата ти харесва!  smile3525 newsm76 Two Hearts Прекрасни неща си ни пуснала ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И аз смятам, че ще е супер интересно да видим развитието на Сурадж - той заслужава най-доброто и вярвам, че с подкрепата и любовта на Сандия ще успее да се издигне още повече ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts Двамата са невероятни ... lovekiss Heart Eyes Flushed

# 22
  • Мнения: 11 766
Рокси,
Скрит текст:
Момичета,не се хлъзгайте по наклонената плоскост превод-преразказ,за да не съжаляваме.Всички чакаме с нетърпение преводите на Миха, независимо, колко хубави са преразказите или както сполучливо ги нарекохте, свободните съчинения по картинки, на която и да е от вас. Колко пъти сме се убеждавали в неточността на преразказите. Самата Рокси неведнъж е подчертавала, колко важни са преводите на Миха. Hug


Тара!  Hug Hug Hug Великолепни колажи ...  newsm51 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves  love001  ura

# 23
  • Мнения: 11 766
Излезе още една нова прекрасна снимка на Мишри и Пари - много са сладки ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts

# 24
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте момичета!  Hug Hug Hug Диди, Софи - благодаря ви за интересните коментари.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Още не съм изгледала новият епизод в Индия, но по-късно непременно ще го направя и когато мога ще си кажа мнението ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Миха, възможно е понякога да сме далеч от истината, но коментираме това, което виждаме и изказваме предположения. Затова пък ти си тук и с точния ти превод нещата ни се изясняват, за което ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet Тара - права си!  newsm10 Мисля, че всички тук осъзнаваме колко е важен превода на Миха и го очакваме с нетърпение ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това разбира се не пречи на преразказите, както вече се разбрахме ...   Wink Heart Eyes Hug Благодаря ти за прекрасните колажи - супер са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3525 Ени - благодаря и на теб за хубавите снимки и колажи - много ми харесват ...  txtloves txtloves txtloves smile3521  ura Бубе, така си и помислих щом не разказваш епизодите по Войо.  Wink Жалко, че си се отказала да гледаш този прекрасен сериал - определено всеки един епизод си струва ...  newsm10 Хубаво е, че поне четеш преводите на Миха и се ориентираш за нещата в момента ...  Laughing Сериала е уникален и продължава да е все така вълнуващ и интересен ...  newsm44  Kissing Heart txtloves Гледам всеки един епизод с голямо удоволствие ...  Flushed ppp  Hands Clap Сурадж и Сандия са Великолепни - ето една снимка ... txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts Flushed    mrstraetz



      Така е  Hug   Роси, далече сте от истината но аз съм тук, така че всичко е наред. Laughing Laughing Laughing 

# 25
  • София
  • Мнения: 1 822
Рокси,
Скрит текст:
Момичета,не се хлъзгайте по наклонената плоскост превод-преразказ,за да не съжаляваме.Всички чакаме с нетърпение преводите на Миха, независимо, колко хубави са преразказите или както сполучливо ги нарекохте, свободните съчинения по картинки, на която и да е от вас. Колко пъти сме се убеждавали в неточността на преразказите. Самата Рокси неведнъж е подчертавала, колко важни са преводите на Миха. Hug


            Много са красиви  txtloves ТАРА txtloves Благодаря ти  Hug Hug Hug  newsm44 txtloves

# 26
  • Мнения: 8 460
Изгледах си новата серия от Индия .Нямам търпение за превода на Миха защото имаше няколко много хубави сцени с доста диалози в които героите си казаха предполагам доста важни неща.Този индийски ми е направо тъмна Индия дето се вика  Joy Joy Joy Joy Joyи е добре ,че си имаме Миха  Hugда  я осветява тази тъмнина с преводите си  smile3521
Сега за серията да кажа няколко думи,тя беше много тъжна  за Сурадж ,Сандия и Вед .
Вед  е малко дете и лъжата която каза може да се прости защото той сега тепърва се развива и ще разбере кои всъщност са важните и значими неща в живота ,но злобата на големите е непростима и страшна.Тоя пичага бащата на Рахул ако беше човек на място щеше да извика Сурадж и Сандия да се разберат на страни без да се правят грозни сцени А имаше и една дуруга двойка дето ми идваше да им хлопна нещо по главите  smile3511 те май разпитваха Сурадж за бизнеса му ,мъжа видя скъсаната обувка на Сурадж и май клюкарстваха по негов адрес   smile3511Сурадж и Сандия като видяха видеото в което Вед си чете есето за баща си се сринаха горките ,после  и всички други разбраха ,че Вед е излъгал и стана грозно .
Много ми хареса сцената в която Сандия и Вед взеха да търсят Сурадж.И двамата търчат и викат Сураджиииииии и татееее и си помислиха ,че Сурадж се  е обидил  и е отишъл някъде обаче той миличкия просто отишъл да намери кола да си ги  прибере в къщи  smile3518
В къщи пред домашния съвет се разбра и че Мишри е намесена и тя горката хъката мъката си призна всичко .Цялото семейство беше увесило носове и страдат за Сураджи обаче той явно реши да се прави на силен и че все едно нищо не е било или поне на мен така ми заприлича.Вед завалията се беше наврял под леглото и се молеше на всичко=и богове татко му да не му се сърди .Тук пак имаше една много хубава сцена между Сурадж и Вед ,първо под леглото и после в банята ,много хубаво и миличко си говореха двамата ,но накрая май Сурадж нещо се замисли newsm78В промото дават Сурадж който не може да заспи  и цяла вечер обикаля из къщата и мисли .Сигурно сега ще реши да подхваша собствен бизнес  smile3521Дано да му провърви много е новото начинание и да им натрие носовете на всичките тия богаташчета  newsm17 smile3521
Сега за сериите от ВОЙО.Сантош хич не ми е любимка в тези епизоди.То голямо сърдене голямо чудо бе това нейното  smile3511Отнася се много зле и със Сандия и със Сурадж  smile3511.Обичала била сина си  newsm78 по-добре по-малко да го обичаше и да го остави да диша спокойно .Това не е любов ами си е чиста  ревност ,Сурадж само майка си трябва да обича ,а жена си да я използва за разплод и да слугува така явно си мисли Сантош ,че трябва да бъдат нещата .Все едно Арун така се отнася  към нея ,че тя да мисли ,че това е нормалното поведение на един съпруг  newsm78
Сандия милата много ми дожаля за нея като плачеше в градината пред статуята и се молеше на Сурадж да не настоява вече за ученето  smile3518Сантош и тогава не се трогна ами каза ,че това било война и че вече нямало връщане на зад  smile3511
Но въпреки всички проблеми които Сандия има в момента тя надуши ,че има нещо гнило в историята с жреца  smile3521Веднага разкри че манистотго е от броеницата на премъдрия и сега тоя лъжливец изобщо не знае какво  го чака smile3521

# 27
# 28
  • Мнения: 347



Момичета вижте каква романтика  Hug Каква снимка намерих на нашите любимци. Сурадж е уникален с тази китара просто  май прави серенада  smile3521 newsm44 txtloves newsm76 Two Hearts

# 29
  • Мнения: 13 725



Момичета вижте каква романтика  Hug Каква снимка намерих на нашите любимци. Сурадж е уникален с тази китара просто  май прави серенада  smile3521 newsm44 txtloves newsm76 Two Hearts

Това е от 967 епизод, романтичната сцена на брега на океана, преди Сурадж да разбере, че Сандия е дарила бъбрек на Сантош  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт