Светлината на моя живот - Тема 3

  • 67 848
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 347



Момичета вижте каква романтика  Hug Каква снимка намерих на нашите любимци. Сурадж е уникален с тази китара просто  май прави серенада  smile3521 newsm44 txtloves newsm76 Two Hearts

Това е от 967 епизод, романтичната сцена на брега на океана, преди Сурадж да разбере, че Сандия е дарила бъбрек на Сантош  Simple Smile

Много са красиви и сладки така потопени в романтика, аз Сурадж не знаех, че може да свири на китара   jumpuu

# 31
  • София
  • Мнения: 1 822
 

                             newsm51  Светлината на моя живот в Индия 28.04.15г.




 


                      Започва с разговор на Сандия и Сурадж.
"Всичко е хубаво, но защо трябваше да похарчиш толкова много пари."
Сурадж:
           "Достатъчно е да видиш погледа на Вед, за да си отговориш сама на този въпрос.За неговото щастие съм Hug готов на всичко."
Сандия:
            "Съгласна съм, но всичко е много скъпо. Аз просто Hug искам той да оцени това което си направил."
Сурадж:
            "Вед ме обича толкова много, че написа на ръката си че съм най-добрият баща, за да го видят всички. Погледни и аз имам подарък от него, най-добрият син."
При тях идват да ги поздравят родителите на едно от децата. Жената дава подаръка и ги поздравява за хубавото парти. Сурадж оства сам с тях, докато Сандия отива за последна подготовка преди пускането на диска с изненадата за Сурадж.
Мъжът също му казва че тържеството е страхотно. Сурадж:
            "Благодаря ви, Вед го заслужава. Поиска да е в този хотел." Heart Eyes
Мъжът:
             "Да, хотелът е хубав. Мога ли да те помоля за съвет, понеже ще ходя в чужбина." Laughing
Моли го за определен адрес на хотел, а Сурадж  Laughing Laughingсе пита защо точно от него ще иска такава информация Hug
Жената му казва, че са решили да ходят в Сингапур. Сурадж:
             "Да, да ходил съм там и имам много хубави спомени от Сингапур. Иска ми се да заведа и Вед."
Него го викат за нещо и мъжът и жената остават сами. ...
             "Защо го занимаваш Laughing с глупости, мислех да му поискам телефона за връзка. Погледни какъв хотел е построил. Можем да поискаме отстъпка за рожденият ден другата седмица на нашия син."
Сандия дава диска, да го пуснат.. - "Сега е момента да за най-хубавият подарък. За най-добрият баща Hug и най-добрият съпруг."


                                  bouquet  bouquet  bouquet   
                              През това време бащата на Рахул се кара с управителя:
"Моето дете не е заслужил такъв рожден ден. Платих толкова много пари, петдесет хиляди рупии. Ще съдя хотела за всичко това."
Управителят му казва, че ще разбере какво се е случило.


                                 bouquet  bouquet  bouquet
                             На рожденият ден на Ванш продължават да си играят на криеница. В разгара на играта Булбул вижда, че има оголен кабел и бърза да го отдръпне преди да е станало нещо. В бързината пада с него и за да го предпази си одрасква ръката. Сантош гледа през цялото време притеснено и като вижда че всичко е наред се успокоява.
Ванш:
         " Спокойно, нищо ми няма. Имам си страхотна кака, тя ми най-добрият бодигард, Heart Eyes но май си удари ръката лошо." Hug
Тогава виждат раната на ръката и,но тя им казва че всичко и е наред а Сантош я  гледа през това време. Връща се и Мена  да и каже,че е намерила някой който да им помогне за Ванш.
          " Да Ванш ще се върне при нас, но ние нямаме нужда от някой за това, Булбул ще го направи за нас."



                             bouquet  bouquet  bouquet
                         Сурадж продължава да обгрижва гостите, този път  същите родители му правят комплимент за храната. Жената го пита дали няма да им направят  някаква отстъпка  за синът им.
Сурадж:
            "Хотелът е много хубав, но има и строги правила. Ако искате ще намеря управителя да говоря с него."
На мъжът му пада телефона и така вижда скъсаната обувка на Сурадж Embarassed той ги оставя а жената  хвали неговата честност....- " Човек не може да повярва, че е собственик на такъв голям хотел като гледа скъсаните му обувки." Heart Eyes Heart Eyes




                           bouquet  bouquet  bouquet
                        Пари си седи и си учи, докато Мохит не идва при нея.." Искам да знаеш, че можеш да разчиташ на мен. Майка ти има право след като аз не съм и дал достатъчно любов да се омъжи отново. Ще се грижа за теб с много любов. Обещай ми че ще бъдем зедно." Подава и ръка и тя му отвръща..." Прав си мама има право  да продължи живота си и да намери отново любов и разбиране."
Мохит е повече от щастлив даже си казва, че шест години не са достатъчни да изтрие любовта на Пари към него.




                        bouquet  bouquet  bouquet
                      Сурадж е взел микрофон и се обръща към Вед Hug Hug
"Вед, ти си синът който бърше сълзите от очите ми, ти си детето което казва татко с любов..ти си слънцето в очите ми.." и така продължава със стихотворението Hug
Сандия плаче от щастие  Heart EyesВед е щастлив а гостите са впечатлени от стихотворението Heart Eyes Heart Eyes
Вед:
        "Обичам те татко Hug Heart Eyes ти си най-добрият баща Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes"
Прегръща го и всички ръкопляскат, а вече чакат и тортата Laughing Laughing LaughingНосят голямата торта, но на нея пише Рахул Laughing Сурадж веднага им казва, че е станала грешка и в този момент пристигат управителят на хотела и родителите на другият рожденник Laughing Laughing Laughing
         "Господин Рати не ви ли направи впечатление, че тортата не е за вас. Не виждате ли различната декорация по стените. Не ви ли е Cry неудобно да ползвате чужда зала, за друга дете."...Сандия и Сурадж не доумяват и продължават да се възмущават а бащата на Рахул му казва, че всичко това е за неговото дете. Управителят му казва, че всичко това струва над петдесет хиляди рупии...
Сурадж:
          "Но ние следвахме табелата от вън, ако е станала  някаква грешка,  Embarassedние не сме виновни."
Един от родителите, този който мореше за отстъпка Сурадж се обръща към управителя:
          "На защо държите сметка на собственика на хотела, той може да си позволи да е във всяка зала."
И тогава вече и Сурадж и Сандия , казват че това не е вярно Heart Eyes Heart Eyes.. " Аз не съм собственик.."
Управителят ги пита да потвърдят това което са чули и една от жените му казва
           "Децата ни казаха, че  баща му е собственик. Laughing Синът ми го е казал в училище."
Децата потвърждават и молят Вед да каже пред всички  Embarassed а той мълчи и гледа все по-гузно  Embarassed Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

В промото: Се вижда на видеозапис есето на Вед......
 


                                              

Последна редакция: чт, 30 апр 2015, 13:58 от miha-

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 1 822
Изгледах си новата серия от Индия .Нямам търпение за превода на Миха защото имаше няколко много хубави сцени с доста диалози в които героите си казаха предполагам доста важни неща.Този индийски ми е направо тъмна Индия дето се вика  Joy Joy Joy Joy Joyи е добре ,че си имаме Миха  Hugда  я осветява тази тъмнина с преводите си  smile3521
Сега за серията да кажа няколко думи,тя беше много тъжна  за Сурадж ,Сандия и Вед .
Вед  е малко дете и лъжата която каза може да се прости защото той сега тепърва се развива и ще разбере кои всъщност са важните и значими неща в живота ,но злобата на големите е непростима и страшна.Тоя пичага бащата на Рахул ако беше човек на място щеше да извика Сурадж и Сандия да се разберат на страни без да се правят грозни сцени А имаше и една дуруга двойка дето ми идваше да им хлопна нещо по главите  smile3511 те май разпитваха Сурадж за бизнеса му ,мъжа видя скъсаната обувка на Сурадж и май клюкарстваха по негов адрес   smile3511Сурадж и Сандия като видяха видеото в което Вед си чете есето за баща си се сринаха горките ,после  и всички други разбраха ,че Вед е излъгал и стана грозно .
Много ми хареса сцената в която Сандия и Вед взеха да търсят Сурадж.И двамата търчат и викат Сураджиииииии и татееее и си помислиха ,че Сурадж се  е обидил  и е отишъл някъде обаче той миличкия просто отишъл да намери кола да си ги  прибере в къщи  smile3518
В къщи пред домашния съвет се разбра и че Мишри е намесена и тя горката хъката мъката си призна всичко .Цялото семейство беше увесило носове и страдат за Сураджи обаче той явно реши да се прави на силен и че все едно нищо не е било или поне на мен така ми заприлича.Вед завалията се беше наврял под леглото и се молеше на всичко=и богове татко му да не му се сърди .Тук пак имаше една много хубава сцена между Сурадж и Вед ,първо под леглото и после в банята ,много хубаво и миличко си говореха двамата ,но накрая май Сурадж нещо се замисли newsm78В промото дават Сурадж който не може да заспи  и цяла вечер обикаля из къщата и мисли .Сигурно сега ще реши да подхваша собствен бизнес  smile3521Дано да му провърви много е новото начинание и да им натрие носовете на всичките тия богаташчета  newsm17 smile3521
Скрит текст:
Сега за сериите от ВОЙО.Сантош хич не ми е любимка в тези епизоди.То голямо сърдене голямо чудо бе това нейното  smile3511Отнася се много зле и със Сандия и със Сурадж  smile3511.Обичала била сина си  newsm78 по-добре по-малко да го обичаше и да го остави да диша спокойно .Това не е любов ами си е чиста  ревност ,Сурадж само майка си трябва да обича ,а жена си да я използва за разплод и да слугува така явно си мисли Сантош ,че трябва да бъдат нещата .Все едно Арун така се отнася  към нея ,че тя да мисли ,че това е нормалното поведение на един съпруг  newsm78
Сандия милата много ми дожаля за нея като плачеше в градината пред статуята и се молеше на Сурадж да не настоява вече за ученето  smile3518Сантош и тогава не се трогна ами каза ,че това било война и че вече нямало връщане на зад  smile3511
Но въпреки всички проблеми които Сандия има в момента тя надуши ,че има нещо гнило в историята с жреца  smile3521Веднага разкри че манистотго е от броеницата на премъдрия и сега тоя лъжливец изобщо не знае какво  го чака smile3521

       Здравей  Ени Hug  Laughingпърво мерси за хубавите думи Hug  серията от снощи си беше тягостна, благодаря ти за преразказа Hug ще разберете и диалозите Heart Eyes като цяло и на мен ми хареса момента в който го търсиха Heart EyesСураджи Heart Eyes направо ми се скъса сърцето като го гледах така  Embarassed но важното е че сега ще се амбицира да се развива newsm44 txtloves

# 34
  • София
  • Мнения: 1 822


                              РОСИ  smile3525  love001 Благодаря ти за новата ни прекрасна тема  txtloves txtloves txtloves txtloves

                                       

# 35
  • София
  • Мнения: 1 822


Това е от 967 епизод, романтичната сцена на брега на океана, преди Сурадж да разбере, че Сандия е дарила бъбрек на Сантош  Simple Smile

Много са красиви и сладки така потопени в романтика, аз Сурадж не знаех, че може да свири на китара   jumpuu



 Тц, не свири  Joy Joy изпод масата след изпълнението излезе истинският китарист.."Благодаря ти, братко свободен си."  Joy Joy Joy Уникални бяха на  Свети Валентин txtloves txtloves txtloves



       

# 36
  • Мнения: 11 766


                              РОСИ  smile3525  love001 Благодаря ти за новата ни прекрасна тема  txtloves txtloves txtloves txtloves

                                        


Миха, много се радвам, че темата ти харесва!  newsm51 Two Hearts Two Hearts Аз ти благодаря от сърце за прекрасния колаж на нашите сладури Сурадж и Сандия ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Не мога да им се нагледам - толкова са сладки и прекрасни. Гледат се толкова влюбено ...  txtloves txtloves txtloves   love001  Kissing Heart smile3521   ura Благодаря ти и за поредния страхотен превод - след малко ще си кажа мнението за него ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 11 766

                             newsm51  Светлината на моя живот в Индия 28.04.15г.

Скрит текст:
                     Започва с разговор на Сандия и Сурадж.
"Всичко е хубаво, но защо трябваше да похарчиш толкова много пари."
Сурадж:
           "Достатъчно е да видиш погледа на Вед, за да си отговориш сама на този въпрос.За неговото щастие съм Hug готов на всичко."
Сандия:
            "Съгласна съм, но всичко е много скъпо. Аз просто Hug искам той да оцени това което си направил."
Сурадж:
            "Вед ме обича толкова много, че написа на ръката си че съм най-добрият баща, за да го видят всички. Погледни и аз имам подарък от него, най-добрият син."
При тях идват да ги поздравят родителите на едно от децата. Жената дава подаръка и ги поздравява за хубавото парти. Сурадж оства сам с тях, докато Сандия отива за последна подготовка преди пускането на диска с изненадата за Сурадж.
Мъжът също му казва че тържеството е страхотно. Сурадж:
            "Благодаря ви, Вед го заслужава. Поиска да е в този хотел." Heart Eyes
Мъжът:
             "Да, хотелът е хубав. Мога ли да те помоля за съвет, понеже ще ходя в чужбина." Laughing
Моли го за определен адрес на хотел, а Сурадж  Laughing Laughingсе пита защо точно от него ще иска такава информация Hug
Жената му казва, че са решили да ходят в Сингапур. Сурадж:
             "Да, да ходил съм там и имам много хубави спомени от Сингапур. Иска ми се да заведа и Вед."
Него го викат за нещо и мъжът и жената остават сами. ...
             "Защо го занимаваш Laughing с глупости, мислех да му поискам телефона за връзка. Погледни какъв хотел е построил. Можем да поискаме отстъпка за рожденият ден другата седмица на нашия син."
Сандия дава диска, да го пуснат.. - "Сега е момента да за най-хубавият подарък. За най-добрият баща Hug и най-добрият съпруг."

                                  bouquet  bouquet  bouquet   
                              През това време бащата на Рахул се кара с управителя:
"Моето дете не е заслужил такъв рожден ден. Платих толкова много пари, петдесет хиляди рупии. Ще съдя хотела за всичко това."
Управителят му казва, че ще разбере какво се е случило.

                                 bouquet  bouquet  bouquet
                             На рожденият ден на Ванш продължават да си играят на криеница. В разгара на играта Булбул вижда, че има оголен кабел и бърза да го отдръпне преди да е станало нещо. В бързината пада с него и за да го предпази си одрасква ръката. Сантош гледа през цялото време притеснено и като вижда че всичко е наред се успокоява.
Ванш:
         " Спокойно, нищо ми няма. Имам си страхотна кака, тя ми най-добрият бодигард, Heart Eyes но май си удари ръката лошо." Hug
Тогава виждат раната на ръката и,но тя им казва че всичко и е наред а Сантош я  гледа през това време. Връща се и Мена  да и каже,че е намерила някой който да им помогне за Ванш.
          " Да Ванш ще се върне при нас, но ние нямаме нужда от някой за това, Булбул ще го направи за нас."

                             bouquet  bouquet  bouquet
                         Сурадж продължава да обгрижва гостите, този път  същите родители му правят комплимент за храната. Жената го пита дали няма да им направят  някаква отстъпка  за синът им.
Сурадж:
            "Хотелът е много хубав, но има и строги правила. Ако искате ще намеря управителя да говоря с него."
На мъжът му пада телефона и така вижда скъсаната обувка на Сурадж Embarassed той ги оставя а жената  хвали неговата честност....- " Човек не може да повярва, че е собственик на такъв голям хотел като гледа скъсаните му обувки." Heart Eyes Heart Eyes

                           bouquet  bouquet  bouquet
                        Пари си седи и си учи, докато Мохит не идва при нея.." Искам да знаеш, че можеш да разчиташ на мен. Майка ти има право след като аз не съм и дал достатъчно любов да се омъжи отново. Ще се грижа за теб с много любов. Обещай ми че ще бъдем зедно." Подава и ръка и тя му отвръща..." Прав си мама има право  да продължи живота си и да намери отново любов и разбиране."
Мохит е повече от щастлив даже си казва, че шест години не са достатъчни да изтрие любовта на Пари към него.

                        bouquet  bouquet  bouquet
                     Сурадж е взел микрофон и се обръща към Вед Hug Hug
"Вед, ти си синът който бърше сълзите от очите ми, ти си детето което казва татко с любов..ти си слънцето в очите ми.." и така продължава със стихотворението Hug
Сандия плаче от щастие  Heart EyesВед е щастлив а гостите са впечатлени от стихотворението Heart Eyes Heart Eyes
Вед:
        "Обичам те татко Hug Heart Eyes ти си най-добрият баща Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes"
Прегръща го и всички ръкопляскат, а вече чакат и тортата Laughing Laughing LaughingНосят голямата торта, но на нея пише Рахул Laughing Сурадж веднага им казва, че е станала грешка и в този момент пристигат управителят на хотела и родителите на другият рожденник Laughing Laughing Laughing
         "Господин Рати не ви ли направи впечатление, че тортата не е за вас. Не виждате ли различната декорация по стените. Не ви ли е Cry неудобно да ползвате чужда зала, за друга дете."...Сандия и Сурадж не доумяват и продължават да се възмущават а бащата на Рахул му казва, че всичко това е за неговото дете. Управителят му казва, че всичко това струва над петдесет хиляди рупии...
Сурадж:
          "Но ние следвахме табелата от вън, ако е станала  някаква грешка,  Embarassedние не сме виновни."
Един от родителите, този който мореше за отстъпка Сурадж се обръща към управителя:
          "На защо държите сметка на собственика на хотела, той може да си позволи да е във всяка зала."
И тогава вече и Сурадж и Сандия , казват че това не е вярно Heart Eyes Heart Eyes.. " Аз не съм собственик.."
Управителят ги пита да потвърдят това което са чули и една от жените му казва
           "Децата ни казаха, че  баща му е собственик. Laughing Синът ми го е казал в училище."
Децата потвърждават и молят Вед да каже пред всички  Embarassed а той мълчи и гледа все по-гузно  Embarassed Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

В промото: Се вижда на видеозапис есето на Вед......

                                              

Миха, хиляди благодарности за страхотния превод! Невероятна си ...  newsm51 newsm76 Two Hearts Вече ми се изясниха много неща ...  newsm44  Kissing Heart Two Hearts Сурадж и Сандия се видяха в чудо накрая. Онзи богаташ тръгна да се заяжда - децата и те се включиха, че Сурадж е собственик на хотела, а за онези родители да не говоря - нагаждачи. Опитваха да се възползват от ситуацията, че Сурадж да им даде отстъпка, а като разберат после, че не е собственик и те ще се озъбят.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Горкия Сурадж така жално гледаше, Сандия също. А и малкия Вед се засрами ... no no no С нетърпение очаквам и превода на вчерашната серия в Индия - там имаше доста интересни сцени и диалози ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хареса ми и как Булбул спаси малкия Ванш - личи си, че се грижи за него и го обича. Сега и Сантош явно разбра, че Булбул би могла да им помогне да си го върнат ...  smile3501 Heart Eyes Flushed Относно Мохит - с всеки епизод ми става все по неприятен. Не му дойде акъла и това е - само се чуди как да настройва Пари срещу Емили - не го е срам ... Naughty

# 38
  • Мнения: 11 766



Момичета вижте каква романтика  Hug Каква снимка намерих на нашите любимци. Сурадж е уникален с тази китара просто  май прави серенада  smile3521 newsm44 txtloves newsm76 Two Hearts

Това е от 967 епизод, романтичната сцена на брега на океана, преди Сурадж да разбере, че Сандия е дарила бъбрек на Сантош  Simple Smile

Много са красиви и сладки така потопени в романтика, аз Сурадж не знаех, че може да свири на китара   jumpuu

Тц, не свири  Joy Joy изпод масата след изпълнението излезе истинският китарист.."Благодаря ти, братко свободен си."  Joy Joy Joy Уникални бяха на  Свети Валентин txtloves txtloves txtloves
 

Този епизод ми е един от най-най-най любимите! Мога да го гледам хиляди пъти без да ми омръзне ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts  love001 smile3521  ura Сурадж добре го беше измислил с тази китара - то и Сандия си помисли, че той й свири, но се оказа, че не е така ...  Joy Joy Joy Въпреки това изненадата му за "Свети Валентин" беше УНИКАЛНА - толкова романтична и готина!!! Масата, украсата, цветята на брега на морето - тортата, прегръдките, водата ...   Two Hearts Two Hearts Two Hearts hug Oha! Най-прекрасния и незабравим Свети Валентин за двамата влюбени. Сандия беше очарована от изненадата на Сурадж! Двамата са просто Великолепна двойка - обожавам ги ... Heart Eyes Flushed ppp  Hands Clap  grinning039

# 39
# 40
  • Мнения: 11 766

Много ти благодаря Росинце - репортажите са повече от страхотни!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Анас, Дипика и останалите са супер ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves Изглежда ще правят изненада на Сурадж - Сандия го води със завързани очи - после Вед и децата му показват някакъв план за Сурадж Хотел ...  smile3521  ura Flushed Много са готини и сладки Сурадж и Сандия - особено като децата тичат и танцуват около тях ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Анас е толкова сладък като дава интервю гушнал малкия Вед на гръб - отново пее. Има изключителен глас ...  txtloves txtloves txtloves Flushed ppp Интересно ми е какво точно говори в интервюто. Когато Миха има време може да ни изясни с няколко думи - стига да не я притеснявам ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дипика, Каника и децата пък си правят снимки зад кадър. Точно една от тези снимки ни пусна Дипика вчера. Страхотни са ...  newsm18 Heart Eyes smile3509 Аз също намерих още 3 клипа от сета. Първия е много готин - има супер моменти със Сурадж, Сандия и Вед ...  txtloves Two Hearts family  Във втория се вижда част от заснемането на конкретния момент ... Hug Hug Hug

http://www.dailymotion.com/video/x2oj6cj_mummy-papa-ko-ved-ka-su … 0th-april-2015_tv

https://www.youtube.com/watch?v=x0BYLWryNqc

https://www.youtube.com/watch?v=v4KKmueecFM

# 41
  • Мнения: 2 592
Няма ли някой нов клип с Ванш Rolling Eyes с него какво става ooooh!
Сантош и Менакши докъде стигнаха Praynig Thinking


 Crazy



# 42
  • Мнения: 13 725
Здравейте, момичета  wavey
Много красоти сте пуснали пак, благодаря ви  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes
Миха  Hug, благодаря ти за превода  smile3525

# 43
  • Мнения: 11 766
Няма ли някой нов клип с Ванш Rolling Eyes с него какво става ooooh!
Сантош и Менакши докъде стигнаха Praynig Thinking


 Crazy



Няма нови клипове и репортажи за Ванш! Ако излезе нещо ще го споделим ...    newsm10 Heart Eyes Hug

# 44
  • Мнения: 11 766
Ето и 2 нови репортажа от днес свързани с Ашлок/ Арун - има специални интервюта с него. Страхотен е ... На първия репортаж той е заедно с Каран/ Викрам и Варун/ Мохит ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



http://www.dailymotion.com/video/x2ojgx7_diya-aur-baati-hum-30-a … i-sair-sapaate_tv

http://www.dailymotion.com/video/x2kr9jv_baba-sa-tashan-diya-aur … 7th-march-2015_tv

Общи условия

Активация на акаунт