ОКТОМВРИйското мъниче поздравява мама с първото ритниче - еп.6

  • 26 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
..отново да се отчета, за солта и на мен ми казаха сутринта да я намаля, на ЖК кръвно 120 на 80 Simple Smile, принципно си усещам ако кръвното ми е ниско или високо, ще следя......пол не знам все още, надявам се вече на ФМ след 2 седмици да разбера.
Бебо е добре, всичко в норма- предписаха ми магнерот ( на два пъти ми се случи през нощта схващане на пръсците, и при тренировка  с 2 кг гирички силни болки в мускулите- утре купувам 1 кг Simple Smile ) лекарката коментира, че много рано са започнали крампите при мен, обикновенно магнерота предписвали 6-7 месец ( сега съм 17 г.с и 5 дена). Предписа ми и витамини Суплемаман.

Следя ви редовно, радвам се за мамите разбрали пола и се надявам всички да сте добре!

Във facebook групата се обсъжда избор на болница за раждане, ако има мами с мнение и коментар за Пловдив- хирургии или окръжна, моля да сподели!

# 16
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
да се запиша и аз Mr. Green

относно администрацията на първа страница - оставям на Роксана тази работа, понеже долу горе сме си разпределили задачите, да не тежи на никого .. не се притеснявайте, тя ще отрази промените при първа възможност Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
И аз се цопвам в новата темичка, минавам да ви се похваля, че моята консултация днес мина. Всичко ни е наред, изписа ми клотримазол крем ако имам пак някакви оплаквания да се мажа и прегнакеър витамини. Каза, че ако нямам други оплаквания ще се видим другия месец чак Simple Smile Потвърди отново, че пола на бебето ще е мъжки  Blush таткото е на 7-мото небе  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 90
и аз в новата темичка  Grinning
утре съм на преглед и да коментираме резултатите от БХС. Ще го помоля да надникне за цвета на гащите, че съм любопитна вече Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 199
Soulmate, поздравления за хубавите новини  Hug

Аз се чудя кой доктор да избера за втората ФМ. Като че ли не искам пак да я правя тук в Сливен, искам този път да отида в Стара Загора. Бях навита за Тодоров, всички са доволни, но масово казват, че за 10 мин. вече са излезли от кабинета. Толкова бързо ли протича всичко и някой знае ли кой е по-добър - Тодоров или Цонева  newsm78
п.с. Мен на първата ФМ тук в Сливен ме гледаха около 30 мин.

# 20
  • Мнения: 118
И на мен не сте ми писали града и поредност на окотване  Whistling
Относно кръвното - щото нещо ме цепи от сутринта в областа на слепоочието /следобед усили/ реших да си го премеря /преди 15 мин/ и резултата е 120-30/90. Ама имам предвид ,че днеска изядох вафла, сладолед, кифла с шоколад, кафе съм пила и малко соленичко за разнообразие  Mr. Green, но аз почти всеки ден това ям.
Таккааааа искам да попитам, като си мерих кръвното /ръчен апарат/, реших със стетоскопа да си преслушам корема, но не чух нищо или аз незнам къде да слушам. Някой правил ли е такова нещо. Кажете къде точно да слушам, ако изобщо нещо може да се чуе. newsm78

# 21
  • Мнения: 923
Хайде и аз да се търкулна в новата тема. Аз съм яхнала метлата, ММ ме вбеси и сега бръмча.   Mr. Green Ама то днес бил и празника на вешиците така че ми се пада.

# 22
  • Мнения: 118
: Ама то днес бил и празника на вещиците така че ми се пада.
Иеееееее, вече обмислям с какво да се поглезя за празника  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 923
Аз пих малко от кръвчицата на ММ  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 804
И aз дa се зaпишa в новaтa темa Wink прекрaснa е, блaгодaря   bouquet

Дa се включa зa киселините - много е опaсно дa не се предприемa нищо зa тях! С минaлaтa бременност не ги лекувaх в нaчaлото и стигнaх до болницa. Прогори ми се хрaнопроводa, спрях дa ям, умирaх от болки, сътоветно отслaбнaх много рязко, отрaзи ми се нa кръвнaтa кaртинa и уринaтa. Лежaх нa системи в шестия месец и бях нa терaпия до крaя нa бременносттa. И сегa съм в групaтa нa мaмите с киселини от четвърти месец. Зaсегa се повлиявaт от Рение Aйс тaблетки, a когaто положението е много сериозно ми помaгa единствено Гaвискон сироп. Всичко друго съм опитaлa, при мен не действa.

# 25
  • Мнения: 923
На мен и с двете бременности Гавискон сироп ми изписват.

# 26
  • Мнения: 115
Здравейте, искам да се включа в групата... smile3525
нямам изчислен термин,но калклатора в интернет  казва 11.10
Първа бременност ми е, постоянно имам различни страхове..
Вчера  например имах силни спазми и отидох на гинеколога каза от матката-много била натоварена,напрежение и ми предписа Магнерот 500 по 2 , 3 пъти на ден...
Аз преди това изкарах един вирус (грипен) и доктора каза,че може той да е предизвикал напрежението...Днес съм по-добре, но пак имам леки,моменти оплаквания......
За пол доктора намеква 2 пъти за момче,но каза за сега не го заявявал със сигурност....
Хубав ден мили мами    babydust7
Заглавието на групата е прекрасно! браво ! baloni

# 27
  • Мнения: 1 034
Честита ни нова прекрасна тема!   bouquet Благодаря за старанието на всички момичета, които се занимават с темата!
Към края на бременността миналия път имах киселини всяка вечер, независимо какво съм яла. Ужасно! Имах изписани някакви хапчета, но не ми помагаха. Сега ако ми се повтори проблема ще ви питам пак да кажете какво пиете. Аз тогава пиех газирана вода.

# 28
  • Мнения: 3 199
Благодаря за инфото за киселините. Мислех, че е нормално, аз от 3 дни имам, но не постоянно.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 178
Може ли линк къде проверявате дали е вписан болничния в нои?
Предполагам става след като си извадя ПИК
Аз съм в болничен от 6.04,но все още нямам преведени пари

Последна редакция: чт, 30 апр 2015, 19:25 от Radinka89

Общи условия

Активация на акаунт