Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 48

  • 20 760
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 089

Ирчооок  Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 08:27 от Еванджелин

# 46
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро да е утрото ви Hug Hug Hug
Мими Heart Eyes Hug  bouquetЕви Heart Eyes Hug  bouquet Ирка Heart Eyes Hug
Приятен ден Hug Hug Hug

# 47
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
Значи колкото и е любимо тва червило, толкова ми е противно на мен и начина, по-който и седи. А инак много са хубави, ма тва червило разваля цялата картина  ooooh!

# 48
  • Мнения: 15 884
Ирко Hug Heart Eyes 4естит имен ден  newsm51 newsm51 newsm51 Жива, здрава и много щастлива Hug
Миме Hug Heart Eyes
Я, как се надигате като се извикам hahaha hahaha Дали да не ви пробвам утре към 5.30 Mr. Green

сладур4ета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 22 089
Миме  Hug Heart Eyes

Еее Ирче, абстрахирай се от това червило бе  ooooh! Laughing Аз едно време имах кожена пола, която знаех, че хич не ми отива, ама ми беше много кеф да я нося  Embarassed Mr. Green


Ирко  Hug Heart Eyes Честит имен ден и от мен   bouquet Да си жива и здрава и Света Ирина да те пази  Hug

# 50
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Честит имен ден на Ирка Hug и на Ренка Hug
Много здрави,щастливи и успешни Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 16
Здравейте да се запиша за новата тема
Честит имен ден на именниците

# 52
  • Мнения: 22 089
А, верно бе, Ренката и тя има имен ден  Laughing Честит имен ден, Рениии  Hug Heart Eyes Жива и здрава да си ни, много щастлива и да се връщаш вече, че да си поддържаш къщата и двора   bouquet hahaha

Сега ви слагам тази снимка пак, заедно с коментара на Зейнеп Кумрал, че много ме изкефи още оня ден, като си го превеждах с чичи  Whistling
Превода е на Рамиля Раупова за руската фен група на Неслихан и Кадир  Heart Eyes


Вчера в Академию приходили Неслихан и Кадир. Рассказали, поделились, смеялись, заставили задуматься. И еще раз поразили собой ( в очередной раз заставили восхищаться собой). Вместе с очень хорошими впечатлениями вот что еще они оставили у меня. Представьте две души... Оба с малых лет грезили актерством. одна взяв маму за руку повела ее в агентство, которое сама же и нашла..И еще будучи маленькой начала актерскую карьеру. Ну а другой решил. что в начале семья., начал работать еще будучи мальчиком и откладывал актерство. Пришел день и у этих двух душ дороги встретились на одном телевизионном проекте. Они взялись за руки для этого проекта.... И больше не отпускали... (Неслихан Атагюль сестренка -настоящая икона, не правда ли) Оба (один другого) искренние, талантливые, заразительные, настоящие актеры. Здоровья им.. Дорогие я счастлива, как хорошо, что я поехала в Койджегиз. . Кадир и Неслихан пришли на встречу со студентами и беседовали на тему " Ах мне бы стать актером" . ОЙСА. Академия искусств" Осман Ямурдерели".

Фергис  Hug Heart Eyes

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
Ми тя любовта, така ги прави хората да са усмихнати и позитивни Heart Eyes
Мим  Heart Eyes Hug Еви, Мичоно, благодаря ви много за хубавите пожелания  Hug Hug Hug
Аз не го празнувам да ви кажа, щото те наскоро го измислиха и нямам навик да празнувам, но ми става едно приятно като ме поздравяват  Joy Joy Joy
Нарцис, кво дя се прави  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 15 884
Ми тя любовта, така ги прави хората да са усмихнати и позитивни Heart Eyes
Мим  Heart Eyes Hug Еви, Мичоно, благодаря ви много за хубавите пожелания  Hug Hug Hug
Аз не го празнувам да ви кажа, щото те наскоро го измислиха и нямам навик да празнувам, но ми става едно приятно като ме поздравяват  Joy Joy Joy
Нарцис, кво дя се прави  Mr. Green
Laughing Laughing Laughing
И на Рендето, 4естит имен ден! да не губи никога 4увството си за хумор newsm51 newsm51 newsm51

Фергис Hug Heart Eyes

Аз пък да ви кажа, 4епика на Кадир, хи4 не ме кефи с тия наврени кра4оли Thinking

# 55
  • Мнения: 22 089
Миме  Hug Аз имам подозрения, че това му е чепика, дето кара моторетката с него  Whistling Снимките са може би от същата вечер, дето пускаха снимки и двамата от нощен Истанбул, с Дукати-тУ  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 13 651
Добро утро и от мен    Hug
Мичонка, Еве  Hug Hug и на двете благодаря за кафенцата   food010 kaffeetrmker_2 morning
Миме  Hug Фергис  Hug
Ирка празнуваш или не аз те поздравявам с именния ден да си носиш името дълги години и със здраве  newsm51

# 57
  • Мнения: 15 884
Миме  Hug Аз имам подозрения, че това му е чепика, дето кара моторетката с него  Whistling Снимките са може би от същата вечер, дето пускаха снимки и двамата от нощен Истанбул, с Дукати-тУ  Peace
може, може снимката да е направена когато е слезнал от мотора Party Абе много са ни готини Heart Eyes

Линди Hug Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 22 089
Линде  Hug Heart Eyes

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте Hug Hug!

Ирче Hug Heart Eyes,мерси за новата темичка newsm51 и честит имн ден!Честит имен ден и на Рени Hug Heart Eyes и мн.поздрави,ако някой поддържа връзка с нея,липсва ми Heart Eyes..И на двечките ви желая мн.здраве,щастие,любов,късмет,когато и където трябва и повече поводи за радост и усмивки!
Скрит текст:
Линди Hug Heart Eyes и на теб честита радост и само най-хубави пожелания за младото семейство и за техните родители Hug!
Скрит текст:
Бумич Hug Heart Eyes,Еви Hug Heart Eyes,мерси за кафенцата Grinning!

Миме Hug Heart Eyes,споко джанъм и аз мн.рева,не си сама Joy Joy Joy

Васе Hug Heart Eyes,Меги Hug Heart Eyes,Хапчо Hug Heart Eyes,Ди Hug Heart Eyes,Франческа Hug Heart Eyes/ не се е появявала скоро,дано е добре Hug/,Фергис Hug Heart Eyes,Нарцис Hug Heart Eyes

Добре дошла на звИздата Дани Laughing Hug welcome!

Привет и на Романтичка Hug Heart Eyes!

Кадир и Несли  изглеждат супер  и се забавляват явно Grinning..

Ади хубав ден Hug Hug Hug...Малеее пак стана чаршаф Mr. Green Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт