Модни консултации - 15

  • 55 476
  • 725
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 024
Първите наистина нямат нужда от нищо повече. Освен посочените от теб варианти, пробвай най-семплия и предвидим - с черни дънки навити над глезена и бяла тениска нагоре.
При вторите можеш да си позволиш и повече цветове - жълто, различни нюанси на розово, млечно сиво и т.н.

# 511
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile

Нова съм тук, но май съм попаднала на място точно за мен Simple Smile Винаги ми е било трудно да съчетавам дрехи, цветове, обувки и т.н. Просто това явно не е за мен, нищо че съм жена. Сега обаче ми се налага да измисля нещо набързо и наистина съм в задънена улица Sad
За моминското си парти трябва да се облека в черно, а нямам черни дрехи просто, защото не харесвам цвета. Имам една тениска и това е, а май не върви да съм с черна тениска и сини дънки  Confused
Вчера бях в DiKa и пробвах тази рокля: http://dika.bg/bg/products/6527.html. Харесва ми как ми стои, но не знам с какви обувки и каква връхна дреха да я съчетая. По принцип не нося токчета и високи обувки. По-скоро се обличам по-спортно или casual и затова ми се иска да е нещо такова, но не знам дали може да се реализира с този тип рокля  Embarassed
Ще се радвам на съвети - както с какво може да се съчетае роклята, за да не съм супер строго елегантна, а също и на други идеи за по-разчупен черен тоалет Wink

# 512
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Моминско парти в черно ?  Shocked Shocked Shocked
Аз никога не бих се съгласила, ако не е моя инициативата за този дрес код.

Чия е идеята?

Гащеризон?

# 513
  • Мнения: X
crazy cat
защо точно черен тоалет?
За моминско парти много ми допадат изработени тениски http://olx.bg/ad/teniski-za-mominsko-parti-ID5cBSQ.html нещо подобно има много такива модели /дори и да са по масови / са ми много забавни и готини и подходящи за една щира парти вечер.Другото което много ми допада са лентите
Скрит текст:
Или ето това въпреки черното ми допада
Скрит текст:

Иначе за самата рокля на черното всичко отива и всеки цвят стои добре .
Харесва ми със златно , сребристо , зелено
Скрит текст:
възможностите са страшно много .

# 514
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Благодаря, момичета! За туниката предполагам, че и едни високи обувки ще са ми нужни. И без това искам да си купя някакви платформи. Grinning

# 515
  • Мнения: 3
missNoir, черното е за майтап Simple Smile В траур съм, защото ми приключва моминството  Grinning

DqVoLsKi_ChArOvNa, мерси за идеите, но по-скоро питах за идеи с какви обувки и връхна дреха може да се съчетае роклята от по-горе Simple Smile Хем не искам да съм на ток, хем май не върви с друго  Confused За връхната дреха пък си нямам идея. Имам само късо дънково яке, което може би би отивало на някакви по-спортни обувки, но не знам какви и дали изобщо вървят с тази рокля  Confused Затова питах по-спортно елеганти или по-скоро casual идеи в черно Simple Smile

# 516
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
crazy cat, връхната дреха ще ти е само, за да отидеш до заведението, така че не я мисли много. Simple Smile Там ще си с роклята, обувките (които пак няма да се виждат много, ако е затъмнено), аксесоарите по теб и прическа. Wink Шаферките ще се погрижат за ленти и други изненади (не се съмнявам). Simple Smile
Последно бях на моминско парти в заведение, където имаше още 10 момински партита. Crazy

# 517
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
За връхната дреха пък си нямам идея. Имам само късо дънково яке, което може би би отивало на някакви по-спортни обувки, но не знам какви и дали изобщо вървят с тази рокля  Confused Затова питах по-спортно елеганти или по-скоро casual идеи в черно Simple Smile

А защо не?  Party
Скрит текст:




# 518
  • Мнения: 1 024
Сrazy cat, за мен роклята си отива с равни обувки, дори и с кецове. Особено с някакви като показаните на предната страница - блестящи, ефектни, ...  newsm78 с животински принт.
Мисля, че с нея можеш да си позволиш по-артистичен грим или пък прическа. Като каза "траур по моминството" си представих и някакво подобие на воалетка, стилизирано с подходящата прическа - закачливо и с тематика, а не като някоя достолепна госпожа.
Нещо подобно...
Скрит текст:
Скрит текст:
или ...
Скрит текст:
Дънковото яке ще се впише чудно в картинката.

# 519
  • Мнения: 3
Kalitea, много благодаря за идеите Simple Smile Аз също се чудех дали би си отивала с кецове, а за воалетка - също, но не знам къде мога да намеря. Иначе самата рокля на мен не ми седи точно като на снимката, защото съм нисичка. Идва ми някъде до средата на коляното и се чудя дали да не потърся някоя мааалко по-къса. Вече май клоня да съм си с дънковото яке след като получих две "благословии" Grinning

# 520
  • Мнения: 1 338
Това за воалетката и на мен ми хареса като идея - в първата кинкалерия или магазин за платове си намери едно парче тюл/дантела или каквото ти хареса за целта, едно просто цвете-фиба и ги прихвани едно за друго ... ако имам възможност (а и ти) ще видя в нета за точно видео как да се направи най-просто ... според мен, не си заслужава да инвестираш маса пари в разни подобни закачки, които после никъде няма да използваш ...

http://www.casanuntilor.ro/noutati/wp-content/gallery/voalete-mi … ete-mireasa-4.jpg

http://sophistiquenoir.com/2011/11/tutorial-black-tulle-veil-and-giveaway.html

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 11:23 от Moringa

# 521
  • Мнения: 1 024
За воалетката, според мен ти трябва парче твърд тюл, дантела или мрежа някаква, черна панделка и диадема, може и фиби, зависи от прическата под нея. Останалото е в твоите две сръчни ръце. Мисля, че се постига лесно. Диадема с шапка съм виждала в магазините за бижута и щурутийки разни, към нея също можеш да прикрепиш черното парче воал или каквото си избрала. Правих си подобна за един повод зимата, но тогава си я прикрепих към шапката.
Дори само нещо такова да докараш като визия, пак ще е ефектно.
Скрит текст:

Тук е дадено в детайли как се изработва диадемата с шапка. Можеш да ползваш нещо като идея и да импровизираш, според сръчността и възможностите си.
http://raboten.info/en/headband-with-hat/

# 522
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
На мен самата рокля не ми харесва и не съм сигурна, че ще стои добре с дънково яке.  newsm78

Може би нещо по-прибрано и малко над коляното:
Скрит текст:

Воалетки съм виждала в Джъмбо, мисля и, че във всеки парти магазин ще има.  Peace

# 523
  • Мнения: 866
crazy cat, бих си избрала някаква малко по-секси черна рокля:) (без да е вулгарна де)

Аз с питанка, макар че толкова се изписа за сватби:) За сватба тип градинско парти какво да избера? Флорална светла рокля до коляното? Обувките какви трябва да са?

# 524
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
strept, отворени, беж с тънко токче.
Днес съм на тема-кои от дрехите ме правя да  изглеждам като лелка.Имах мнооого дълъг такъв период и честно понякога се обърквам. Първо започнах чистката от обувките, май те са тези дето могат да превърнат един тоалет в лелчески и да направят младежки друг. Какво друго мислите отличава лелческия стил и как да го избягваме? Съвсем сериозно питам, защото често се излагам.

Общи условия

Активация на акаунт