Модни консултации - 15

  • 55 475
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 338


Добре дошли в новата ни 15 - та пролетна - тема
 


За какво си говорим тук,
как и с какво сме си полезни -
моля, вижте в скрития текст...

Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда от това някой да ви каже дали дадена дреха ви стои добре и да нямате подходящата приятелка на разположение, за да ви помогне с отгoвора?

Или колко пъти сте си купували щура дреха или аксесоар, ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението - неща, които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите ... ?

Аз до ден днешен имам дрехи, които само съм купила и никога не съм обличала ... все не им намирам повод и място ...

Видях подобна "услуга" в една женска страница, та се замислих защо да не си заформим подобна тема, където вместо един "специалист" да дава идеи, всеки, който има мнение по въпроса да се включи и така, този, който търси помощ какво да облече и кое с кое да съчетае, да получи максимално много различни предложения, от които да отсее подходящите за себе си.

И НЕ, НЕ съм моден консултант, нито специалист, може би ми е нещо като хоби, затова в повечето случаи имам какво да кажа по въпроса (абсолютно личен поглед над нещата, в никакъв случай не съм мерило за каквото и да е!!!) ... и ДА, в интернет има много информация, но съм сигурна, че не всеки път всеки има време и знае къде и как да търси, а и друго си е някой лично да ти помогне.

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно - само с описание - "имам една лилава блузка..." малко трудно става, предвид нюансите на лилаво, които съществуват  Wink Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди на вашето тяло кое би стояло най-добре или да знае кои цветове харесвате, ако държите да НЕ ви бъдат давани идеи например за черни дрехи, уточнете и това в питането си - общо взето: колкото повече информация има в питането, толкова по-подробни ще са и отговорите Peace
Най-важното: Идеята НЕ е да си натрапваме мненията или да се критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван Peace !!! Дори някой тук да е специалист стилист, това няма как да ни накара да харесваме предложенията му - както отваряте едно списание и виждате вътре разни вдъхновяващи идеи (които, разбира се, е крайно невъзможно да бъдат съобразени индивидуално с всяка една жена, която ги чете), така и тук - за всяко запитване, останалите ще предлагаме своите общи/лични виждания за нещата, а този, който търси помощ сам за себе си отсява каквото най-много му допада.

Молба към всички, които влизат тук за съвет и идеи: Моля, ако имате възможност, елате и пуснете по някоя снимка след даденото събитие или случай, да се порадваме и видим какво сте избрали и как сте съчетали накрая нещата, особено ако сме успели да допринесем за хубавия краен резултат.  Praynig bouquet

НОВО
Ако търсите дадена дреха или друго модно съкровище, попитайте в темата
Шопинг консултации

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моля, нека си спестим : "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - благодарностите, букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни ... - ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 844
Да се запиша...Simple Smile за мен също перфектните дънки са тези които OnDiNe_ беше постнала
https://www.g-star.com/en_us/product/women/jeans/20.0.60888.6742.424
https://www.g-star.com/en_us/product/women/jeans/20.0.60875.6742.424 -

# 2
  • Мнения: 799
Моринга, Благодаря за новата тема   bouquet


Момичета имам нужда от консултация :

Имам обувки в такъв цвят, като подметката ми е малко по светло зелено : http://www1.koketna.com/sandali/%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D … =0&colorId=34 , а роклята ми е подобна на тази : http://www.obuvki-bg.com/drehi/images/107361104969067.JPG , проблемът ми е, че си поръчах чанта в цвета на обувките, обаче няма да дойде до утре  #2gunfire   и се чудя с какъв друг цвят чанта мога да съчетая, че в гардероба ми са основно черни и тук там някоя кафява  Crossing Arms  Снощи ходих до няколко магазина, но зелена чанта или няма или е ужасна  ooooh!

Лунно момиче, в предната тема четох, че ще си кума и чуденките за избор на рокля, и се зачудих дали си говорила с булката за цвета на роклята ти newsm78   Мои приятелки, които ставаха куми, основно бяха с цвета на сватбата - цялостно или само някаква част от дрехата им, както и кума - вратовръзка, кърпичка, риза  Peace

https://www.facebook.com/Milena.Velikova.Photo.And.Retouch/photo … ype=3&theater  Цвета на сватбата е тъмно синьо

Тук е тюркоаз и кумата е акцент : https://www.facebook.com/Milena.Velikova.Photo.And.Retouch/photo … ype=3&theater

https://www.facebook.com/snimamte/photos/a.783504678328829.10737 … ype=3&theater

Последна редакция: пт, 08 май 2015, 12:49 от Мис Облаче

# 3
  • Мнения: 153
Хайде и аз да попитам нещо: имам подобна рокля https://www.facebook.com/RainbowFMode/photos/pb.335568916554585. … d=709212899190183 но е на тънко черно-бяло рае и за жалост не мога да я нося заради отворения гръб. Чудя се как дя я преправя...някакво парче плат в друг цвят ли, или какво да го измисля. Също така и при раменете някакси е по-навътре изрязано.  Rolling Eyes ПРИЕМАМ ВСЯКАКВИ ИДЕИ.

# 4
  • Мнения: 18 020
Много трудно си купувам дънки...

Роклята е от полиестер  Rolling Eyes, за толкова пари  Rolling Eyes

Обожавам материите на Дафне, само дето "лепнат"  по несъвършенства  Confused За слабички обаче са супер
http://daphne.bg/bg/product-list/4/1.html

# 5
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Donika преди да я преправиш, може да пробваш с такъв сутиен




P.S.

Резервен вариант:
Скрит текст:

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Мис Облаче, аз не харесвам обувки и чанта в един цвят, особено, ако той е ярък.
За мен е по-добре без чантата, която си поръчала, вместо това чанта нюд.
Обувките са достатъчен акцент и като цвят и като модел, с този ток и платформа, че чанта в същия цвят изобщо не ти трябва.

# 7
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Моринга, мерси!   bouquet Hug

Я кажете сега, мили момичета, тази рокля с какви ниски обувки бихте я съчетали?  Hug Flutter

# 8
  • Мнения: 799
Мис Облаче, аз не харесвам обувки и чанта в един цвят, особено, ако той е ярък.
За мен е по-добре без чантата, която си поръчала, вместо това чанта нюд.
Обувките са достатъчен акцент и като цвят и като модел, с този ток и платформа, че чанта в същия цвят изобщо не ти трябва.


И аз си мислех за чанта нюд - и такава си поръчах и тя няма да дойде за утре , но поне по лесно ще намеря да си купя друга  Hug  Мога да взема от НМ или Зара и да им я върна след това  Mr. Green  Мен ми трябва за утре за няколко часа  Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Това е хитро  Hug
но мисля, че една чанта нюд никога не е излишна част от гардероба.

# 10
  • Мнения: X
donika dineva много ми харесва идеята на kalei и така няма да се наложи да преправяш роклята изобщо.Иначе ако искаш да е с част гол гръб може да сложиш парче плат допълнително на шивачка от същия плат или от основния бял предполагам като е на райе там където минава сутиена и да се получи нещо като това което е показала kalei със сутиена с лентите само ,че там да е плата Simple Smile
Дано да си ме разбрала какво имам в предвид Grinning

 Мис Облаче и според мен няма нужда да си със зелена чанта.Нюд върши работа на всичко затова го харесвам толкова много този цвят и почти винаги е решение на много от нещата Wink

Tyra според мен с доста ниски обувки би си ходила тази рокля.
Примерно с такива  сандалки мисля ,че би стояла добре Simple Smile

Скрит текст:

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Tyra, готина рокля  Simple Smile
Разгледах сайта на Зара и ми допаднаха тези модели. Вторите са много интересни еспадрило-сандали Simple Smile
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 1 181
Да питам и аз, имам такова дънково сако, същия цвят и почти същия модел, но една идея по-дълго от показаното. Е, седи си в гардероба, защото не мога да измисля с какви панталони или дънки надолу да го комбинирам цветово. Търся идеи.

# 13
  • Мнения: 799
Това е хитро  Hug
но мисля, че една чанта нюд никога не е излишна част от гардероба.

Напълно съм съгласна, но вчерашните нюд които си харесах се доближават до моята, която чакам  ooooh!   Ако днес има различен модел мога и да не им го връщам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре, а я кажете за аксесоарите  newsm78  : мислех си за обеци и гривна в зелено , или обеците да са нюд  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 38 824
Да питам и аз, имам такова дънково сако, същия цвят и почти същия модел, но една идея по-дълго от показаното. Е, седи си в гардероба, защото не мога да измисля с какви панталони или дънки надолу да го комбинирам цветово. Търся идеи.

Аз моето дънково сако вече 5 години го скъсвам от носене с всичко. Пробвай пред огледалото и се виж.
Най-лесно са съчетания бяло и синьо или жълто.

За роклята с гърба - отзад или парче плат или ленти в черно или бяло.

Общи условия

Активация на акаунт