Модни консултации - 15

  • 55 523
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 519
Хайде и аз да попитам нещо: имам подобна рокля https://www.facebook.com/RainbowFMode/photos/pb.335568916554585. … d=709212899190183 но е на тънко черно-бяло рае и за жалост не мога да я нося заради отворения гръб. Чудя се как дя я преправя...някакво парче плат в друг цвят ли, или какво да го измисля. Също така и при раменете някакси е по-навътре изрязано.  Rolling Eyes ПРИЕМАМ ВСЯКАКВИ ИДЕИ.
Има едни бодита на ултимо, които са точно за такива модели рокли. Пиша от телефона, така че потърси в нета ultimo backless body и ще го намериш.

# 16
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Чаровна, откъде извади тези сладки сандали?
ПС за дънките говоря в 1 л.ед.ч. надяеам се да няма други засегнати, нали? Не обобщавам, гледам си от моята перспектива (че от коя друга?)

# 17
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Dancer, те хубави дънките ама с тая цена, айде няма нужда. Simple Smile
Мис облаче, още си търся, но съм се спряла на няколко.Снимките, които си паказала са на шаферки, гледах и такива рокли, но аз не искам да приличам на шаферка. Simple Smile

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря за новата тема!

Аз роклята със зелените сандали бих я съчетала с бяла чанта. Основния цвят на роклята е бял и тя ще се слива с нея и ще изпъкват флоралните мотиви и обувките.
Обеци не бих сложила или само дискретни. А гривна - масивна в същото зелено.

И аз имам такъв тип дънково сако и с много неща го съчетавам. Пробвам с различните чифтове дънки или спортни поли и виждом с кое си пасва.

Много ми харесва роклята. А може да се направи комбинацията - лентички в различни цветове - 2 черни и по средата бяла или 2 бели отгоре или от двете страни и 3-та черна. Нали спомена, че е на черно и бяло райе. Може да се направи заигравка и с ширината на лентите- от най-широка към по-тесни. Но всичко това може да се прецени като се наложат върху роклята, за да не се получи като кръпка.
 

# 20
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Мерси за новата тема!  bouquet
И аз към зелените обувки бих сложила нюд чанта.
Относно дънките - нося само скини. Напоследък купувам все с висока талия (до пъпа), защото много си харесвам дупето с тях. Crazy
Tyra, аз бих носила роклята със заострени балерини. Simple Smile Снимка add-на по-късно, че от телефона ми е трудно.

# 21
  • Мнения: 15 947
Здравейте момичета

Имам нужда от съвет. Купих си два чифта сандали и ми се иска да си купя една чанта към тях, която да отива и на двата чифта. Бихте ли ми дали съвет какъв цвят би бил подходящ за тях.
Също искам да попитам - в последно време чета, че вече не е модерно чантата да е в цвета на обувките, а да е акцент, а и много харесвам така актуалния цвят "корал" - та дали чанта в този цвят би била подходяща за тези обувки?
Благодаря предварително за мненията   bouquet

Ето и сандалите

Първите са в цвят тъмно кафяво, но на снимката са излезли черни

http://media.snimka.bg/s1/4553/035349291.jpg?r=0

Вторите са бежови

http://media.snimka.bg/s1/4553/035349295.jpg?r=0

# 22
  • Мнения: 2 856
Dancer, те хубави дънките ама с тая цена, айде няма нужда. Simple Smile
Мис облаче, още си търся, но съм се спряла на няколко.Снимките, които си паказала са на шаферки, гледах и такива рокли, но аз не искам да приличам на шаферка. Simple Smile
Е та нали говорим за модели ,  не за цени Simple Smile   Peace

# 23
  • Мнения: 799
Мис облаче, още си търся, но съм се спряла на няколко.Снимките, които си паказала са на шаферки, гледах и такива рокли, но аз не искам да приличам на шаферка. Simple Smile

И на трите снимки има и кума, не само шаферки  Peace Идеята ми е, че роклята на кумата в повечето случаи е свързана с избраният цвят на сватбата, за това и питах дали си обсъждала с булката дали има виждане за цвета на роклята ти  Peace Иначе като модели харесвам куми с дълги рокли - седи по официално, но пак зависи на кой какво му е удобно  Crazy
Октомври сме на сватба, като цвета е кралско синьо с акцент оранж - основно за цветята, кумата ще е с нестандартен панталон и сако в тези цветове, като при нея ще преобладава оранжа, защото шаферките ще сме със тъмно сини рокли  Laughing
Друга моя приятелка ще е кума на сватба в златно и роклята и ще е кафяво и горчица или нещо златисто  Peace

# 24
  • Мнения: 1 025
Вяра, ако сандалите са като показаните, според мен не им отива коралова чанта, защото имат и други цветове. Ако са едноцветни би стояло добре, сами по себе си и двата цвята се връзват с коралово.

# 25
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мис Облаче, разбрах те.Но сватбата ще е в тесен кръг, не мисля, че ще има шаферки.  Rolling EyesКолкото до цветовете трябва да я питам дали има нещо на ум, но мисля че няма да е от този тип сватба.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Вяра - А, показаните обувки изобщо не ги виждам с цвят корал.

Обща чанта - бежова или другото модерно наименование - нюд, което май е едно и също.

# 27
  • Мнения: 15 947
Благодаря ви много момичета  Hug

# 28
  • Мнения: X
Вяра - А момичетата преди мен са отговорили Simple Smile)
Няма какво да кажа по въпроса.Мисля ,че чанта нюд или чанта в някой от цвета на обувките ще ходи много Simple Smile.
Аз днес ще ви пусна снимки на колието за което питах Simple SmileСъчетах го с една бяла блузка Stuck Out Tongue получи се страхотно дори днес като бях на кафе приятелките си мислеха ,че колието е част от блузата защото беше заело формата на деколтето Grinning .
И ще ви питам и за няколко други неща от днешния ми шопинг Simple Smile
Едното е ето такава рокля тениска ...Според мен почти със всичко ще си ходи от сандали на платформа и дори със токчета според мен ще стои добре и с  кецове но се чудя на какъв цвят сандали ,кецове , чанта или аксесоари да заложа защото е чисто черна Simple Smile
Скрит текст:
дължината на роклята е същата като тази но сякаш моята изглежда малко по спортна Wink .

# 29
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Според мен роклята позволява да експериментираш с почти всички цветове.
Аз веднага си я представих с шарени кецове  Mr. Green





P.S.

И със закачливи бижута като на Огледалце, огледалце мисля, че ще отива  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт