Модни консултации - 15

  • 55 525
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Лу  bouquet, права си  трябва да се пробва.

# 46
  • Мнения: 866
Еспадрилите също са вариант за лятото - лекички и от плат.

Ох, и аз днес, понеже бяхме на рожден ден, сложих новите сандалки на платформа и с една риза рокля показвах крака след количката. Сигурно съм била много смешна:)

# 47
  • Мнения: 22 551
Да не изпусна темата само, като цяло нямам в момента въпроси. Simple Smile

# 48
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Ох, и аз днес, понеже бяхме на рожден ден, сложих новите сандалки на платформа и с една риза рокля показвах крака след количката. Сигурно съм била много смешна:)

Защо да си била смешна?

Оставам с впечатление, че ако човек е с количка трябва да се носи само по анцуг (ох тази дума така ли се пишеше  Laughing )

# 49
  • Мнения: 866
Лу, малко оффтопик - защото действително е неудобно. Като си с малко дете - търчиш след него, крачиш се, навеждаш се, дупиш се:)
Ама исках малко да се направя мацка и аз пък! Готина бях  Grinning

Пък анцуг нося само вкъщи, след количката с дънки, панталони, къси гащи и кецове:)

# 50
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А да, за дупенето и търчането ясно   Laughing

Но човек може да се спретне доста добре и с равни обувки и някое кежуъл тоалетче  Laughing

Представи си да се пуснеш ей така колко погледи ще обереш  Whistling

# 51
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз (като активно бутаща/носеща) не виждам нищо смешно в добре облечените мами.

Ясно, че не можеш да се развяваш с минижуп, но според мен да излезеш дори само за разходка из квартала със смачканите домашни дрехи си е лошо за вътрешно-душевното здраве.
Затова винаги гледам да съм добре облечена + леко гримирана като излизам.

# 52
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Аз (като активно бутаща/носеща) не виждам нищо смешно в добре облечените мами.

Ясно, че не можеш да се развяваш с минижуп, но според мен да излезеш дори само за разходка из квартала със смачканите домашни дрехи си е лошо за вътрешно-душевното здраве.
Затова винаги гледам да съм добре облечена + леко гримирана като излизам.

И аз така мисля  Peace
Не е нужно да се "изтупаш" като за бал, но пък и раздърпана да ходиш едва ли е нужно.

# 53
  • Мнения: 866
Аз (като активно бутаща/носеща) не виждам нищо смешно в добре облечените мами.

Ясно, че не можеш да се развяваш с минижуп, но според мен да излезеш дори само за разходка из квартала със смачканите домашни дрехи си е лошо за вътрешно-душевното здраве.
Затова винаги гледам да съм добре облечена + леко гримирана като излизам.

Ама аз не съм казала подобно нещо Peace

Лу, обувките са яки обаче:)

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О, да обувките са яки, но това чудо анцуга дори и луксозен може да съсипе иначе чудесната фотосесия  Laughing

Аз  се зачудих за начина на обличане при разходки с количка, защото обикновено виждам двете крайности, а сравнително рядко златната среда. Но може просто да не попадам на хубави примери.

# 55
  • Мнения: 866
Аз например така горе-долу
Скрит текст:

# 56
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074


Ама аз не съм казала подобно нещо Peace

Лу, обувките са яки обаче:)

Аз въобще не визирах теб.   bouquet
Имах предвид, че не трябва да се чувстваме неловко, от това че сме добре облечени докато си гледаме децата.



# 57
  • Мнения: 1 332
strept, много добра комбинация- хем удобно и практично, хем приятно за окото( а не в стил" излязох от вкъщи без да погледна с какво съм облечена" ) Peace

# 58
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Четете ми мислите, тъкмо това се чудех,дали пък не е редно за самочувствие ей така да се обличаме малко по-добре, дори и с количка.Аз също наблюдавам двете крайности или прекалено наконтени, вчера една мам се пуснала по мини рокля, черна с гол гръб беше, едни токове , чудо. Но пък тъжно ми е като видя и някоя майка с анцуг, някакви раздърпани дрехи, мисля че все пак и анцузи( де да знам как се пише това Laughing) хубави. Аз се бях облякла малко по-елегантно, отколкото трябва. Simple Smile Нещо такова, но със сако, вместо яке

# 59
  • Мнения: X
С количката когато съм залагам на комфортното и удобното.Не се обличам супер модерно тогава и не скачам в най новите дънки защото малките крачета успяват хубаво да оставят отпечатъци почти върху всяка от дрехите на мама Simple Smile .
Залагам на по стари дънки и тениски ето така ходя Simple Smile
Скрит текст:



тук дори съм с ток но съвсем малко и удобно за тичане след малкия човек  Laughing
За майките с токовете хем ме радват хем от страни ми изглежда ужасно непрактично.Виждала съм как детето и бяга а тя на токовете само викаше ела при мама и се придвижваше със скоростта на охлюв беше ето с такива токове
Скрит текст:
добре ,че бащата успя да стигне детето преди да излезе на улицата където има движение .
Хубаво да е да са нагласени но не е това момента в който да си на най високите си токчета и с най късата си пола Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт