Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 25 570
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36 774


черпя ви по една кола в комплект със "сервитьора"

Не знам разбрахте ли, че певицата Съла с която Йозджан е в дует за песента след заснемане на клипа е постъпила в болница....
Май е обяснила, че няма връзка с рекламата, просто пренапрежение.....

# 736
# 737
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета  Hug   Hug Hug
Ани Hug пак яко си подпалила  Laughing
И мен ме е яд, че направиха зрителите на глупаци  ooooh!
Кахраман как се изненада, че Елиф не е сърдита дето е останал с Дафка  Joy Joy Joy знаете какви сцени му правеше змията, когато той ходеше преди това при Елиф  hahaha hahaha hahaha
Аз мисля повече да не се ядосвам заради сценаристите,  Naughty ще гледам без да влагам емоция,защото ние се притесняваме и хабимнерви, а те си вземат парите и забавляват зад кадър  Peace
След Слънцата бях си казала, че няма да гледам повече онлайн, защото така с чакането на снимки и фрагмани се навлиза повече в историята и се преживява, ноСъдбата ме грабна  ThinkingПовярвах на Кахраман,че е силен, справедлив и стойностен мъж, повярвах, че ще гледам по- различен като сюжет сериял,повярвах, че ще избягат от типичния турски сериял и най-търпеливо гледах  Naughty Не мога да кажа, че съм много разочарована, но съм излъгана в очакванията си  Naughty В повече ми идва драмата, бедите една след друга, лъжите и интригите на змиите,  и добротата и великодушието, граничещо с глупост на ГГ   ooooh!
Така че, не знам дали искам да видя снимки и фрагман за предстоящия епизод  newsm78 дали искам втори сезон или финал  newsm78

Пак сте писали мнооооооого, не мога да ви насмогна!  Ели, чувствам се точно като теб! Това гледане оn-line ме побърква, толкова се вкарах в сериала... newsm78 newsm78 newsm78

# 738
  • Мнения: 2 655
Ани пише - Ели единственото хубаво нещо за Съдбата е, че се запознах с много нови мами от форума - все стойностни Жени. Съдбата ни събра и аз съм много доволна  Hug Hug Hug Hug Hug Hug от този факт.
Иначе за сериала и аз вече нямам нерви да преживявам простотиите на сценаристите. Ще гледам сериала без да влагам нищо....Успяха да ме разочароват напълно. И аз не знам вече дали искам втори сезон или Финала на сезон да бъде финал на сериала без значение как ще завърши.

Ани, радвам се, че се запознах със всички вас. Всички си имаме по нещо, което ни мъчи и тревожи, и тук във форума намерих спокойствие и приятен начин да се успокоя след напрегнатия ден и да се отпусна.Чета ви и понякога се смея на глас от коментариите, или пък се хващам как кимам одобрително с глава. Хубаво е , че ви има! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 739
  • Мнения: 2 655


Ако тази змия е направила размествания на мебелите в спалнята ще бъде върха на нахалството...Този диван беше до прозореца....Сега ми се струва че не е там  Thinking

Споко, Ани, нищо не е местено! Снимката е под такъв ъгъл и ти се струва , че е местено зеленото диванче. Заради теб и за мое спокойствие търсих кадър в 29-та серия за доказателство и я намерих. Мисля, че Дафка ще присъства за кратко, както тя си идва така без покана и някой ще я натири.

Общи условия

Активация на акаунт